[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Junior Eurowizja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To nie powinno dziwić. W koncu TVP prawdopodobnie będzie producentem przyszłorocznej Junior Eurowizji, a imprezę trzeba rozpromować. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

Post autor: Poland »

Przy okazji Roksana tą promocje zrobi takżw w maju podczas dorosłego konkursu w Tel Avivie. Mam nadzieje że EBU dogada się z Telewizją Polską w sprawie organizacji konkursu za rok dzięki czemu Roksana będzie mogła zaprosić widzów do swojego kraju.
Poland - Aktywnie najlepszy!
retis432
Użytkownik
x 4

Post autor: retis432 »

https://www.youtube.com/watch?v=PT-EzzJxySI

Więc tak. Roksana Węgiel wygrała. Chociaż w pewnym momencie to nikt się tego nie spodziewał, skoro po głosach nieuczciwego jury była na 7 miejscu.
Jednak ogromna ilość fanów zrobiła swoje.

Świetna piosenka, a szczególnie ten moment od 02:12 zakończony eksplozją mocy i uwolnieniem (02:37) był prawdziwym arcydziełem.
Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Co najważniejsze ulepszono ten fragment w stosunku do teledysku, gdyż wtedy nie było to, aż tak emocjonalne.

I co niesamowicie istotne, to nie tylko jej teledyski jeszcze przed Eurowizją miały miliony odsłon (także ten na Eurowizję), bo również na samym Instagramie miała ćwierć miliona fanów (teraz ma znacznie więcej).

W porównaniu do popularności pozostałych uczestników, to wprost przepaść (chociaż Tuleshova na Instagramie też miała ponad 200 tysięcy fanów).
Trzeciak pisze: Piosenka Kazachstanu nie była w grupie moich faworyfów, jednakże sporo było nieczystości, sporo fraz pod dżwiękiem. Trochę i tak jestem zaskoczony, ale i wyrozumiały z powodu wieku.
Nie masz racji. Tuleshova zaśpiewała tą piosenkę wprost idealnie. Żadnego błędu.
No i jeszcze zdobyła 3 miejsce w głosowaniu widzów.
havanew pisze: A teraz na scenie zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu i przy okazji zostawiła daleko w tyle wszystkich dwudziestu dzisiejszych wykonawców.
Teraz to niezłą palnąłeś głupotę :lol:
Polina co prawda umie śpiewać, ale w tym roku zdecydowanie by przegrała, gdyż poziom jest znacznie wyższy niż rok temu.
Trzeciak pisze: To prawda. Niestety, ale takie talenty jak Polina przychodzą na świat raz na kilkadziesiąt milionów.
To nieprawda. O Polinie już prawie zapomniano, a marna ilość wyświetleń jej występu z 2017 roku (672 tysiące w ciągu roku czasu) i żenująco niska ilość fanów na Instagramie (zaledwie 27 tysięcy) mówią same za siebie.
Udało jej się wygrać z powodu słabości konkurencji i tyle.
Lupus28
VIP Expert
x 1071
x 460

Post autor: Lupus28 »

Popularność w mediach społecznościowych jako wyznacznik talentu, no błagam :rolleyes:
#MediaBezWyboru
morus1000
Poster
x 16
x 41

Post autor: morus1000 »

Roksana Węgiel ma już na YouTube 3,1 mln wyświetleń w 3 dni i jest nadal numer #1 karcie na czasie z występem podczas Eurowizji Junior w Mińsku.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

No i wróciła do swoich! Dzisiaj w południe o 12:00 miała miejsce pewna uroczysta impreza. Otóż wtedy miasto Jasło powitało swoją rodaczkę, zwyciężczynie 16 Konkursu Piosenki Junior Eurowizji 2018 - Roksanę Węgiel. Na uroczystość przyszło sporo mieszkańców miasta - w tym zarząd tego miasta, przedstawiciele szkoły naszej reprezentantki a także oczywiście rodzina, znajomi i przyjaciele naszej Roxie.
46885819_2040925029485366_6666233068132499456_o.jpg
Polscy fani Eurowizji zgodnie uważają że dzięki Roksanie Węgiel i Michałowi Szpakowi miasto Jasło stało się eurowizyjną stolicą Polski.
Pełna relacja: http://www.trendyradio.pl/pl/aktualnosc ... EpRqc6Atdk
retis432
Użytkownik
x 4

Lupus28 pisze:Popularność w mediach społecznościowych jako wyznacznik talentu, no błagam :rolleyes:
Tego nie napisałem.
morus1000 pisze:Roksana Węgiel ma już na YouTube 3,1 mln wyświetleń w 3 dni i jest nadal numer #1 karcie na czasie z występem podczas Eurowizji Junior w Mińsku.
Ma już znacznie ponad 3,5 miliona. Wkrótce będą 4 miliony.

Eurowizja Junior 2018 zyskała najwięcej od początku istnienia dzięki Roksanie Węgiel i jej fanom. Chociaż oglądalność telewizyjna z powodu głupoty TVP (przeniesienie transmisji Eurowizji na niszowe kanały i postawienia na jakieś skoki narciarskie) była słabsza.
Poland pisze:Dzisiaj w południe o 12:00 miała miejsce pewna uroczysta impreza. Otóż wtedy miasto Jasło powitało swoją rodaczkę, zwyciężczynie 16 Konkursu Piosenki Junior Eurowizji 2018 - Roksanę Węgiel.
Jest video na youtube. Można wszystko obejrzeć.

Tak w ogóle to zabawne, że ojciec Roksany mówił, że od początku był pewny jej wygranej w Eurowizji Junior.
Zresztą nie on jedyny gadał już takie głupoty po fakcie.
Na youtube i na Instagramie również wiele osób zrobiło z siebie niewiadomo kogo i pisało "wiedziałam" lub coś w tym stylu.
A w rzeczywistości ta wygrana to było ogromne zaskoczenie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

retis432 pisze:
Trzeciak pisze: Piosenka Kazachstanu nie była w grupie moich faworyfów, jednakże sporo było nieczystości, sporo fraz pod dżwiękiem. Trochę i tak jestem zaskoczony, ale i wyrozumiały z powodu wieku.

Nie masz racji. Tuleshova zaśpiewała tą piosenkę wprost idealnie. Żadnego błędu.
Po pierwsze - nie życzę sobie, byś tu na forum narzucał wszystkim swoją "jedyną słuszną" prawdę.

A po drugie - obejrzałem ten występ na YT, i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to było wykonanie dalekie od ideału. Dziewczynke ewindentnie zjadł stres, co mnie dziwi, bo wykonania na próbach było dużo lepsze, o teledysku nie wspomnę. Nie chce się mądrzyć, ale (J)ESC to nie jest jedyny telewizyjny konkurs wokalno-piosenkarski, który oglądam.
retis432 pisze:
havanew pisze::
A teraz na scenie zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu i przy okazji zostawiła daleko w tyle wszystkich dwudziestu dzisiejszych wykonawców.
Teraz to niezłą palnąłeś głupotę
Polina co prawda umie śpiewać, ale w tym roku zdecydowanie by przegrała, gdyż poziom jest znacznie wyższy niż rok temu.
Trzeciak pisze: To prawda. Niestety, ale takie talenty jak Polina przychodzą na świat raz na kilkadziesiąt milionów.
To nieprawda. O Polinie już prawie zapomniano, a marna ilość wyświetleń jej występu z 2017 roku (672 tysiące w ciągu roku czasu) i żenująco niska ilość fanów na Instagramie (zaledwie 27 tysięcy) mówią same za siebie.
Udało jej się wygrać z powodu słabości konkurencji i tyle.
Biorąc pod uwagę wyjątkowo mocne Holandię, Gruzję, czy Australię, to wcale bym nie powiedział, że Polina miała słabą konkurencję. A poza tym już na samą myśl o tym, co Polina zaśpiewała w Tbilisi dostaje ciarek na ciele, sam utwór spokojnie biłby się o czołowe lokaty na "dorosłej" Eurowizji. Mam nadzieję, że zeszłoroczna triumfatorka pójdzie śladem pierwszych rosyjskich zwyciężczyn z 2006 roku i także będzie reprezentować swój kraj na ESC.
retis432 pisze:Więc tak. Roksana Węgiel wygrała. Chociaż w pewnym momencie to nikt się tego nie spodziewał, skoro po głosach nieuczciwego jury była na 7 miejscu.
Jednak ogromna ilość fanów zrobiła swoje.
Przede wszystkim pomogła w tym cała ekipa, włącznie z rodzicami Roksany, Martą Piekarską, Konradem Smugą, Tomaszem Barańskim, jej ekipą taneczną oraz innych osób, których nie wymieniłem, a także pomogły Roksanie osiągnąć tak wielki sukces dla naszego kraju, i każda z nich włącznie z Roksaną jest pełnoprawnym udziałowcem trofeum, ktore Węgiel odebrała z rąk Poliny.
retis432 pisze:Eurowizja Junior 2018 zyskała najwięcej od początku istnienia dzięki Roksanie Węgiel i jej fanom. Chociaż oglądalność telewizyjna z powodu głupoty TVP (przeniesienie transmisji Eurowizji na niszowe kanały i postawienia na jakieś skoki narciarskie) była słabsza.
Tylko te "jakieś" skoki narciarskie są wciąż fascynującym sportem narodowym dzięki fantatycznej drużynie z mistrzem olimpijskim na czele. Zresztą Kurzajewski poinformował o sukcesie Węgiel na antenie, a po transmisji ze skoków wyemitowano skrót z tegorocznego Konkursu.
retis432 pisze:Tak w ogóle to zabawne, że ojciec Roksany mówił, że od początku był pewny jej wygranej w Eurowizji Junior.
Zresztą nie on jedyny gadał już takie głupoty po fakcie.
Każdy rozsądny rodzic - a co widać było po zachowaniu Roksany przed i po konkursie taką osobą niewątpliwie jest jej ojciec - wspiera swoje dziecko, gdy ma taki talent i jest przed taką wielką próbą. Gdybyś miał kontakt z takimi osobami, to zachowałbyś zdrowy dystans do jego słów. Zresztą jego łzy szczęścia także swiadczą o tym, że sam był zaskoczony. ;)
Poland pisze:No i wróciła do swoich! Dzisiaj w południe o 12:00 miała miejsce pewna uroczysta impreza. Otóż wtedy miasto Jasło powitało swoją rodaczkę, zwyciężczynie 16 Konkursu Piosenki Junior Eurowizji 2018 - Roksanę Węgiel. Na uroczystość przyszło sporo mieszkańców miasta - w tym zarząd tego miasta, przedstawiciele szkoły naszej reprezentantki a także oczywiście rodzina, znajomi i przyjaciele naszej Roxie.
46885819_2040925029485366_6666233068132499456_o.jpg
Polscy fani Eurowizji zgodnie uważają że dzięki Roksanie Węgiel i Michałowi Szpakowi miasto Jasło stało się eurowizyjną stolicą Polski.
Pełna relacja: http://www.trendyradio.pl/pl/aktualnosc ... EpRqc6Atdk
I poniekąd miasto stało się stolicą polskiego "The Voice'a". Roksana Węgiel przecież wygrała "The Voice Kids", Michał Szpak jest trenerem programu "The Voice of Poland" a Aleksandra Tocka (jedna z trenerek wokalnych Roksany) doszła w tym roku do półfinału "The Voice of Poland".

A tu kolejna relacja z Jasła:
https://nowiny24.pl/roksana-wegiel-nagr ... ar/1370086
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

Podsumowując generalnie to, co w niedziele działo się w Mińsku, myślę że zarówno od strony graficznej jak i organizacyjnej tegoroczna Junior Eurowizja byla zdecydowanie jedną z najlepszych w ostatnich latach. Ba, była zdecydowanie lepsza od samych dorosłych konkursów w Kijowie i Lizbonie razem i osobno wziętych, a między konkursami Juniora w Tibilisi i Mińsku jest spora przepaść rzecz jasna ma rzecz Mińska. W przypadku minionego konkursu na uwagę zasługują belki, znacznie przebijające te nijakie z dwóch ostatnich dorosłych Eurowizji. Tablica punktów też była w porządku. Scena także wyglądała majestatycznie - może nawet była lepsza od tej z Portugalii na dorosłej Eurowizji. Prowadzący byli wspaniali - najlepsze momenty to Helena grająca z Azerką w szachy oraz dwie prowadzące przy telefonach i reakcja na to Eugena. Na uwagę zasługuje to, że Zena to półPolka z pochodzenia, więc polskie akcenty były wszędzie. Jeżeli chodzi o występy specjalne to na plus chyba zasługuje oddzielenie parady flag od hymnu edycji, przez co ten drugi był po występach konkursowych. Niezły też był występ Poliny - nawet lepszy wokalnie od tego, który dał jej rok temu zwycięstwo w konkursie. Jedyne co mi brakowało to kilku dodatkowych występów - w tym Marii Zhliny na otwarcie czy samych pań prowadzących.
Jeżeli chodzi o stawkę konkursową to tu na plus obok Polski (którą to niżej ocenię) zasługują:
- Francja (klimaty jak u Almy z ESC 2017 tyle że bardziej na wesoło, Angelina zaśpiewała perfekcyjnie a jej tancerka skradła show zaś całość dopełnił słynny taniec na jednej nodze)
- Kazachstan (nie byłem pewny głosu Danielii ale całość wyglądała niezwykle majestatycznie, chociażby od strony realizacji i wizualizacji)
- Rosja (było bardzo dziecięco choć wizualizacje z dziećmi bardzo przypominały mi pierwszą piosenkę Valentiny Monetty na ESC)
- Australia (Jael zaśpiewała prawie kropka w kropkę jak w studyjce, a jej piosenka teraz może być dedykowana naszej Roksanie)
- Serbia (nie wiem jak według was, ale chyba najlepsza psiapsiółka naszej Roksany w Mińsku czyli Bojana dawała sobie radę z piosenką)
- Irlandia (tak, mi się Irlandia bardzo podobała - zwłaszcza ta chwila z dubstepem)
- Albania (ten mały słodziak z Bałkan zdecydowanie dał radę)
- Walia (Manw i spółka dały radę, stąd ostatnie miejsce bardzo smuci)
- Macedonia (o ile początek zalatywał mnichem z Euro Neuro (ESC 2017 Czarnogóra) o tyle potem było w porządku)
- Azerbejdżan (bałem że wyjdzie coś niedobrego (typu Aisel na ESC 2018) ale się myliłem)
- Portugalia (zarówno wokal jak i efekty graficzne były niezłe)
- Gruzja (na plus wokal Tamar i kolorystyka występu, choć niestety na minus wizualizacje i strój samej wokalistki a zwłaszcza ta długa, czerwona spódniczka która kiepsko wyglądała na początku, gdy Tamar leżała na podłodze)
- Ukraina (w miarę dobry występ bez udziwnień, nie zapamiętałem tylko czy Darina dobrze połączyła megafon z mikrofonem)
Po drugiej stronie niestety mogę dać wszystkich chłopaków poza Taylorem z Irlandii (nie podobało mi się to wszystko a zwłaszcza lalusiowata Armenia), oba duety (w Holandii czuć inspiracje Jacquesem Houdkiem czyli Chorwacją na ESC 2017) oraz poprzedzającą nas Maltę której pisk był irytujący.
No i teraz ocena Polski i tu rzecz jasna wyszło było na plus, bo nie dość że ten efekt czarno-białego ekranu dodawał uroku występowi to jeszcze te szarfy zaważyły o tym że nasz, polski występ był bardzo dobry. Praca kamer była wyśmienita - zwłaszcza przy szarfach i czarno-białych wstawkach. Wokalnie Roksana dała z siebie 300 procent swoich możliwości podobnie jak jej tancerki, zaś lekko irytowały jedynie chórzystki. By nie było za kolorowo niestety uważam że wizualizacji było za dużo, a i te okulary VR w sytuacji gdy cała zwrotka była na czarno-biało, były nieco nieprzydatne.
Generalnie nasze dziewczyny z Roxie na czele oraz cała polska delegacja w Mińsku spisali się na medal. I za to jestem z nich dumny.
Swoją drogą na nasze zwycięstwo zbiegło się kilka aspektów od podstawowych takich jak:
- bardzo dobra wokalistka czyli Roxie, która to nie zginęła w tłumie innych z The Voice Kids
- świetny zespół taneczno-wokalny wspierający Roxie
- mocny dream team Polski po stronie autorskiej i delegacyjnej
- świetnie zorganizowany pod wieloma kątami (także kamerowymi co w przypadku Polski jest rzadkością) występ
- nieorganizowanie preselekcji tylko postawienie na wybór półwewnętrzny (de facto preselekcjami było The Voice Kids)
Po dodatkowe ale równie ważne takie jak:
- Wylosowanie ostatniej pozycji startowej (to był zwiastun naszej wygranej)
- Spora liczba odsłon teledysku a następnie i samego występu na Youtube
- Spora wpadka EBU (która chyba finalnie okazała się pomocą z ich strony) z puszczeniem na oficjalną składankę podkładu scenicznego
To wszystko zaważyło na tym że nasz występ pochwalił wielokrotnie nawet sam Jon Ola Sand a wraz z nim internauci, którzy to w ostatecznym starciu obalili na naszą rzecz głosowanie jury i to z przewagą 20 tysięcy głosów (tj. kilkunastu punktów więcej) nad będącą drugich u nich Francji czy dotychczas liderującej Australii.
Sam moment w którym głosowaliśmy wzbudzał u mnie różne nastroje, od zmieszania w trakcie głosowania jurorskiego po wbicie w łóżko (gdy kolejne kraje były eliminowane a Polska nie) a następnie euforie gdy okazało się że w najpiękniejszy możliwy sposób "syndrom Szpaka" czyli mocne przeskakiwanie kraju (rzecz jasna Polski) po głosowaniu widzów, z jednej strony tabeli na drugą się powtórzył. Dzięki temu Roksana mocno zapisała się w historii Polski na Eurowizji nie dość że wygrywając Junior Eurowizję, to jeszcze defacto w kwestii sukcesu Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji (niezależnie od jego formy) pokonując samą Edytę Górniak (która to w zasadzie jest matką chrzestną tego sukcesu) w kwestii nie tylko miejsca, ale i punktów. Roksana bowiem jako druga po swoim rodaku z Jasła (który tym samym stał się eurowizyjną stolicą Polski) czyli Michale Szpaku zapewniła Polsce ponad 200 punktów przekraczając ten próg. Dodatkowo Roxie sprawiła Polsce wraz z internautani mocny prezent na 100 lecie niepodległości (o czym wspomniał sam Pan Prezydent RP Andrzej Duda), ale i na zbliżające się 25 lecie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. Dodatkowo historia podwójnie zatoczyła koło - nie dość od sukcesu Edyty Górniak w 1994 roku to jeszcze od innego sukcesu na "komercyjnej" Eurowizji czyli Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie od triumfu minęło już 10 lat przez co Roxie i jej tancerki są też następcami naszej pary z Glasgow czyli Edyty Herbuś i Marcina Mroczka. Jest to też mocne zwieńczenie pasma sukcesów, które tp wraz z Konkursem Tańca Eurowizji odnosiliśmy także na Konkursie Eurowizji dla Młodych Muzyków i Konkursie Eurowizji dla Młodych Tancerzy. Roxie dołączyła tym samym do wielkiej rodziny polskich zwycięzców Eurowizji i tych, którzy wynieśli Polskę na podium oraz TOP10 Eurowizji. Jej konkurs to też trzeci (z EDC jest to czwarty konkurs) ale za to najważniejszy konkurs Eurowizji, który to Polska wygrała i który to też będzie organizować. Roxie zatem podobnie jak duet Herbuś&Mroczek, Edyta Górniak, szereg zwycięzców z konkursów klasycznych i tanecznych ale także Michał Szpak czy zespół Ich Troje stała się polską legendą Eurowizji. Dużo mówiła bowiem o tym że Edyta Górniak jest w Polsce legendą - teraz sama nią też jest.
Wracając jednak to tego co działo się w Mińsku moment w którym Roxie wygrała i odbierała statuetkę od Poliny Bogusevich był wprost epicki, podobnie jak sytuacja z końcówki transmisji, kiedy to inni uczestnicy przyszli gratulować Roxie sukcesu. Z tego co widziałem pierwsi z inicjatywą wyszli Taylor z Irlandii (pewnie miał okazje powiedzieć IOU Roksanie :p ) oraz Max z Holandii, który też coś tam śpiewał. Gratulacje też złożyli wszyscy inni (chyba tylko poza Levonem i chyba też Danielą, bo ich tam nie widziałem) a Efi czyli reprezentantka Albanii najpierw pokazała Roxie serce, a następnie gdy ta kucnęła przy niej wskoczyła jej na ramiona i to był chyba najbardziej słodki moment podczas niedzielnego koncertu.

PS: Skoro świętujemy to i tort być musi - nawet wirtualnie.
Screenshot_2018-11-29-14-27-42.png
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, 17:38 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
ManiakTV
Obserwator
x 27
x 21

Post autor: ManiakTV »

Rozumiem, że się jaracie...ale no, gdzie otworze lodówke, albo internet to ciągle o tej Roksanie, wygrała to wygrała...nie zazdroszcze, a robi się to nudne jak flaki z olejem, nie było tu emocji jak dla mnie w Junior Eurowizjon, bo rodacy mogli zagłosować na swojego reprezentanta...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Poland pisze:Prowadzący byli wspaniali - najlepsze momenty to Helena grająca z Azerką w szachy oraz dwie prowadzące przy telefonach i reakcja na to Eugena. Na uwagę zasługuje to że Zena to półPolka z pochodzenia, więc polskie akcenty były wszędzie.
Te telefony to takie delikatnie nawiązanie do tegorocznej Filomeny w Lizbonie. ;)
Poland pisze:Jedyne co mi brakowało to kilku dodatkowych występów - w tym Marii Zhliny na otwarcie czy samych pań prowadzących.
Tu wkurat trudno się dziwić. Samo wydarzenie trwało mniej więcej tyle, co poprzednie w Tbilisi i Valletcie, a wystąpiło na nim dużo więcej uczestników, bo aż 20. :)
Poland pisze:- Walia (Manw i spółka dały radę, stąd ostatnie miejsce bardzo smuci)
Też nie rozumiem ostatniego miejsca Walii, szczególnie, że było kilka innych gorszych piosenek, ale cóż. Mam wrażenie, że to tylko dlatego, że startowała tam Walia, a nie cała UK.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
retis432
Użytkownik
x 4

Trzeciak pisze: A po drugie - obejrzałem ten występ na YT, i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to było wykonanie dalekie od ideału. Dziewczynke ewindentnie zjadł stres, co mnie dziwi, bo wykonania na próbach było dużo lepsze, o teledysku nie wspomnę. Nie chce się mądrzyć, ale (J)ESC to nie jest jedyny telewizyjny konkurs wokalno-piosenkarski, który oglądam.
Masz prawo do swojego zdania, ale ja mam prawo się z nim nie zgodzić i napisać swoje.
Zresztą 3 miejsce od fanów wiele mówi.
Była faworytką od początku, a jej występ na żywo nie był gorszy od tego co słychać w teledysku.
Oglądałem jej występ na VOD TVP, czyli w najwyższej jakości i to więcej niż raz. Szukałem niedoskonałości, ale nic takiego nie było.
Owszem malutki stresik mógł być, ale to tyle co nic.
Nie zrobiła żadnego błędu z tego powodu.
A poza tym ogólnie jest o wiele pewniejsza siebie, niż Roksana, a prawie 2 lata młodsza. Nie chodzi tyko o znajomość języków, ale o całe medialne zachowanie. To jak udziela wywiadów i wszystko.
Ona jest po prostu stworzona na scenę.
Trzeciak pisze: Biorąc pod uwagę wyjątkowo mocne Holandię, Gruzję, czy Australię, to wcale bym nie powiedział, że Polina miała słabą konkurencję.
No wiesz na Eurowizję to jednak wybierają (a przynajmniej powinni wybierać) najlepszych artystów z całego swojego kraju (w danym wieku), więc niski poziom raczej nie mógł być, ale uważam, że w tym roku na pewno by nie wygrała.
Trzeciak pisze: Przede wszystkim pomogła w tym cała ekipa, włącznie z rodzicami Roksany, Martą Piekarską, Konradem Smugą, Tomaszem Barańskim, jej ekipą taneczną oraz innych osób, których nie wymieniłem, a także pomogły Roksanie osiągnąć tak wielki sukces dla naszego kraju, i każda z nich włącznie z Roksaną jest pełnoprawnym udziałowcem trofeum, ktore Węgiel odebrała z rąk Poliny.
W skrócie. 90 procent sukcesu to zasługa Roksany (zarówno jej talentu jak i ogromnej popularności w Polsce) i dobrze wybranej piosenki. Pozostałe 10 procent to wszystko inne.
Dzięki tancerkom występ został fajnie urozmaicony, ale nawet bez nich mogłaby wygrać w obecnej sytuacji.
Trzeciak pisze: Zresztą jego łzy szczęścia także swiadczą o tym, że sam był zaskoczony
Zgadzam się. Wzruszenie jej rodziców gdy udzielali wywiadu było piękne.
Poland pisze: Prowadzący byli wspaniali - najlepsze momenty to Helena grająca z Azerką w szachy oraz dwie prowadzące przy telefonach i reakcja na to Eugena
Tak. Oglądałem to w całości (2,5 godziny) na VOD TVP. W ten sam dzień jak się dowiedziałem, że Roksana wygrała (nie oglądam na żywo, bo to zbyt stresujące jak dla mnie).

Przepiękna, medialna i bardzo pewna siebie 15 letnia Helena, która rok temu zajęła 5 miejsce. Nie wyobrażam sobie Roksany w takiej roli niestety i nie chodzi tylko o jej angielski. :)
I te zabawne wstawki z Green Room, jak również właśnie z tymi telefonami pod koniec.
A przy ogłaszaniu końcowych wyników to ogromne trzymanie w napięciu przez prowadzącego. Jednym słowem rewelacja.
Dzięki temu nie tylko występy na scenie były świetne.

Białoruś może nawet zrobiła najlepszą Eurowizję Junior od początku.

Poland pisze: Walia (Manw i spółka dały radę, stąd ostatnie miejsce bardzo smuci)
Naprawdę było mi jej żal.
Pierwszy raz Walia wystąpiła na Eurowizji i ostatnie miejsce. Tak samo jak Polska na początku.
Jednak to w dużej mierze skutek małego zainteresowania Eurowizją Junior (chociażby w UK).
Poland pisze: - bardzo dobra wokalistka czyli Roxie, która to nie zginęła w tłumie innych z The Voice Kids
A wiesz mnie teraz ciekawi co będzie, z tą która wygra II sezon The Voice Kids.
Jeszcze tylko miesiąc pozostało do II edycji.

Pewien jestem oczywiście, że sukcesu Roksany nie powtórzy, ale nadal może osiągnąć sporą popularność, jeśli będzie jej na tym zależało.
Poland pisze: Wylosowanie ostatniej pozycji startowej (to był zwiastun naszej wygranej)
Przez chwilę tak sądziłem, ale jednak nie.

Są powody znacznie ważniejsze dlaczego Roksana wygrała. Nawet jeśli ostatnie miejsce miało jakiś wpływ, to na pewno minimalny.
Poland pisze: Spora liczba odsłon teledysku a następnie i samego występu na Youtube
Spora to za mało powiedziane.
To była ogromna ilość odsłon. Zresztą wszystkie teledyski Roksany taką miały.
Poland pisze: Gratulacje też złożyli wszyscy inni (chyba tylko poza Levonem i chyba też Danielą, bo ich tam nie widziałem)
Widziałem Danielę jedynie na końcu jak przytuliła się do pozostałych otaczających Roksanę.
Poland pisze: a Efi czyli reprezentantka Albanii najpierw pokazała Roxie serce, a następnie gdy ta kucnęła przy niej wskoczyła jej na ramiona
Ta 10 latka była niesamowicie słodziutka i jej piosenka o Barbie również.
ManiakTV pisze:Rozumiem, że się jaracie...ale no, gdzie otworze lodówke, albo internet to ciągle o tej Roksanie, wygrała to wygrała...nie zazdroszcze, a robi się to nudne jak flaki z olejem, nie było tu emocji jak dla mnie w Junior Eurowizjon, bo rodacy mogli zagłosować na swojego reprezentanta...
Na dorosłej Eurowizji też powinni wprowadzić możliwość głosowania na reprezentanta swojego kraju.

To nie jest tak, że wygrała to wygrała.
To było historyczne zwycięstwo i ogromny sukces całej Polski, gdy chodzi o konkursy muzyczne.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

retis432 pisze: A wiesz mnie teraz ciekawi co będzie, z tą która wygra II sezon The Voice Kids.
Albo tym, co wygra.

To była jedna z najlepiej wyprodukowanych Junior Eurowizji w historii, a na pewno aż tak udanie zrealizowanego JESC nie było od 2012 roku. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 306
Kontakt:

Czyja wiem? W 2015 roku też był w zasadzie niezły konkurs prowadzony przez powracającą rok później na dużą Eurowizję wokalistkę Poli Genovą z Bułgarii.
retis432
Użytkownik
x 4

Poniżej moja opinia odnośnie Roksany. Możecie się z tym zgodzić, albo nie.

Trochę szkoda, że podczas wywiadów jest dosyć niepewna siebie, mało medialna. To nadal taka zwykła dziewczynka, która dzięki telewizji i wygranym konkursom osiągnęła dużą popularność.

W porównaniu do takiej Rity z Portugalii czy Tuleshovej z Kazahstanu (i zapewne niektórych innych w podobnym do Roksany wieku), to wprost przepaść. O USA nawet nie wspominam, bo tam znane 13 latki są często pewne siebie i medialne jak dorosłe gwiazdy.

Owszem TVP niesamowicie pomaga Roksanie, ale co byłoby bez takiego wsparcia?

Czy osoba o charakterze i nieśmiałości Roksany ma szansę stać się sławna?

Prawie wszystkie wywiady jakie z nią oglądałem pokazują jednoznacznie:

- brakuje jej słów
- jej wypowiedzi są bardzo płytkie i proste
- powtarza często te same słowa (np "nie myślałam" czy "naprawdę"), czyli jakby nie znała zamienników, które mogą wyrazić to samo
- źle układa wypowiedzi, które w dodatku są mało urozmaicone

I to mowa tylko o polskich wywiadach.
Te zagraniczne z powodu słabej znajomości angielskiego wypadają jeszcze gorzej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”