Kabaretony

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. Na razie same powtórki i to mocno przeciętnych skeczy... Oby kolejne części były lepsze (bo zaraz reklamy).

Ale realizacja jest okej. Chyba Eskander produkuje, czyli "etatowy" producent programów kabaretwych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1431

Kabaretony

Post autor: Trzeciak »

Rzeczywiście, póki co Mazurska Noc Kabaretowa jest dużo żywsza od tych, jakie były w TVP. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert
x 513
x 62

Kabaretony

Post autor: Parowka09 »

Tylko, że na razie był jeden premierowy skecz (monolog Kryszaka).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1431

Kabaretony

Post autor: Trzeciak »

Chodzi mi o realizację, a nie o to jakie skecze są na Kabaretonie.
Pozdrawiam, Trzeciak
luki118
Obserwator

Kabaretony

Post autor: luki118 »

Balony się świecą :)
dawe-19
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: dawe-19 »

Pora na podsumowanie Mazurskiej Nocy Kabaretowej.
Ze strony realizacyjnej TV Puls należy się ocena 3+ w skali szkolnej.
Na plus:
- niezła jakość
- balony i gadżety z logo Pulsu
- rozsądne przerwy reklamowe
Na minus:
- brak konferansjerów ( w stylu "Ibisza" - prezentera, który zapowiadałby przerwy etc wyłącznie ze strony Tv Puls)
- mała ilość kamer i dziwne ujęcia (często zbliżenie od pasa w górę jak w latach 90...)
- brak elementów komunikacji dwustronnej (typu czat z Facebooka z internautami na ekranie, ewentualne konkursy czy loterie)
I wieeeeeeelki, ogromny minus, ale nie wiem czy TV Puls miała na to jakiś wpływ to poziom kabaretów. To dno totalne, nuda, nic śmiesznego.... a żarty na siłę z pisu czy rządu obojętnie czy ktoś popiera czy jest przeciw to już w ogóle większości nie śmieszy. Poziom artystyczny na poziomie -1.
Generalnie całkiem nieźle, Puls powinien się więcej angażować w różnorakie festiwale i transmisję live. Szczególnie gdy poprawią to, za co dostali ode mnie minusy, to mogą być na równi traktowani z większymi stacjami.
aaaaaa i kwestia plakatów, grafiki w social media, opraw graficznych programów itp... nie sądzicie że puls robi to jakby na jaja? W jakimś tanim programie graficznym? Jak na szkolną dyskotekę? Porównajcie grafikę np Polsatu na jakąś imprezę z grafiką Pulsu.. jakby była dla jaj i taka mocno sztuczna i kiczowata. Potencjał jest ale jest też nad czym pracować.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Poziom kabaretów wcale nie był niższy, niż w poprzednich latach. Nudą wieje na wszystkich kabaretonach z ostatnich, powiedzmy, 5 lat. Może Koszalin jakoś tam się jeszcze wyróżnia na plus, ale na reszcie można albo usnąć, albo rządzą stare, ograne skecze.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 9

Kabaretony

Post autor: Dijon »

Z tego, co można wyłapać w napisach końcowych (tutaj kilka klatek) Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls, za scenariusz i reżyserię odpowiadała Beata Harasimowicz, znana z programów i kabaretonów w Telewizji Polskiej, a niedawno w polsatowskim Kabarecie na żywo. Wóz transmisyjny należał do ATM.
leszczak
Użytkownik
x 2
x 27

TV Puls (HD)

Post autor: leszczak »

Obronię trochę TV PULS - Mazurska Noc Kabaretowa była moim zdaniem dobra. Moja rodzinka stwierdziła, że w tym roku była lepsza niż ubiegłoroczna. Poczytajcie sobie komentarze z tamtego roku. A co do plakatów i grafik - wprawią się, jeżeli będą transmitowali kolejne takie eventy. Polsat, TVP czy TVN mają już doświadczenie. Jak na pierwszy raz było naprawdę ok. TVP może pluć sobie w brodę....
Lex

TV Puls (HD)

Post autor: Lex »

No ja też się czułem jakbym oglądał kabareton sprzed 15 lat. Rozumiem, że stacja niszowa i ma swoje ograniczenia techniczne i budżetowe, ale czy przeciętnego widza to obchodzi? Zabrakło jakiejś dynamiki, a artystom pomysłu na skecze. Może powoli tych wydarzeń jest za dużo?!
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

TV Puls (HD)

Post autor: PPM »

Ogromnie jestem ciekaw wyników jakie miał Puls w trakcie kabaretu. Sam zerkałem ale tylko od czasu do czasu więc konkretnej opinii nie wystawie. Gdyby był Kabaret Nowaki i Neo-Nówka pewnie zatrzymałbym się na dłużej. Cieszy jednak fakt, że Puls bierze się za takie eventy ;) To może w przyszłym roku Telekamery w Pulsie? :) Kiedyś nie do pomyślenia, a teraz? Czemu nie :)
Johny Begood
Poster

Kabaretony

Post autor: Johny Begood »

Jordi pisze:No jest to mała niespodzianka. Czyżby pan Jacek maczał w tym paluszki?
Niemniej Puls może być bardzo wysoko 8 lipca wieczorem :) Pobicie TVP1-2 praktycznie pewne.
Wczoraj Puls TV z wynikiem 5,6% skończył dzień na 3 miejscu - po Polsacie i TVN.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Johny Begood
Poster

TV Puls (HD)

Post autor: Johny Begood »

luki118 pisze:TV PULS nawet nie stać na balona dmuchanego takie jakie mają TVN , TVP , POLSAT .
Jest ci choć trochę głupio za to co napisałeś? To a propos 'balona'.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Poland »

PPM pisze:Ogromnie jestem ciekaw wyników jakie miał Puls w trakcie kabaretu. Sam zerkałem ale tylko od czasu do czasu więc konkretnej opinii nie wystawie. Gdyby był Kabaret Nowaki i Neo-Nówka pewnie zatrzymałbym się na dłużej. Cieszy jednak fakt, że Puls bierze się za takie eventy ;) To może w przyszłym roku Telekamery w Pulsie? :) Kiedyś nie do pomyślenia, a teraz? Czemu nie :)
To nie byłby głupi pomysł. Przy obecnym zasięgu, znacznie lepszym zasięgu TV Puls może sobie na coś takiego pozwolić. W obecnej sytuacji to nawet powrót informacji i publicystyki nie byłby głupi bo skoro Nowa TV ją ma to czemu nie TV Puls? Szczerze mówiąc od czasu wprowadzenia Nowej TV do tej pory czwarty duży nadawca w kraju spadł o jedno miejsce w dół.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Lex

Kabaretony

Post autor: Lex »

Przestań już fantazjować. Tyle postów i lat na forum, a wciąż zero wiedzy na temat mediów.
Nowa TV ma zaplecze ze strony całej spółki ZPR, a i tak pewnie program "24 godziny " się nie zwraca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”