[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Jordi
VIP Expert
x 2159
x 2079

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Junior Eurowizja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Trzeciak jeszcze jest wspaniały nieśmiertelny korytarz TVP :lol: Choć EBU parsknęłoby śmiechem na tę propozycję xD
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

Post autor: Huerco »

Skoro JESC 2019 w Polsce to możemy zapomnieć o KE na poziomie i porządnym występie w Tel Aviwie. Cały budżet pójdzie na organizację juniorskiej imprezy.
ManiakTV
Obserwator
x 27
x 21

Post autor: ManiakTV »

I bardziej zadłużona będzie państwówka :v
Niestety, coś trzeba sobie odpuścić a zrobić finał, jak ja zwycięzców danego państa przystało ;)

Tak poza tym, piosenka Roksany śmierdzi mi inną piosenką ;)
Jordi
VIP Expert
x 2159
x 2079

Post autor: Jordi »

Ja przyznam szczerze, że mnie się piosenka Roksany nie podoba. Jest bardzo bezpłciowa. Natomiast na żywo sporo zyskała w tym finale, do tego świetny występ, choreo, kamery, obrazy na ekranie i wyszło bardzo dobrze.

Niemniej uważam, że Alicja Rega miała lepszy utwór.

Co do KE, to z tego co gada Kurski prawie na pewno do ESC2019 będzie wybór wewnętrzny ;) Więc KE odpada już... Tylko podejrzewam, że zacznie pisać do znanych artystów w połowie lutego? I znowu byle co wyślemy.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 572
x 757

Post autor: 3rd »

Huerco pisze:Skoro JESC 2019 w Polsce to możemy zapomnieć o KE na poziomie i porządnym występie w Tel Aviwie. Cały budżet pójdzie na organizację juniorskiej imprezy.
Na szczęście koszmar Krajowych Eliminacji już prawdopodobnie za nami. ;)
PatrykZ
Użytkownik
x 1
x 3

Post autor: PatrykZ »

Jak Kurski powiedział, że Torwar odpada, to pomyślałem albo o Tauron Arenie w Krakowie albo o Atlas Arenie w Łodzi albo Ergo Arena w Sopocie. Jest dużo takich miejsc w Polsce, więc mogą również szukać gdzie indziej, bo ostatnio wszystko, co ważne, dzieje się w Warszawie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem polska delegacja z Roksaną Węgiel na czele wylądowała już na Okęciu w Warszawie. :)

Jutro Roksana Węgiel będzie gościem "Pytania na śniadanie".
Jordi pisze:Trzeciak jeszcze jest wspaniały nieśmiertelny korytarz TVP :lol: Choć EBU parsknęłoby śmiechem na tę propozycję xD
Myślę, że po tym względem Malty sprzed dwóch lat nie przebijemy. :)
ManiakTV pisze:I bardziej zadłużona będzie państwówka :v
Akurat po trzech minionych kwartałach TVP wygenerowała zysk.
Jordi pisze:Ja przyznam szczerze, że mnie się piosenka Roksany nie podoba. Jest bardzo bezpłciowa. Natomiast na żywo sporo zyskała w tym finale, do tego świetny występ, choreo, kamery, obrazy na ekranie i wyszło bardzo dobrze.

Ja akurat na odwrot. Utwór Regi był nie do końca dopracowany, w Tbilisi był on lekko prearanżowany, ale i tak był przyćmiony przez wielu uczestników, w tym przez boysband z Holandii, który występował po niej, i wygrał głosowanie online. Piosenka Węgiel też mi się nie do końca spodowała, ale zaczęła właśnie na próbach sporo zyskiwać, o genialnie przygotowanym występie na poziomie światowym nie wspomnę. Jak widać i Barański, i Smuga (szczególnie ten drugi) są niebywałymi talentami. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Tymczasem polska delegacja z Roksaną Węgiel na czele wylądowała już na Okęciu w Warszawie. :)

Jutro Roksana Węgiel będzie gościem "Pytania na śniadanie".
Jordi pisze:Trzeciak jeszcze jest wspaniały nieśmiertelny korytarz TVP :lol: Choć EBU parsknęłoby śmiechem na tę propozycję xD
Myślę, że po tym względem Malty sprzed dwóch lat nie przebijemy. :)
ManiakTV pisze:I bardziej zadłużona będzie państwówka :v
Akurat po trzech minionych kwartałach TVP wygenerowała zysk.
Jordi pisze:Ja przyznam szczerze, że mnie się piosenka Roksany nie podoba. Jest bardzo bezpłciowa. Natomiast na żywo sporo zyskała w tym finale, do tego świetny występ, choreo, kamery, obrazy na ekranie i wyszło bardzo dobrze.

Ja akurat na odwrot. Utwór Regi był nie do końca dopracowany, w Tbilisi był on lekko prearanżowany, ale i tak był przyćmiony przez wielu uczestników, w tym przez boysband z Holandii, który występował po niej, i wygrał głosowanie online. Piosenka Węgiel też mi się nie do końca spodowała, ale zaczęła właśnie na próbach sporo zyskiwać, o genialnie przygotowanym występie na poziomie światowym nie wspomnę. Jak widać i Barański, i Smuga (szczególnie ten drugi) są niebywałymi talentami. :)

A dziś o 18:40 TVP2 nada skrót z tegorocznej niebywale szczęśliwej dla Polski Junior Eurowizji. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

Post autor: Poland »

Dzisiaj o 19:55 w "Gościu Wiadomości" specjalny wywiad z Roksaną Węgiel natomiast w wydaniu "Wiadomości" o 15:00 Prezes TVP oficjalnie potwiedził to co mówił wcześniej Wirtualnymmediom. Polska pójdzie śladem Gruzji i Malty organizując konkurs rok po swoim zwycięstwie.
Co do areny to myślę że Stadion Narodowy by się nadał pod warunkiem jego zmniejszenia na czas imprezy poprzez zamknięcie trybun czy ulokowanie w nich na przykład greenroomu. Obstawiałbym jednak Tauron Arene z Krakowem gdyż można by wpleść elementy polskiej kultury chociażby w atrakcjach towarzyszących.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Na temat PGE Narodowego, to już się wypowiedziałem. :):
viewtopic.php?f=160&t=7606&p=472983#p472940

Też wydaje mi się, że Tauron Arena w Krakowie byłaby najbardziej odpowiednia. Po pierwsze - Kraków jest drugą po Warszawie najlepszą wizytówką w Polsce, po drugie, to hala o podobnej pojemności, co Mińsk Arena (a Kurski już zapowiedział, że TVP chce przygotować event na podobnym poziomie, co w Mińsku), a po trzecie - stąd blisko i do gór, i do rodzinnego Jasła naszej zwyciężczyni. :)

W skrócie pokazywana jest Top 8 tegorocznej Junior Eurowizji.

Swoją drogą, jednak trzeba było event pokazać na Dwójce. Dobrze, że chociaż ponad 2 miliony widzów mogli zobaczyć sukces Roksany. :): https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... vp2-hitami
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

Pisałem o tym TVP2 ale stacja jednak została nie ugięta w tej sprawie - dopiero dzisiaj chciała poprawić swój błąd skrótem.
Tymczasem jak już wspomniałem w innym wątku konkursowy reporter TVP wspomniał że jego pracodawca chciałby się dogadać z EBU do końca grudnia i ogłosić radosną nowinę tuż przed powitaniem Nowego Roku podczas Sylwestra w Zakopanym.
Źródło: https://youtu.be/Zvtl7JydvsM
Ostatnio zmieniony 26 lis 2018, 20:46 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Skoro Zakopane, to coraz bardziej pachnie Krakowem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

W sumie jak nie Warszawa to Kraków który po pierwsze ma całkiem dobrą Tauron Arenę a po drugie dużo zaoferowania delegacjom, reprezentantom, dziennikarzom i widzom od strony kulturalno-turystycznej. Także z połączeniami lotniczymi i komunikacyjnymi nie jest najgorzej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Z cyklu "Historia Pewnej Piosenki": https://eurovoix.com/2018/11/26/anyone- ... urovision/

Całe szczęście, że obie panie odrzuciły tą kompozycję kilka lat temu. Po niedzielnym wykonaniu nie wyobrażam, by tą piosenkę wykonywał ktoś inny niż Roksana Węgiel. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
morus1000
Poster
x 16
x 41

Post autor: morus1000 »

Trzeciak pisze:Z cyklu "Historia Pewnej Piosenki": https://eurovoix.com/2018/11/26/anyone- ... urovision/

Całe szczęście, że obie panie odrzuciły tą kompozycję kilka lat temu. Po niedzielnym wykonaniu nie wyobrażam, by tą piosenkę wykonywał ktoś inny niż Roksana Węgiel. :)
Oby częściej tą piosenkę śpiewała, obstawiam że pewnie będzie teraz często na eventach TVP Roksana Węgiel jak Szpak po Eurowizji. Więc po "Sylwestrze Marzeń" TVP2 i Opolu TVP1 dojdzie pewnie druga edycja letniej trasy koncertowej "Lato Muzyka Zabawa" TVP2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”