[TVP2] Festiwal Piosenki im. Anny German w Zielonej Górze

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
wislok
Junior
x 24
x 118

Post autor: wislok » 27 lip 2019, 11:56

Trzeciak pisze:
27 lip 2019, 11:25
wislok pisze:
27 lip 2019, 10:57
Trzeciak pisze:
26 lip 2019, 23:16
To jest Twoje zdanie. Akurat w kontekście pewnej dzisiejszej dyskusji specjalnie zwróciłem uwagę na jej występ i udowodniła, że zwycięstwa w "The Voice Kids" i na Konkursie Piosenki Eurowizji Juniorów nie były żadnym przypadkiem.

A 10 000 zł i Nagrodę im. Anny German otrzymała Aleksandra Wylężek.
@Trzeciak i @havanew posłuchajcie sobie oryginału https://www.youtube.com/watch?v=gymRAZx9Z1o
Trzeciak punktem odniesienia dla Węgiel nie powinna być Moro, czyli jak ktoś dostał jedynkę, to ten co dostał dwójkę minus nie oznacza,że świetnie wypadł. @Trzeciak i @havanew jeśli dalej uważacie,że Węgiel udźwignęła ten utwór to współczuję
Posłuchałem, i zdania nie zmieniam, bo mimo szacunku do twórczości i osoby Anny German, to nie przesadzałbym z demonizowaniem i pewnymi świętościami. Wykonała to po swojemu, i nie zmusisz mnie do zmiany zdania, a swoimi wpisami i próbą narzucenia zdania już pokazujesz, że brakło ci argumentów.
Argument jest jeden- porównanie z oryginałem,a Ty porównujesz wykonanie dwóch różnych piosenek. Nie wiem jakich niby argumentów oczekujesz . Moim zdaniem jak się nie ma możliwości wokalnych to się nie powinno brać za dane utwory. Widzę,że lubisz się podpierać opiniami innych, tylko co z tego ma wynikać? Ty znajdziesz opinie takie, ja inne. Tak współczuję także sobie bo jak napisałem German jak i Kora mogą przewracać się w grobie. Współczuję widzom,że nie usłyszeli bardzo dobrych wykonań piosenek tak wybitnych dwóch osobowości jak Anna German i Kora.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 456
x 674

Post autor: havanew » 27 lip 2019, 12:01

Co to za strumień świadomości... Jeżeli ktoś cokolwiek z tego zrozumiał, to serdecznie proszę o rozszyfrowanie. Mi w pamięci utknie na pewno ”Współczuję także sobie, bo German i Kora przewracają się w grobie”.
1 x
Strefa wolna od głupoty
wislok
Junior
x 24
x 118

Post autor: wislok » 27 lip 2019, 12:04

@havanew widzę,ze podałeś nieprawdę. Nie popierałem wyboru reprezentanta na Junior Eurowizję przez "Szansę na sukces". Jak nie będziesz manipulował czy kłamał to możemy dyskutować. Nie wiem czego niby nie rozumiesz z mojego ostatniego postu?
0 x
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 456
x 674

Post autor: havanew » 27 lip 2019, 12:21

wislok pisze:
27 lip 2019, 12:04
@havanew widzę,ze podałeś nieprawdę. Nie popierałem wyboru reprezentanta na Junior Eurowizję przez "Szansę na sukces".
wislok pisze:
17 lip 2019, 14:53
Nie było gwarancji udziału triumfator The Voice Kids na konkursie Eurowizji. Nie widzę powodu by nie dać innym szansy.
wislok pisze:
18 lip 2019, 13:26
To,że coś raz się sprawdziło nie oznacza,że tak byłoby i tym razem.
wislok pisze:
20 lip 2019, 22:30
Przecież to Kurski jednoosobowo zdecydował,że nie robimy preselekcji i wysyłamy Węgiel. To było ok,a teraz jak podejmuje decyzję inną to już nie?
wislok pisze:
24 lip 2019, 13:39
Nie musimy postępować jak reszta. TVP nie idzie na łatwiznę.
I na koniec perełka:
wislok pisze:
18 lip 2019, 13:26
Roksana Węgiel jest niezwykle uzdolnioną wokalistką.
wislok pisze:
27 lip 2019, 11:56
Moim zdaniem jak się nie ma możliwości wokalnych to się nie powinno brać za dane utwory.
Na tym kończę tę jałową dyskusję, bo się gubisz w tym co piszesz.
4 x
Strefa wolna od głupoty
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2929
x 1250

Post autor: Trzeciak » 27 lip 2019, 12:26

wislok pisze:
Widzę,że lubisz się podpierać opiniami innych, tylko co z tego ma wynikać?
Nie, ocenę wyrobiłem sobie na podstawię występu Węgiel, a opinie przytoczyłem jako przeciwagę do narzuczenia Twojego zdania innym.
wislok pisze:
Tak współczuję także sobie bo jak napisałem German jak i Kora mogą przewracać się w grobie.
Pisz za siebie.
wislok pisze:
Współczuję widzom, że nie usłyszeli bardzo dobrych wykonań piosenek tak wybitnych dwóch osobowości jak Anna German i Kora.
Nie uważasz, że to już jest arogancja?
2 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 118

Post autor: wislok » 27 lip 2019, 12:43

@havanew Mówić,że TVP miało prawo podjąć decyzję o takim,a nie innym wyborze reprezentanta na Eurowizję Junior nie oznacza,że popieram decyzję TVP . Świadczy o tym ten post celowo przez Ciebie pominięty z tego samego wątku.
wislok pisze:Polka wygrała Eurowizję Junior zdaje się w Listopadzie 2018. Na podjęcie decyzji o formie wyłonienia kandydata na Eurowizję Junior był czas pomyśleć teraz to wygląda mi na prowizorkę.
Tak samo jak nie ma sprzeczności pomiędzy dwoma postami zacytowanymi na koniec. To,że uważam,że Roksana Węgiel jest niezwykle uzdolnioną wokalistką nie oznacza,że jest gotowa na wykonywanie piosenek z repertuaru Anny German
@Trzeciak tak, jest to moja opinia, że wykonania piosenek zarówno German jak i Kory były słabe lub bardzo słabe i one mogą się w grobie przewracać. Dlaczego chcesz mi poniekąd odebrać prawo do swojej opinii . Każdy mój post tak jak i twój , jak i każdego innego użytkownika jest jego zdaniem i opinią,a jeśli twoim kontrargumentem ma być to to twoje zdanie, to nie jest on przekonywujący. Uzasadniłem,że to wykonanie w mojej opinii nie umywa się do oryginału . Rozumiem,że Ci się podobało- ok , luz :)
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2929
x 1250

Post autor: Trzeciak » 27 lip 2019, 13:12

wislok pisze:
27 lip 2019, 12:43
@Trzeciak tak, jest to moja opinia, że wykonania piosenek zarówno German jak i Kory były słabe lub bardzo słabe i one mogą się w grobie przewracać. Dlaczego chcesz mi poniekąd odebrać prawo do swojej opinii.
Nikt Ci nie odbiera, jednak pisanie o kimś, że jest "fanem" Roksany Węgiel to już była pozamerytoryczna argumentacja "ad personam". Jeśli ktoś tu chciał narzucić opinię innym, to Ty, bo ja pisałem, że to Twoje zdanie, z którym się nie zgadzam, i tyle.
wislok pisze:
27 lip 2019, 12:43
Rozumiem,że Ci się podobało- ok , luz :)
I na tym mam nadzieję skończmy. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 118

Post autor: wislok » 27 lip 2019, 13:19

Teraz nie będziemy się chyba dochodzić kto komu chciał co narzucić ? :) Moim zdaniem punktem odniesienia nie winna być Pani Moro w przypadku Węgiel - to było dla mnie kontrowersyjna kwestia, nawet nie wiem kto tu wrzucił tą uwagę. Sorry za "fana" :) Było zbędne :)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”