[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 26 maja 2018, 23:13

Uważam, że prowadząc taki koncert powinna profesjonalnie do tego podejść choćby ze względu na widzów, ale i dorobek artysty.

30 minut i koniec... Szkoda, że tak krótko.

Ewidentnie najlepszy koncert. 2 miejsce dla jubileuszu Sylwii, a 3 dla jednak tego radiowego dzisiaj. Dalej wielka przepaść i na 4 te "hity" SławomiroKajry, a na 5 "koncert drewniany".

Mam nadzieję, że jutro będzie sporo premier na kabaretonie. Cieszę się zwłaszcza z Neonówki, której ostatnio w TV nie widać :)
Osiula
Obserwator

Postautor: Osiula » 26 maja 2018, 23:17

Nikt nikomu nie każe się zwracać "per mistrzu" ale jednak Hyży to nie kumpela Bajora i mogłaby okazać klasę ;)

Ten jubileusz to najlepsze, co spotkało festiwal. Generalnie dziś tragedii nie było, na plus Ewka, Filip z S&G, Kayah, spoko też Wyszkoni, no i kabarety świetne. Reszta do zapomnienia, ale bez zarzutów, no może oprócz dwóch-trzech wykonów i ostatecznego "zwycięzcy". O niebo lepiej niż wczoraj na pewno.
domi
Junior

Postautor: domi » 26 maja 2018, 23:19

Chyba po raz pierwszy festiwal zakończył się dużo wcześniej niż zapisano w programie dla prasy ;)
adijos98d
Poster

Postautor: adijos98d » 26 maja 2018, 23:25

To mówicie że Ewa dała radę jako prowadząca ? :) Jutro obejrzę na ipli ponieważ dzisiaj wybrałem mecz :D
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 26 maja 2018, 23:43

Ewa bardzo fajnie, chociaż ten czerwony kostium z pierwszej części to totalny niewypał.

Ale chyba jednak nagrodę za najgorsze ciuchy dla Landbery xD
dawid333
Użytkownik

Postautor: dawid333 » 27 maja 2018, 4:58

Jordi pisze:Dla mnie Ewka, Kayah, Anka ewidentnie najlepsze... Średniactwo Lato z S&G i Margaret... Reszta do zapomnienia totalnie...

A Natalia Szroeder to co? Do zapomnienia? Przecież to ona miała wczoraj najlepszy wykon o najładniejszym głosie już nie wspominając bo to oczywiste.
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 27 maja 2018, 8:08

Byłem tam w piątek. Jak inni stwierdzam że tak sobie. Kolejny raz Polsat promuje swojego chłopka-Popka dając mu więcej czasu niż innym.. Doda chyba miała tylko 1 piosenkę? Jak wielu innych, a takie coś jak popek który próbuje rapować lecz bardziej rycytuje swoje piosenki i to chyba nie w całości ma swoje długie 5 min. Już ten Kali lepszy od niego. No pogoda była straszna.. mocny deszcz dookoła, efekty naturalne grzmoty które towarzyszyły w powrocie do domu.
xyz
annawoj1104
Junior

Postautor: annawoj1104 » 27 maja 2018, 9:11

lukaa pisze:No pogoda była straszna.. mocny deszcz dookoła, efekty naturalne grzmoty które towarzyszyły w powrocie do domu.

Dodatkowe efekty secjalne :lol: Podczas konceru Sylwii słychać nawet było trochę ;)

Drugi dzień lepszy od pierwszego bez dwóch zdań, Bajor o tak klasa,oczywiscie za krótko,
Ewka rozwaliła scene, była świetna i jako wokalistka( największe owacje,dostała, bardzo zasłuzone) i jako prowadzaca. Uwielbiam ja za ten luz i dystans. Jak przypomnę sobie sztywną Hyzy czy "sztucznie wyluzowaną" Kaczorowska, to chę Ewkę co rok jako prowadzącą ;)
Kayah Wyszkoni one też tradycyjnie nie zawiodły
A ta ksiazka Ibisza to na serio ja wydaje-bo myślałam ze to taki "fake" po prostu, zrobili jakas okladkę i jaja sobie robią. O ludu to on serio coś takiego napisał :lol:
Piotr88
Użytkownik

Postautor: Piotr88 » 27 maja 2018, 10:28

Naprawdę jeszcze wierzycie, że sms-y wysyłają młodzi ludzie? Utwór dla babcinek i to się im spodobało. Może już czas wprowadzić aplikacje komórkowe do głosowania tak jak jest na zachodzie by zachęcić młodego widza do czynnego udziału w takich eventach?!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 27 maja 2018, 10:34

annawoj1104 pisze:
lukaa pisze:No pogoda była straszna.. mocny deszcz dookoła, efekty naturalne grzmoty które towarzyszyły w powrocie do domu.

Dodatkowe efekty secjalne :lol: Podczas konceru Sylwii słychać nawet było trochę ;)

Drugi dzień lepszy od pierwszego bez dwóch zdań, Bajor o tak klasa,oczywiscie za krótko,
Ewka rozwaliła scene, była świetna i jako wokalistka( największe owacje,dostała, bardzo zasłuzone) i jako prowadzaca. Uwielbiam ja za ten luz i dystans. Jak przypomnę sobie sztywną Hyzy czy "sztucznie wyluzowaną" Kaczorowska, to chę Ewkę co rok jako prowadzącą ;)
Kayah Wyszkoni one też tradycyjnie nie zawiodły
A ta ksiazka Ibisza to na serio ja wydaje-bo myślałam ze to taki "fake" po prostu, zrobili jakas okladkę i jaja sobie robią. O ludu to on serio coś takiego napisał :lol:

W sumie Kaczorowska nie była taka zła ale fakt Farna skoro do swojego zawodowego portfolio ma już wpisane "prezenterka" mogłaby szerzej skorzystać z tego fachu na SMP czy eventach letnich.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
annawoj1104
Junior

Postautor: annawoj1104 » 27 maja 2018, 11:16

Piotr88 pisze:Naprawdę jeszcze wierzycie, że sms-y wysyłają młodzi ludzie? Utwór dla babcinek i to się im spodobało. Może już czas wprowadzić aplikacje komórkowe do głosowania tak jak jest na zachodzie by zachęcić młodego widza do czynnego udziału w takich eventach?!

To nie był konkurs na smsy -to ranking najczesciej granych piosenek w polskich radiach w 2017, wygrał Hyży z odrzutem z płyty Podsiadło "O Pani" który zagrano ponad 9 tysiecy razy, drugą piosenkę w rankingu zagrano ponad 6 tysiecy razy, różnica spora więc
Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, 11:20 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 2 razy.
dawid333
Użytkownik

Postautor: dawid333 » 27 maja 2018, 11:19

A ja szczerze mówiąc nie rozumiem tych zachwytów nad Farną tutaj. Zarówno jako wokalistką jak i prowadzącą.

Wokalnie było pełno nieczystości i niedociągnięć Wokalnie lepiej sobie poradziła chociażby Natalia Szroeder, przy jej występie można się rozpłynąć.

Jako prowadząca również lepiej wypada Natalia. Nie próbuje za każdym razem udowadniać, na siłę, jaki to ma dystans do siebie, tylko po prostu go ma. Ewa próbuje być na siłę "na luzie" co widać i bardziej to podbiega pod pajacowanie. Jeżeli ktoś próbuje to udowadniać na siłę, to znaczy że tak naprawdę tego dystansu nie ma, ale dla niepoznaki udaje że jest inaczej.

Poza tym w konferansjerce ma również znaczenie wygląd. I tutaj Natalia swoją figurą bije Ewę na głowę. Również bardziej elegancko się ubiera. A przecież umówmy się, względy estetyczne również mają znaczenie..

Naprawdę występ Natalii był wg was tak tragicznie zły, że nadaje się "do zapomnienia"? Odnoszę wrażenie, że oglądałem inny festiwal.
annawoj1104
Junior

Postautor: annawoj1104 » 27 maja 2018, 11:21

Nie cytujemy całego postu znajdującego się nad Twoim. [Trzeciak]

Ewka nie jest modelką żeby oceniać jej figurę, fakt pierwsza kreacja nietrafiona, ale generalnie Ewka to śliczna dziewczyna bez kompleksów, nie każdemu podoba sie tylko 34 rozmiar...
Obiektywnie jak dla MNIE dała najlepszy występ i jako prowadzaca było swietna. Inne niech sie uczą i dystansu i luzu na scenie, bo większosć zbytnio spina posladki..
Czy ktoś napisał o tragicznym występie Natali-chyba czytam inne forum, cóż że innym podobała sie bardziej Ewa czy Kayah chyba maja prawo wyrażenia opini. Nie narzucaj swego zdania innym kolego .Pozdrawiam
Osiula
Obserwator

Postautor: Osiula » 27 maja 2018, 11:25

Nikt nie uważa, że występ Szroeder był "tragicznie zły" :lol: Dla mnie na przykład przy tym, co na scenie podczas swojego wykonu pokazała Ewa, Natalia wypada dobrze, ale bez fajerwerków.

Farna na co dzień ma duży dystans do siebie i swojej figury, która nie musi być idealna, żeby czynić z niej dobrą prezenterkę. Wystarczy obejrzeć parę wywiadów lub przejrzeć jej social media i widać, że nic nie udawała, nie próbowała być cool na siłę, ona po prostu taka jest. No i, owszem, wczoraj Ewa skrzywdziła się strojem, ale nie wydaje mi się, żeby czyjeś kształty miały największe znaczenie podczas prowadzenia koncertu...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 27 maja 2018, 11:27

Mi w sumie też podoba się bardziej Natalia (+ Kaczorowska) niż Farna która jest w porządku ale bardziej w radiu niż w telewizji. Zawsze ta trójka jednak lepsza od Cichopkowej która tylko w JOŚiu była dobra a na eventach już nie.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!

Wróć do „Eventy w telewizji”