[TVP1/TVP Kultura] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Pawel

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ha ha ha. Jakby muzyka była dla nich najważniejsza to by wystąpili. Tak, tylko pokazują że właśnie muzyka nie jest dla nich najważniejsza.

No ale w sumie dobrze to podsumował Kazik w swoim tekście że "wszyscy artyści to prostytutki". Sytuacja z Opolem najlepiej to pokazuje.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 14:47 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt »

Niech zorganizują własny koncert: Puczyści - Transformacja

TVP nie może się ugiąć, to oznaczałoby słabość. Pozapraszać wartościowych artystów, promocja już jest.
Mówię Wam, że ten festiwal się odbędzie i będzie na jeszcze wyższym muzycznym poziomie niż przed laty.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 26
x 51

Post autor: Reality »

Swoją drogą TVP szykuje nam również dosyć ciekawy duet! Jessie J to jednak jest klasa sama w sobie, a w połączeniu z naszą polską najjaśniejszą gwiazdką to będzie murowany hit tegorocznego festiwalu! ;D
A już mówiąc całkiem poważnie. Mogli by odwołać tegoroczne opole, ale wiem że Kurskiemu brak honoru i mimo rezygnacji wielu znamienitych polskich artystów wymyśli jakąś szmirę żeby tylko ten "festiwal" się odbył. Znając życie schowa głowę w piasek i nawet nie pokaże się w tym roku na opolskiej scenie... czemu się nie dziwię bo mogłoby być gorzej niż rok temu :lol:
No chyba że wynajmą "swoją" publiczność, a to całkiem możliwe ;/

Rok 2017 jest rokiem upadku święta polskiej piosenki. A następny zarząd TVP (gdyż jednak Opole powinno zostać u nadawcy publicznego) będzie miał wiele do roboty, aby odczarować niesmak jaki bez wątpienia pozostanie jeszcze na długo...

Szkoda tylko że jak już w 2019 Polacy wyrzucą PiS na "zbity pysk" to nie oni będą musieli to wszystko, co zniszczyli, naprawiać :( :angry:
Choć i tak teraz najbardziej martwi mnie to że oberwało się również naszej polskiej kulturze... Po prostu brak słów.
smyk
Użytkownik

Post autor: smyk »

Debiutantka Karolina Leszko rezygnuje.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 60
x 213

Post autor: Kamilo »

tomalapt pisze:No i co z tego? Ten festiwal będzie tylko lepszy.
Z kim?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 801
x 959

Post autor: N-O-R-O-N »

Ten festiwal będzie lepszy? A kto niby go teraz uświetni? :lol:
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę.

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

Post autor: Frontowiec »

@N-O-R-O-N pewnie Wawele, Zayazd, Kapela znad Baryczy - czyli ci, którzy popierają obecny polski rząd.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 15:10 przez Frontowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
mati90
Obserwator
x 1
x 17

Post autor: mati90 »

Coś czuje, że nie dojdzie do tego festiwalu w planowanym terminie.
Jak już tyle osób zrezygnowało a to jeszcze 3 tygodnie zostało więc zapewne wszyscy sie wycofią.
leszczak
Użytkownik
x 3
x 36

Post autor: leszczak »

Kto teraz zagra? A no mogą wziąć jakąś scholę z zaprzyjaźnionego kościoła, albo Arkę Noego, chór Gospel i już mamy festiwal OPOLE - NIEBIAŃSKIE PRZEBOJE :D A tak poważnie to ja nie wiem kto tam teraz te próby ma i co oni zrobią ale nie będzie nawet widowni. Ludzie dowiedzieli się, że czołowe gwiazdy porezygnowały. Stawiam, że z 50% widzów którzy mieli kupić bilety już ich nie kupią a drugie 50% osób, które kupiło bilety i tak nie pójdzie na Festiwal
Pawel

N-O-R-O-N pisze:Ten festiwal będzie lepszy? A kto niby go teraz uświetni? :lol:
Muzycy, a nie artystyczne prostytutki.
domi
Junior
x 16
x 65

Post autor: domi »

Skoro podobno ma być Akcent to poprosi się "Pana Adriana" i będzie hit :lol::
Na jego koncie jest znacznie więcej hitów więc będzie można zrobić cały recital :DD
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Frontowiec pisze:@N-O-R-O-N pewnie Wawele, Zayazd, Kapela znad Baryczy - czyli ci, którzy popierają obecny polski rząd,
Wielu podobnych gości popiera rząd przeszły. ;)

Ja tam liczę na jakiegoś Włodka Pawlika i podobną ekipę artystów.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 26
x 51

Post autor: Reality »

tomalapt pisze:Zniszczenie festiwalu, który swoje korzenie ma w czasach twardej komuny... No i co z tego? Ten festiwal będzie tylko lepszy.

PIS uszczelnił system podatkowy, sprawił, że czołowe firmy narodowe (Lot, Orlen, PKO...) zaczęły przynosić kolosalne przychody, gospodarka przyspieszyła, rodziny mają wreszcie pieniądze - nie tylko "artyści"...

O jakim zniszczeniu i naprawianiu piszesz? Festiwali można stworzyć milion, państwo mamy jedno.
Opole zawsze było świętem polskiej muzyki... Pewnie nie zrozumiesz tego tak jak ja, gdyż pracuję w branży artystycznej i Opole miało podłoże również gdzieś "w głębi mojego serca". Nie traktuję go jako "kolejnego festiwalu" i nigdy nie przypuszczałem że jakikolwiek Polak może Opole tak potraktować. To jest naprawdę przykre... :-\
Nie zrozumiesz tego też dlatego, iż widzę że tradycja oraz wolność dla wyborców PiS'u jest niczym (po Twoich wypowiedziach stwierdzam, że jesteś jednym z ich wyborców), a jedynie zniszczenie i podporządkowywanie koryta jak najbliżej własnego pyska się liczy...
Polityka to nie jest temat tego wątku i jedyne co powiem to że zawsze byłem przeciwny rozdawnictwu.

Dla mnie Opole się w tym roku skończyło. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości pojawi się jakaś dobra dusza z prawdziwe artystycznym sercem, która odbuduję to co będzie się jeszcze dało...
Pawel

Reality pisze:Nie traktuję go jako "kolejnego festiwalu" i nigdy nie przypuszczałem że jakikolwiek Polak może Opole tak potraktować. To jest naprawdę przykre... :-\
Też uważam że ci tzw. "artyści", którzy tak potraktowali Opole powinni zostać skreśleni :P.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Absolutnie nie mam zamiaru dyskutować politycznie. Jeśli zarzucacie tutaj TVP i "obecnym rządzącym" niszczenie, destrukcję... staram się to jedynie obiektywnie komentować i stawiać kontrę do niektórych argumentów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”