[Polsat] Ocalić od zapomnienia (2021)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

@wislok Tylko czemu narzucać komuś jak mają spędzać czas? Nie każdy jest wierzący, nie każdy może, nie każdy chce chodzić na cmentarz 1 listopada. Różne są sytuacje w życiu, a taki koncert w mojej opinii super wpisuje się w ten dzień. Artyści jeśli chcą mogą iść na groby w inny dzień, tak samo osoby od realizacji.
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Koncert odbędzie się na terenie województwa podlaskiego, prawdopodobnie w Białymstoku.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Kiler pisze: 18 paź 2021, 15:56 @wislok Tylko czemu narzucać komuś jak mają spędzać czas? Nie każdy jest wierzący, nie każdy może, nie każdy chce chodzić na cmentarz 1 listopada. Różne są sytuacje w życiu, a taki koncert w mojej opinii super wpisuje się w ten dzień. Artyści jeśli chcą mogą iść na groby w inny dzień, tak samo osoby od realizacji.
A jak chcą 1 listopada? A Polsat kaze pracowac 1 listopada bo maja fanaberie koncertu live?Mowa o produkcji. Dobra wyrazilem swoje zdanie absurdem jest stwierdzenie ze ja cos komuś narzucam🙃
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

@wislok : Kto Ci napisał, że coś narzucasz? Jak ktoś chcę iść 1 listopada to faktycznie ma problem. Tylko, że to są raczej świadome wybory ludzi. Wiedzą, że będą musieli pracować właśnie 1 listopada, w Sylwestra albo w 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia. Ja wyraziłem swoją opinię jako widz. Dla mnie Polsat wpadł na super pomysł organizując taki koncert. Wyróżnią się na tle konkurencji, dla mnie strzał w 10.
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W koncercie wezmą jeszcze udział: Katarzyna Mosek i Jan Młynarski.

Ponadto:
Najpopularniejszy polski protest song Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” w wykonaniu Krzysztofa Cugowskiego, a ponadczasowy utwór „Kocham wolność” w interpretacji zespołu Organek. Ponadto Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem w jednej z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, Krzysztof Kiljański w hicie Krzysztofa Krawczyka „Chciałem być” i Igor Herbut w utworze „Krakowski spleen” Kory i zespołu Maanam.
https://www.polsat.pl/news/2021-10-22/o ... -polsacie/
oxmagox
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 02 kwie 2015, 14:10
x 1

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oxmagox »

Ostatnio zmieniony 27 paź 2021, 22:35 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: BBCode nie obejmuje treści powstałych z Instastory.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Do obsady dołączył Krzysztof Kiljański.
abc70620
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:48
x 2
x 98

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc70620 »

Skoro nagrywają, to przynajmniej nie będzie to transmisja na żywo, bo tego dnia nie wolno transmitować żadnych eventów kulturalnych lub sportowych ze względu na szacunek rodzin, którzy chcą tego dnia mieć tylko ciszę i myśli o tych, którzy odeszli albo dawno albo niedawno.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

abc70620 pisze: 27 paź 2021, 19:29 (..) bo tego dnia nie wolno transmitować żadnych eventów kulturalnych lub sportowych ze względu na szacunek rodzin, którzy chcą tego dnia mieć tylko ciszę i myśli o tych, którzy odeszli albo dawno albo niedawno.
Co ???!! xD xD xD xD xD

:lol:
Awatar użytkownika
beka
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:37
x 10
x 27

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beka »

Nie tyle nie wolno, co nie wypada. Tyle dobrego, że Polsat nagrywa ten koncert wcześniej, co nie zmienia faktu, że niestosowna jest emisja koncertu w dniu, który tylko z pozoru powinien być radosnym świętem, a w rzeczywistości jest dniem zadumy, refleksji i wspomnień. Nie tak powinno się walczyć o "piki", nie w tym dniu i nie w prime time.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Niestosowny to byłby w tym dniu koncert disco polo. Zresztą od lat takie TVP robi na 1 listopada cykl muzyczny "Pejzaż bez ciebie" i nikt jakoś się tego nie czepia. :)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

beka pisze: 27 paź 2021, 23:15 Nie tyle nie wolno, co nie wypada. Tyle dobrego, że Polsat nagrywa ten koncert wcześniej, co nie zmienia faktu, że niestosowna jest emisja koncertu w dniu, który tylko z pozoru powinien być radosnym świętem, a w rzeczywistości jest dniem zadumy, refleksji i wspomnień. Nie tak powinno się walczyć o "piki", nie w tym dniu i nie w prime time.
Proszę? Walka o piki za wszelką cenę to o wiele bardziej domena prezesa TVP niż szefostwa Polsatu. Poza tym od wielu lat TVP1 pokazuje koncert "Pejzaż bez Ciebie" 1 lub 2 listopada, co wyżej wspomniał kolega @Manieq. Zresztą jak emisja i produkcja tego koncertu stoi w sprzeczności wobec zadumy, refleksji i wspomnień?

A co do organizacji wydarzeń artystycznych 1 listopada - tą dygresję skończę tym ogłoszeniem o koncercie na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie: https://krakow.tvp.pl/56611756/1-listop ... i-oklaskow
Pozdrawiam, Trzeciak
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Z koncertu prawdopodobnie odwołana Roxie Węgiel. Od tygodnia nie jest już podawana w zapowiedziach telewizyjnych ani na oficjalnych stronach i mediach Polsatu.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy koncert naprawdę udany i fajnie, że Polsat zorganizował. Najlepszy występ to występ Ani Rusowicz i Kuby Badacha, chociaż szkoda, że nie postawili na duet Majewska&Piaseczny, bo na finale genialnie im wyszło. Bardzo ładnie zaśpiewała też Justyna Steczkowska.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[Polsat] Ocalić od zapomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Kolejny event na którym słabo słychać wokalistów. Jakby zmieniła się ekipa od realizacji festiwali i koncertów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości