[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Pawel

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Brawo @dawid333, też pokazałeś tutaj jak ci wszyscy "experci" i VIPY tego forum się ośmieszają. Tak trzymaj. Oczywiście zaraz zlecą się obrońcy, którzy dowalą się nawet do przecinka w złym miejscu ale nie ma się co tym przejmować. To nie forum purystów języka polskiego.
brigus
Użytkownik
x 19

Post autor: brigus »

W Polsce niestety jest tak, że dla przykładu w małej polskiej gminie, na koncert zespołu rockowego, powiedzmy Lady Pank, przyjdzie tysiąc osób. Zaraz po nim wystąpi zespół disco-polo, jakikolwiek znany. Będzie na nim 5 tysięcy osób. Nikomu nie przeszkadza nawet pełen playback, ponieważ ponad 90 % słuchaczy tej muzyki nie potrafi rozpoznać że artysta robi ich w "jajo". ;) Obecnie wiele gmin zaprasza jakiegoś disco polowca, żeby zrobił im frekwencje na imprezie.

Nie wiem jak można się więc dziwić, że koncert disco polo miał więcej widzów.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 199
x 1037

Post autor: Abbott »

To, że coś ma wysoka oglądalność nie oznacza, że jest dobre.
Za chwilę mi powiecie, że "M jak miłość" jest arcydziełem serialowym i zasługuje na Złotego Globa lub Emmy. Nie tędy droga
Jordi
VIP Expert
x 1676
x 1770

Post autor: Jordi »

@dawid333, jeśli ja się wymądrzam, to czym jest to?

dawid333 pisze: W muzyce disco polo jest wiele utalentowanych osób. Mam styczność z tą muzyką od dziecka i wiem co mówię. Wystarczy spojrzeć chociażby na Mariusza Winnickiego z zespołu Classic. I nikt się w tej muzyce nie marnuje bo disco polo jest OK.
Także oskarżasz mnie, a sam robisz to samo. Tak poza tym jeszcze jedna sprawa.
dawid333 pisze:Skoro nie potrafisz tego odróżnić to ciężko brać Cię na poważnie To było żałosne Z Twojej strony. Twój atak związany z tym że mi się podobało jest również żałosny.
Rozumiem, że ciężko ci zrozumieć, że ktoś ma zupełnie inne zdanie, ale powyższy fragment przynajmniej mnie sugeruje, że chyba powoli zaczynasz przekraczać pewną granicę.
dawid333 pisze:No i co na temat oglądalności powie wielki znawca, @jordi?
.
Abbott pisze:To, że coś ma wysoka oglądalność nie oznacza, że jest dobre.
Za chwilę mi powiecie, że "M jak miłość" jest arcydziełem serialowym i zasługuje na Złotego Globa lub Emmy. Nie tędy droga
Miałem napisać to samo. Mam piać nad "eMką", czy "Na dobre i na złe", bo mają wysoką oglądalność? A "Na Wspólnej" to dno, bo ma 2x gorszą?

Poza tym fakt - w ogólnej Polsat wygrał o ponad pół miliona, ale w docelowej (w końcu to telewizja komercyjna) grupie 16-49... Sopot miał minimalnie więcej widzów, a procentowy udział był niewiele niższy od koncertu Polsatu. Praktycznie wyszli na równo w najważniejszej grupie.

Ale tak jak napisałem wcześniej. Dla mnie oglądalność jest bardziej ciekawostką, a na pewno nie jest wyznacznikiem poziomu programu. Każdy ma swój gust i ogląda co chce. Natomiast każdy ma prawo skrytykować coś, co mu się nie podoba nawet, jeśli to nie pasuje wielkim fanom danego programu, serialu, koncertu itd...
Pawel

Post autor: Pawel »

brigus pisze:W Polsce niestety jest tak, że dla przykładu w małej polskiej gminie, na koncert zespołu rockowego, powiedzmy Lady Pank, przyjdzie tysiąc osób. Zaraz po nim wystąpi zespół disco-polo, jakikolwiek znany. Będzie na nim 5 tysięcy osób.
No i jest to logiczne. Bo jeśli doszłoby do takiej sytuacji że najpierw gra Lady Pank, a po nim zespół disco polo to znaczy że ten zespół disco polo jest gwiazdą wieczoru a Lady Pank tylko supportem ;).
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 »

Karol pisze:Nie piszemy z małej lub dużej litery. :-) Co najwyżej dużą, wielką lub małą.
Zamiast mnie poprawiać odpowiedziałbyś na na to co w tej wypowiedzi było istotne. Jak się należy zwracać do adwersarza? Dużą czy małą literą? Jeżeli dużą, to dlaczego kolega @jordi nie zostanie upomniany? Ja upomniany zostałem, i to nawet nie wiem czy nie przez Ciebie.
Jordi pisze:@dawid333, jeśli ja się wymądrzam, to czym jest to?
dawid333 pisze: W muzyce disco polo jest wiele utalentowanych osób. Mam styczność z tą muzyką od dziecka i wiem co mówię. Wystarczy spojrzeć chociażby na Mariusza Winnickiego z zespołu Classic. I nikt się w tej muzyce nie marnuje bo disco polo jest OK.
Znam disco polo od podszewki i sporo o tej muzyce, wykonawcach zespołach wiem. Praktycznie od początku jej istnienia czyli od początku lat 90. Mam więc prawo powiedzieć że wiem co mówię bo to że również w disco polo jest wiele zdolnych wykonawców jest faktem. I wcale nie uważam to za wymądrzanie się,

Natomiast faktem jest to, ze Ty się wymądrzasz. Uważasz się za znawcę disco polo, chociaż nim nie jesteś. Dlaczego? Już mówię.
Paweł Jasionowski to jedna z największych gwiazd disco polo. W 2008 roku wylansował przebój "Żono Moja" i jego teledysk na Youtube bardzo szybko uzbierał 40 mln wyświetleń. W tamtych czasach to był absolutny rekord i nr 1 polskiego youtube. I to właśnie głównie dzięki niemu disco polo ponownie wróciło do łask. Pamiętam to.

Ty natomiast tak bardzo się znasz na disco polo, że o jego istnieniu tak naprawdę dowiedziałeś się dopiero jak okazało się, że będzie uczestnikiem kolejnej edycji TTBZ. Sam nawet to wtedy przyznałeś:
Pan disco-polo totalnie nic mi nie mówi
.

Jeżeli jeden z najpopularniejszych wykonawców dp nic Ci nie mówił, To jaka może być Twoja wiedza o reszcie zespołów dp oraz o samym dp?
Także oskarżasz mnie, a sam robisz to samo.
Możesz mi przypomnieć o co Cię niby oskarżam?
Rozumiem, że ciężko ci zrozumieć, że ktoś ma zupełnie inne zdanie, ale powyższy fragment przynajmniej mnie sugeruje, że chyba powoli zaczynasz przekraczać pewną granicę.
No to raczej Tobie ciężko znieść że ludziom się jednak polsatowski festiwal podobał. Ja jedynie napisałem prawdę dobrze znaną, że choćby nie wiadomo jak dobrze to było zorganizowane, to i tak festiwal zostanie zgnojony dlatego, że to polsat i dlatego, że to disco polo. Ja już te wasze opinie znałem jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. Znam je od lat zresztą.
Po prostu brak obiektywizmu.
Śpiewało tam conajmniej kilka gwizad na żywo, a nie tylko Masters i całkiem dobrze im to wyszło. Ty się rzuciłeś.
Od strony technicznej nie było żadnych problemów z akustylą, w przeciwieństwie do TVN, na co większość się skarżyła. Ty się rzuciłeś.
Publika bawiła się lepiej, niż na TVN owskim festiwalu, co było widać. Ty się rzuciłeś.

To nie jest moja opinia a fakty, z którymi ciężko Ci się pogodzić.
Miałem napisać to samo. Mam piać nad "eMką", czy "Na dobre i na złe", bo mają wysoką oglądalność? A "Na Wspólnej" to dno, bo ma 2x gorszą?
Przecież dokladnie właśnie tak robisz. Tylko że w drugą stronę.
Ja właśnie tego nie robię.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja wcale nigdzie nie powiedziałem że disco polo jest lepsze. Więc o co chodzi?
Poza tym fakt - w ogólnej Polsat wygrał o ponad pół miliona, ale w docelowej (w końcu to telewizja komercyjna) grupie 16-49... Sopot miał minimalnie więcej widzów, a procentowy udział był niewiele niższy od koncertu Polsatu. Praktycznie wyszli na równo w najważniejszej grupie.
Musisz się jeszcze bardziej postarać. Może znajdzie się jakiś pojedynczy rocznik, w którym TVN miał np 2x większą oglądalność. Wtedy zdecydowanie wyjdzie na Twoje. Bedziesz mógł z dumą to ogłosić. A to ze liczbowo wygrał Polsat? Bez znaczenia.
Ale tak jak napisałem wcześniej. Dla mnie oglądalność jest bardziej ciekawostką, a na pewno nie jest wyznacznikiem poziomu programu. Każdy ma swój gust i ogląda co chce. Natomiast każdy ma prawo skrytykować coś, co mu się nie podoba nawet, jeśli to nie pasuje wielkim fanom danego programu, serialu, koncertu itd...
I wyobraź sobie, że się w pełni z tym zgadzam. Miły akcent na zakończenie :)
Jordi
VIP Expert
x 1676
x 1770

Post autor: Jordi »

dawid333 pisze:Znam disco polo od podszewki i sporo o tej muzyce, wykonawcach zespołach wiem. Praktycznie od początku jej istnienia czyli od początku lat 90. Mam więc prawo powiedzieć że wiem co mówię bo to że również w disco polo jest wiele zdolnych wykonawców jest faktem. I wcale nie uważam to za wymądrzanie się,
Możesz być specem nr.1, ale podpieranie się własną wiedzą jako główny argument jest dla mnie wymądrzaniem się.
dawid333 pisze:Ty natomiast tak bardzo się znasz na disco polo, że o jego istnieniu tak naprawdę dowiedziałeś się dopiero jak okazało się, że będzie uczestnikiem kolejnej edycji TTBZ. Sam nawet to wtedy przyznałeś:
Pan disco-polo totalnie nic mi nie mówi
.

Jeżeli jeden z najpopularniejszych wykonawców dp nic Ci nie mówił, To jaka może być Twoja wiedza o reszcie zespołów dp oraz o samym dp?
.

Czy ja muszę znać wszystkich wykonawców disco polo z imienia i nazwiska? Nie wydaje mi się. Od razu jak puścili w TTBZ Żono moja to skojarzylem to z Mastersami. Nie wiedziałem jak się nazywa wokalista, za to piosenkę znam od lat doskonale.

Ja nie mam zamiaru tu teraz udowadniać jak znam disco polo - wiem, że nie jestem totalnym laikiem, bo stykam się z tą muzyką bardzo często czy to na imprezach, czy na weselach, czy u rodziny na wsi... Zwlaszcza starsze utwory z lat 90 i początku XXI wieku.

Zresztą pisałem od początku, że specem nie jestem, ale "osłuchany" owszem. I co? Taka osoba nie ma prawa się wypowiedzieć i mieć swojego zdania? Niestety uważam, że ma prawo mieć takowe.
dawid333 pisze:Po prostu brak obiektywizmu.
To samo doskonale mogę napisać w drugim kierunku :)
dawid333 pisze:Śpiewało tam conajmniej kilka gwizad na żywo, a nie tylko Masters i całkiem dobrze im to wyszło. Ty się rzuciłeś.
Wyrażenie swojego zdania i to, że się z twoimi argumentami nie zgadzam jest "rzucaniem się"? To ty właśnie robisz dokładnie to samo..

Zresztą gdzie napisałem, że tylko Masters był na żywo? Ano właśnie...
dawid333 pisze:Od strony technicznej nie było żadnych problemów z akustylą, w przeciwieństwie do TVN, na co większość się skarżyła. Ty się rzuciłeś.
To nadal TWOJE zdanie. Reszta nic nie napisała. Ja się odważyłem i zaraz zacząłem czytać, jak to się nie znam, bo ty się znasz i wiesz najlepiej - taki wydźwięk mają twoje posty. Tylko, że to nadal jest TWOJE zdanie.
dawid333 pisze:Publika bawiła się lepiej, niż na TVN owskim festiwalu, co było widać. Ty się rzuciłeś.
W tym momencie sam się rzucasz. Rozłóż każde moje słowo na czynniki pierwsze, a to nadal będzie MOJE zdanie, do którego mam pełne prawo, czego tylko ty w tym temacie nie rozumiesz.
dawid333 pisze:To nie jest moja opinia a fakty, z którymi ciężko Ci się pogodzić.
Właśnie to jest TWOJA opinia. Podaj mi te fakty z tego tematu. Jest głównie o Lence i Pięknych i młodych z playbacku. Pokaż mi te opinie prócz twoich. Nie ma takich...

Ty naprawdę masz jakiś problem z zaakceptowaniem czyjegoś zdania dużo różniącego się od twojego. Wystarczy napisać, że się nie zgadzasz i tyle, ale dalej drążysz, a to i tak nic nie da. Bo mam SWOJE zdanie.
dawid333 pisze:No to raczej Tobie ciężko znieść że ludziom się jednak polsatowski festiwal podobał. Ja jedynie napisałem prawdę dobrze znaną, że choćby nie wiadomo jak dobrze to było zorganizowane, to i tak festiwal zostanie zgnojony dlatego, że to polsat i dlatego, że to disco polo. Ja już te wasze opinie znałem jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. Znam je od lat zresztą.
Ja to się zastanawiam tak szczerze. Skoro wiesz, że wszyscy tu to "zgnoją", to nie wiem po co w ogóle cokolwiek tu napisałeś?

I piszę to ostatni raz. Nie obchodzi mnie, że wielu ludziom się to podobało. Zrozum, że dla mnie to naprawdę było megaprzeciętniactwo i tyle ;)
dawid333 pisze:Musisz się jeszcze bardziej postarać.

Nic nie muszę. Zwłaszcza, że kończę ten OT z mojej strony w tym momencie, bo nie mam zamiaru się 10 razy powtarzać.

Miłego popołudnia :)
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 »

Jordi pisze: Możesz być specem nr.1, ale podpieranie się własną wiedzą jako główny argument jest dla mnie wymądrzaniem się.
Wystarczy, że wiem więcej od Ciebie, czego sam dałeś przykład. To Ci powinno wystarczyć.
Czy ja muszę znać wszystkich wykonawców disco polo z imienia i nazwiska? Nie wydaje mi się. Od razu jak puścili w TTBZ Żono moja to skojarzylem to z Mastersami. Nie wiedziałem jak się nazywa wokalista, za to piosenkę znam od lat doskonale.
Do tego żeby się wypowiadać jako specjalista w dziedzinie disco polo i wymądrzać się odpowiadając na mój wpis pasuje jednak znać wykonawców. A mówię tylko o tych największych gwiazdach, a co dopiero o reszcie.
Ja nie mam zamiaru tu teraz udowadniać jak znam disco polo - wiem, że nie jestem totalnym laikiem, bo stykam się z tą muzyką bardzo często czy to na imprezach, czy na weselach, czy u rodziny na wsi... Zwlaszcza starsze utwory z lat 90 i początku XXI wieku.
Udowodniłeś swoją znajomość nie znając Jasionowskiego.
Zresztą pisałem od początku, że specem nie jestem, ale "osłuchany" owszem. I co? Taka osoba nie ma prawa się wypowiedzieć i mieć swojego zdania? Niestety uważam, że ma prawo mieć takowe.
Oczywiście, że możesz, tak samo jak ja mogę mieć swoje.Tylko że ja się wypowiadałem o czym innym. Z twoich wpisów przejawia się ewidentna awersja do tej muzyki i chyba nie rozumiesz jej przesłania. To ma być muzyka do zabawy. Zupełnie inna kategoria i nie ma sensu tego festiwalu porównywać z innymi i nie da się stwierdzić czy był lepszy czy gorszy. Po prostu inny. Natomiast realizacja stała na wyższym poziomie co było słychać. Nagłośnienie było takie jakie powinno. Nikt tutaj nie narzekał na realizację, czego nie można powiedzieć o Sopocie. I to wszystko niższym kosztem. Ludzie też się lepiej bawili.
To samo doskonale mogę napisać w drugim kierunku :)
No jeżeli publiczność lepiej się bawiła w Mrągowie i ja to stwierdze, a Ty temu zaprzeczasz, to kto jest obiektywny, a kto nie?
Wyrażenie swojego zdania i to, że się z twoimi argumentami nie zgadzam jest "rzucaniem się"? To ty właśnie robisz dokładnie to samo..
Ja potrafię się wypowiedzieć obiektywnie. To jest ta różnica.
Zresztą gdzie napisałem, że tylko Masters był na żywo? Ano właśnie...
Z tego co sobie przypominam to Ty odpowiedziałeś na mój wpis a nie ja na Twój jako pierwszy. I to Ty zarzuciłeś mi, że moim zdaniem publiczność w Sopocie się nie bawiła chociaż nigdzie tak nie napisałem. Tak było?
To nadal TWOJE zdanie. Reszta nic nie napisała. Ja się odważyłem i zaraz zacząłem czytać, jak to się nie znam, bo ty się znasz i wiesz najlepiej - taki wydźwięk mają twoje posty. Tylko, że to nadal jest TWOJE zdanie.
To są fakty. Problemy techniczne albo są albo ich nie ma. To nie jest czyjeś zdanie. Jak napiszę, że Kraków jest stolicą Polski to również będzie to moje zdanie? Czy zaprzeczenie faktom? Poza tym to Ty jako pierwszy się do mnie przyczepiłeś.
W tym momencie sam się rzucasz. Rozłóż każde moje słowo na czynniki pierwsze, a to nadal będzie MOJE zdanie, do którego mam pełne prawo, czego tylko ty w tym temacie nie rozumiesz.
Jak wyżej. Nie mam zamiaru się powtarzać.
Właśnie to jest TWOJA opinia. Podaj mi te fakty z tego tematu. Jest głównie o Lence i Pięknych i młodych z playbacku. Pokaż mi te opinie prócz twoich. Nie ma takich...
YYY ale o co chodzi? Umiesz czytać ze zrozumieniem to co napisałem? Pisałem o wątku Sopockim a nie o tym. W wątku Sopockim dyskutowano o Pięknych i Młodych? Chyba nie. Przecież to tam była dyskusja o problemach z akustyką a nie tutaj.
Ty naprawdę masz jakiś problem z zaakceptowaniem czyjegoś zdania dużo różniącego się od twojego. Wystarczy napisać, że się nie zgadzasz i tyle, ale dalej drążysz, a to i tak nic nie da. Bo mam SWOJE zdanie.
Zaprzeczenie faktom nie jest wyrażaniem zdania.
Ja to się zastanawiam tak szczerze. Skoro wiesz, że wszyscy tu to "zgnoją", to nie wiem po co w ogóle cokolwiek tu napisałeś?
Czyli jednak miałem jakby podstawy do obaw że zostanę zgnojony? Obawiałem się, że odezwie się ktoś jak Ty, któremu bardzo nie spodoba się to co napiszę co miało miejsce.
Tą wypowiedzią wypływa od Ciebie to, że bardzo Ci przeszkadza moja obecność tutaj.
Ja jedynie napisałem to co miało miejsce na Polsatowskim festiwalu. Nawet nie wyraziłem swojego zdania. A przecież chyba mam do tego prawo? Czy tylko Tobie wolno? Jak się ktoś krytycznie wypowie to z nim nie wchodzisz w dyskusję tylko ze mną.
I piszę to ostatni raz. Nie obchodzi mnie, że wielu ludziom się to podobało. Zrozum, że dla mnie to naprawdę było megaprzeciętniactwo i tyle ;)
OK możesz nie lubić tego festiwalu ale nie pisz odwrotnie od tego co miało miejsce. Tylko tyle.
Nic nie muszę. Zwłaszcza, że kończę ten OT z mojej strony w tym momencie, bo nie mam zamiaru się 10 razy powtarzać.
Już piszesz to po raz któryś. Gratuluję konsekwencji w działaniu :)
Miłego popołudnia :)
Nawzajem :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 545
x 2614

Post autor: Karol »

Dyskusję kontynuujcie poprzez PW. Tych osobistych wypocin nie chce się już nikomu czytać.
Mafia
Obserwator
x 81
x 26

Post autor: Mafia »

Disco polo zawsze ma wysokie wyniki oglądalności, małym kosztem :P
Michaal
Obserwator
x 1

Post autor: Michaal »

Program tegorocznej imprezy: https://www.tvpolsat.info/news/10001/fe ... polo-music.

Głównymi prowadzącymi pozostają Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, czyli "wezmą ślub" po raz trzeci ;).
KonradWal
Użytkownik

Post autor: KonradWal »

16 i 17 sierpnia Telewizja Polsat oraz Disco Polo Music pokażą trzecią edycję Festiwalu Weselnych Przebojów – dowiedział się portal tvpolsat.info.
Faktycznie portal się dowiedział... Niezła propaganda sukcesu. :afro:

Obrazek

Źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/ ... przebojow/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Post autor: Trzeciak »

Nie każdej redakcji się chce się szukać po sklepie z biletami. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

Post autor: Frontowiec »

Trzeci raz z rzędu Zenka brakuje :P, ale za to pojawią się po raz drugi Sławomir i playbackowi Piękni i Młodzi + po raz pierwszy gwiazda TVS Teresa Werner, którą Sławomir promuje do bólu w swojej ''Śłąskiej karuzeli'' :P oraz Andrzej Rosiewicz :D.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
***konrad***
Użytkownik
x 3

Post autor: ***konrad*** »

Może do tego czasu ktoś jeszcze przybędzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”