[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Mateusz95

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Byłem zszokowany,że tak mało punktów dostaliśmy od głosów widzów. Noty u jury też nisko. Nie rozumiem dlaczego taka Malta jest wyżej od nas, porażka! :lol: Z drugiej strony czułem,że nie wygramy 3-ci raz, ale zasługiwaliśmy na wyższe miejsce. Mimo wszystko gratulacje dla Ali reprezentowania Polski. Cieszy mnie to,że wygrała Francja pierwszy raz w historii, wpada w ucho piosenka J'imagine ;) .
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Parę osób już tu napisało, że Ala Tracz zajęła 7. miejsce. Otóż nie, zajęła 9. miejsce.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Hot Heart pisze: 29 lis 2020, 19:18 Niezły blamaż urządził z Eurowizji Junior prezes Jacek Kurski. Pozwolenie na playback przy niektórych występach... pełen profesjonalizm. Hologram przy wspólnym występie to niesamowity kicz :lol: Gabor wypadła lepiej niż Brzoza i DrewnoGosia, przy których Ida była perełką. Plusem występ Viki, Roxie i Duncana.

Cieszy brak trzeciej wygranej, a nawet zostaliśmy na tyłach tabeli (szok :D). Zasłużona wygrana Francji. :)
Hologram był moim zdaniem niezłym pomysłem. Zabrakło tylko odpowiedniego wykorzystania. Powinny być zbliżenia na te wspólne momenty, a było tylko z oddali. No ale to by kosztowało majątek żeby zrobić na poziomie filmowych efektów specjalnych z wysokiej półki. Ale jak na Polskie warunki i możliwości nieźle.

No i nie rozumiem jak można się cieszyć z braku sukcesu Polski? To jakieś nieporozumie....
Mateusz95 pisze: 29 lis 2020, 19:23 Byłem zszokowany,że tak mało punktów dostaliśmy od głosów widzów. Noty u jury też nisko. Nie rozumiem dlaczego taka Malta jest wyżej od nas, porażka! :lol: Z drugiej strony czułem,że nie wygramy 3-ci raz, ale zasługiwaliśmy na wyższe miejsce. Mimo wszystko gratulacje dla Ali reprezentowania Polski. Cieszy mnie to,że wygrała Francja pierwszy raz w historii, wpada w ucho piosenka J'imagine ;) .
Tak jak mówiłem - było podejście wielu, żeby celowo nie głosować na Polskę więc się w sumie nie dziwię. A jury to chyba jakieś wytyczne odgórne dostali żeby specjalnie wysoko Polski nie oceniać, bo i tak głosowanie widzów sporo Polsce doda. No ale nie dodało :(

Jestem rozczarowany nie tyle brakiem wygranej co tak niskim miejscem...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2020, 19:36 przez kolos, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 576
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

Wydaje mi się, że rok temu info o JESC i piosenka reprezentantki były bardziej rozpropagowane w naszym kraju i stąd efekt w postaci słabego głosowania. Nie mniej ze względu na ideę Eurowizji cieszy mnie brak trzeciej wygranej z rzędu.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Hot Heart pisze: 29 lis 2020, 19:18 Niezły blamaż urządził z Eurowizji Junior prezes Jacek Kurski. Pozwolenie na playback przy niektórych występach... pełen profesjonalizm.
Tutaj EBU raczej podziałało, że zezwoliło na taki "eksperyment" (a raczej mieli to gdzieś i nic z tym nie zrobiło).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Tomaldo Banjo pisze: 29 lis 2020, 19:35 Wydaje mi się, że rok temu info o JESC i piosenka reprezentantki były bardziej rozpropagowane w naszym kraju i stąd efekt w postaci słabego głosowania. Nie mniej ze względu na ideę Eurowizji cieszy mnie brak trzeciej wygranej z rzędu.
Akurat bardziej niż w tym roku się nie dało :rolleyes:
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

kolos pisze: 29 lis 2020, 19:33 No i nie rozumiem jak można się cieszyć z braku sukcesu Polski? To jakieś nieporozumie....
Przecież wygraliśmy już 2 razy. Niech teraz wygra inny kraj :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Złośliwe życzenie reprezentantowi własnego kraju słabego wyniku to jakiś totalny odlot.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Ale mieliśmy w tym roku niezłą piosenkę :) Po za tym Polak zawsze powinien kibicować innemu Polakowi (Polce) a nie cieszyć się, że nie wygrał/a...
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 576
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

Ogorek pisze: 29 lis 2020, 19:36
Tomaldo Banjo pisze: 29 lis 2020, 19:35 Wydaje mi się, że rok temu info o JESC i piosenka reprezentantki były bardziej rozpropagowane w naszym kraju i stąd efekt w postaci słabego głosowania. Nie mniej ze względu na ideę Eurowizji cieszy mnie brak trzeciej wygranej z rzędu.
Akurat bardziej niż w tym roku się nie dało :rolleyes:
No nie wiem, tegorocznej piosenki nie słyszałem ani razu, a zeszłoroczna Viki wychodziła mi z lodówki ;)

Trzecia wygrana doprowadziłaby do monopolizacji konkursu i zmusiła EBU do jakiejś zmiany zasad.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Teraz zrozumiałem, że chodziło o mniejszą promocję poza TVP - to tak. ;)
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

N-O-R-O-N pisze: 29 lis 2020, 19:15 A może to i lepiej. Może też czas najwyższy się skupić bardziej na dorosłej Eurowizji, bo potem znowu będzie wypad w półfinale. Co do Francji, to piosenka sprawdza się jako typowo dziecięca, fakt - to odmiana w porównaniu do Gabor, ale przecież może być taka odmiana, zamiast silenie się na dojrzałość :P No i widać, że widzowie to docenili. ,,J'imagine" jak dla mnie jest całkiem spoko.

Ida bardzo pozytywna jako prowadząca, reszta nieco drewniana.
Ale nad czym tu się skupiać, jeśli chodzi o dorosłą Eurowizję? Piosenka Szemplińskiej jest tragiczna, to taka ciężka, koturnowa ballada z lat 90., będę w szoku, jeśli wyjdziemy z semi. A jeśli chodzi o następne lata, to jedynym jakimkolwiek jasnym punkcikiem na horyzoncie byłby występ Viki Gabor (gdyby zechciała wystartować), ale to pieśń dość odległej przyszłości.
caldwell
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:26
x 8
x 8

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: caldwell »

Francja - super występ, taki jak powinien być- dziecięcy.
Hiszpanka nie dała rady wokalnie niestety. Cieszy że Gruzja w miare sobie poradziła.
Co zawiodło w naszym wyniku? Dwa nazwiska - Jacek Kurski i Konrad Smuga. Jeden mało co się nie zes*ał z promocji Alicji, a przypominam że ten konkurs powinien być zabawą i radością dla dzieci. Drugi ma jak co roku tragiczne pomysły na staging. Ujęcie na wizualicje przez 5 sekund aby ściągnąć sukienkę... Jakieś podwójne obroty kamerą. No porażka. Niech reżyseria naszych występów zajmie się ktoś inny, młody, świeży.
Alicja Szemplińska - komiczny występ. Może nie tyle sama Alicja, co Ida, która się wiła jak wąż zupełnie niepotrzebnie. (dalej nie widze Szemplinskiej na ESC)
Arcade - Super! Fajnie pokazane.
Prowadzący - Brzoza super angielski, myślałem że będzie gorzej, Ida troszke gorzej niż rok temu, jej darcie troche irytuje. Gosia troszke zbyt kwadratowo i za bardzo wyważona
Wyniki - No szkoda, że się nie udało wyżej, a Ala która była zapłakana w TVP Info pokazuje jak zaszczuli to biedne dziecko i zaprogramowali na zwycięstwo. Tak jak w zeszłym roku Kazachstan
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Neverending story xDDD
https://twitter.com/sonrisademrtina/status/1333109321597595648
Mateusz95

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

caldwell pisze: 29 lis 2020, 20:49 Wynik - No szkoda, że się nie udało wyżej, a Ala która była zapłakana w TVP Info pokazuje jak zaszczuli to biedne dziecko i zaprogramowali na zwycięstwo. Tak jak w zeszłym roku Kazachstan
Można gdzieś obejrzeć materiał Ali Tracz, gdy była w TVP Info?.

Oglądalność Eurowizji Junior w Jedynce 6 mln.
https://twitter.com/KurskiPL/status/1333094623716274184
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości