[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

U bukmacherów po tygodniach wielkiej przepaści między Włochami, a całą resztą robi się ciekawie. Portugalia po wczorajszym występie prawie dogoniła Włochy i sądzę, że już nawet jutro może stać się faworytem !!!
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem mnie zastanawia mnie jedna rzecz a mianowicie kim była awaryjna komenatorka którą to użyła TVP po zaginięciu połączenia z Orzechem. Dotychczas taka usterka miała miejsce w 2002 roku oraz podczas wielkiej awarii w 2011 roku. Wtedy z Warszawy komentował Michał Lonstar.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Lex

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Jestem zawiedziony organizacją konkursu. Miałem wrażenie, że wiało nudą jak podczas festiwalu w Sopocie lub Opolu. Scena też nie powala. Zabrakło czegoś swojego. Widocznie zeszłorocznej edycji w Szwecji przez najbliższe lata nic nie przebije.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

No Szwecja rok temu osiągnęła mistrzostwo, które będzie prawdopodobnie utrzymane do... następnego konkursu w Szwecji :)
Pozdrawiam Jacko09
peter123
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:42

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter123 »

Cleo na swoim instagramie dzielnie broni Kasi.Niektórzy to już na tych portalach społecznościowych rzeczywiście za wulgarnie komentują jej występ.Rozumiem że nie wszystkim się podoba jej piosenka,głos.Ale mówić że fałszuje to już lekka przesada,bo akurat czysto śpiewa.Widać że wśród hejterów są zagorzali fani Michała Szpaka.Co jak co ale Kasia ma lepszy głos niż Szpak,który momentami lekko fałszował.Oczywiście też jest mnóstwo pozytywnych komentarzy,które cieszą.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Jacek Kurski pojechał do Kijowa. Zamieścił na TT fotkę z Kasią.
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Czyli klęska w finale murowana. Ten człowiek czego się nie dotknie, to w g... zamieni.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Mam nadzieję, że nię bedzie ingerował w występ, tylko siedział cicho gdzieś w kącie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

tv_fan pisze:Czyli klęska w finale murowana. Ten człowiek czego się nie dotknie, to w g... zamieni.
Czy ja wiem? Rok temu przyniósł nam szczęście jak był w Sztokholmie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Kasia jest w sukience z występu więc musiał być już wczoraj a awansować się udało więc nie musi być tak źle ;)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

tv_fan pisze:Czyli klęska w finale murowana. Ten człowiek czego się nie dotknie, to w g... zamieni.
W Europie Jacka Kurskiego bardzo nie znają :P.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Trwa próba jurorska 2 semi uważanego za dużo bardziej wyrównany.

Większość fałszuje, niektórzy to normalnie jak Greczynka :o Na razie najlepsi Węgry, San Marino, o dziwo Malta, Holandia i Białoruś. Jeszcze kilka wykonów zostało.

Edit: Dodaję Bułgarię do faworytów, ale to nadal 6/10 - reszta moim zdaniem niegodna finału. Tym bardziej mi szkoda Islandii i Finlandii z 1 półfinału :(

Bardzo słabe semi - dużo gorsze od pierwszego - przynajmniej na próbie jurorskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Lex pisze:Jestem zawiedziony organizacją konkursu. Miałem wrażenie, że wiało nudą jak podczas festiwalu w Sopocie lub Opolu. Scena też nie powala. Zabrakło czegoś swojego. Widocznie zeszłorocznej edycji w Szwecji przez najbliższe lata nic nie przebije.
Akurat sceny z Kijowa będę bronił i to mocno. Bardzo podoba mi się ta prostota oraz nawiązanie do oprawy graficznej wydarzenia, czego w zeszłym roku zabrakło. Na duży plus także videomapping na "naszyjniku" oraz żyrandol - kamera w nim robi wrażenie. :D Scena z Sztokholmu była trochę przekombinowana, zbyt dużo punktów świetlnych, które wręcz raziły (SVT w swoich widowiskach z tego słynie), na dodatek umieszczonych w dziwnym miejscu (w samym pobliżu ekranu), które jednak nie dały oczekiwanego efektu nieskończoności, no i grafika w tle która nie dość, że nie nawiązywała do oprawy konkursu, to jeszcze sprawiała wrażenie dość przestarzałej.

Z realizacji konkursu jestem zadowolony. Widać, że tutaj sztamę trzymają Szwedzi - bardzo fajne połączenie tradycji z której Ukraina jest niezwykle dumna z nowoczesnością. Bardzo fajny pomysł z Verką Serduchką i wykonawcami Ukraińskimi. Wiadomo, że pod tym względem Sztokholm z zeszłego roku ciężko będzie przebić, ale na razie Ukraina uniosła to wydarzenie. Nie zbyt tylko podobają mi się jingle muzyczne konkursu oraz grafika do prezentacji wyników - znacznie uboższa niż na poprzednich edycjach Konkursu. Za to grafika i muzyka do pocztówek to chyba najlepszy element całej oprawy. :)
Oxygen pisze:Mam nadzieję, że nię bedzie ingerował w występ, tylko siedział cicho gdzieś w kącie.
Przecież większość szefów telewizji publicznych jest w delegacji w Kijowie. Przypomnę, że w razie zwycięstwa danego kraju zaraz po finale na konferencji prasowej szef danej telewizji publicznej odbiera od Jon Oli Sanda z EBU dokumenty zaświadczające o prawie organizacji do imprezy w przyszłym roku. Nie zapominajmy, że szefowie członków EBU biorą udział podczas trwania ESC w zebraniach dotyczących organizacji Konkursu w przyszłym roku.

Z tego co wiem, to EBU prawdopodobnie wstępnie ustali terminy koncertów 63 ESC na daty 15, 17 (półfinały) i 19 maja 2018 roku. (Wielki Finał)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wracając do problemu z komentarzem to problem był nie tylko u nas ale też w Australii. Jeżeli chodzi o sytuacje z tym problemem u nas to ją nagrałem: https://www.youtube.com/watch?v=gd6BV8F ... e=youtu.be
EBU już prowadzi dochodzenie w tej sprawie ale samo przyznaje że jedzie na przestarzałym sprzęcie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trudno się dziwić, w końcu w Międzynarodowej Hali Wystawienniczej w Kijowie nie ma nowoczesnego zaplecza technicznego. :)

Swoją drogą niezła atmosfera jest w miejscu rozegrania Konkursu w Kijowie. Nawet kawa podawana jest ta sama, co w naszym "Idolu". :D: https://eurovision.tv/video/eurovision- ... r-a-coffee

Wczoraj odbyła się konferencja organizatorów tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Wiadomo już, że ostatecznie termin przyszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji poznamy w czerwcu. Wtedy też odbędzie się spotkanie referencyjne wszystkich delegacji członków EBU, które ustali daty rozegrania koncertów w przyszłym roku. Ponadto zostaną ustalone także szczegóły tegorocznego 15 Konkursu Piosenki Eurowizji dla Juniorów oraz zostanie podjęta także decyzja o karach dla nadawców z Ukrainy (za niedopuszczenie reprezentantki Rosji do udziału w konkursie) i z Rosji (za absencję na ważnych zebraniach EBU): https://eurovision.tv/story/EBU-press-conference-2017

A to jak będzie wyglądać dzisiejszy drugi półfinał 62 Konkursu Piosenki Eurowizji: http://dziennik-eurowizyjny.blog.pl/201 ... adac-show/
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości