[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Huerco »

Z tym, że te państwa, czyt. Słowenia, Islandia i Portugalia, mają w swoich preselekcjach wyjatkowo ciekawe propozycje w tym roku. :DD A co do krajów zaprzyjaźnionych to nie wiem kogo masz na myśli, bo wszystkie kraje z polską diasporą głosują w drugim półfinale. Jedynie Belgia jest u nas. Ukraina tak chętnie nas punktami nie obsypuje, jak my ich. To jest ciężki półfinał.
TRACZYK
Użytkownik
x 3

[TVP1] Eurowizja

Post autor: TRACZYK »

My narzekamy a u booków już poskoczylismy p 2 miejsca w górę. Może nie będzie źle. Trzeba nam tylko czekać teraz na piosenkę. Osobiście podoba mi się "Pali się". Zobaczymy co z tego wyjdzie,na pewno się wyróżnimy :))
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

[TVP1] Eurowizja

Post autor: piciu »

RiGCZ drzemie gdzieś w TVP. Solidna kandydatura. Niektórzy zagraniczni Internauci już teraz przypominają sobie występ Donatana i Cleo w Kopenhadze. Jeśli Tulia osiągnie podobny wynik, z pewnością powinniśmy być zadowoleni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1539

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Trzeciak »

TRACZYK pisze: 15 lut 2019, 15:11 My narzekamy a u booków już poskoczylismy p 2 miejsca w górę. Może nie będzie źle. Trzeba nam tylko czekać teraz na piosenkę. Osobiście podoba mi się "Pali się". Zobaczymy co z tego wyjdzie,na pewno się wyróżnimy :))
Wydaje mi się, że może być taki sam model, jak przy JESC - najpierw wybrany reprezentant a po jakimś czasie piosenka. W przypadku Roksany Węgiel wszyscy wiemy jak się to zadziałało. :)
Huerco pisze: 15 lut 2019, 15:08 Z tym, że te państwa, czyt. Słowenia, Islandia i Portugalia, mają w swoich preselekcjach wyjatkowo ciekawe propozycje w tym roku. :DD A co do krajów zaprzyjaźnionych to nie wiem kogo masz na myśli, bo wszystkie kraje z polską diasporą głosują w drugim półfinale. Jedynie Belgia jest u nas. Ukraina tak chętnie nas punktami nie obsypuje, jak my ich. To jest ciężki półfinał.
Chodzi mi o to, że w naszej grupie jest także m. in. Gruzja, czy Węgry.

A co do Portugalii, to po poprzednim ESC na którym finał mieli z góry zagwarantowany nie sądzę by coś ugrali na tegorocznej imprezie. Nawet na Junior Eurowizję wysłali bardzo nudny utwór. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1934

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Jordi »

Czyli tak jak myślałem od początku. Najrozsądniejszy wybór z zalewu słabizny (takie są przecieki), jaki się zgłosił :)

Podobno Tulia zgłosiły się właśnie z "Pali się", ale nie potwierdzono piosenki, więc może coś specjalnego szykują.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

Portugalia jest aktualnie na 9. miejscu u buków. Jeśli wyślą "Telemoveis" mogą bić się znów o grand prix. Islandia pewnie wyśle metalowy zespół Hatari, który też raczej nie odpadnie. Węgry od wielu lat wchodzą do finału rok w rok.
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1934

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Jordi »

Wśród polskich fanów ESC mieszane uczucia, ale sporo ludzi czeka jeszcze na piosenkę.

Zagraniczne portale komentują w większości bardzo pozytywnie :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1539

[TVP1] Eurowizja

Huerco pisze: 15 lut 2019, 15:27 Portugalia jest aktualnie na 9. miejscu u buków. Jeśli wyślą "Telemoveis" mogą bić się znów o grand prix. Islandia pewnie wyśle metalowy zespół Hatari, który też raczej nie odpadnie. Węgry od wielu lat wchodzą do finału rok w rok.
Węgry, to jeszcze ani razu w tej dekadzie nie odpadli po półfinale.

A co do "Telemoveis" to po przesłuchaniu nie sądzę, by bił się on o Grand Prix.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

To może brzmieć jak lepsza wersja zeszłorocznej Serbii, która w moim prywatnym rankingu była na samym dole. Do finału jednak weszli, więc może nie będzie tragedii. W sumie mamy podobną kulturę do Ukrainy, Białorusi, Serbii, Węgier, Słowenii czy Czech, a te kraje mamy w swoim półfinale. Może się utozsamią.
Spooky
VIP Expert
x 3
x 5

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Spooky »

Poland pisze: 15 lut 2019, 14:36 No to mamy żałobę narodową - także jeżeli chodzi o Eurowizję. Nienawidzę tego zespołu :(
Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić. Utwory Tulii są słabe. Nie możemy liczyć na żadne wysokie miejsce, chyba że zrobią coś czego się nie spodziewamy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVP1] Eurowizja

Post autor: wiatriwoda »

Co to za wybór bez podania piosenki. Dla mnie to głupie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1539

[TVP1] Eurowizja

Kilkanaście innych krajów (w tym Holandia, Finlandia, Malta, Izrael) także na razie wybrały tylko reprezentanta i nikt im głupoty nie zarzuca.
Spooky pisze: 15 lut 2019, 15:46
Poland pisze: 15 lut 2019, 14:36 No to mamy żałobę narodową - także jeżeli chodzi o Eurowizję. Nienawidzę tego zespołu :(
Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić. Utwory Tulii są słabe. Nie możemy liczyć na żadne wysokie miejsce, chyba że zrobią coś czego się nie spodziewamy.
A jakoś w 2017 roku Portugalia także wysłała "żałobę", także niby "słaby" utwór, a finalnie tak narozrabiał, że wygrał i głosowanie jury, i widzów. Eurowizja jest nieprzewidywalna. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 321
x 1303

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Abbott »

Nic nie mam do tego zespołu, ale czy się nadaje na towar eksportowy w konkursie muzyki rozrywkowej? Mam mieszane uczucia
Awatar użytkownika
Guspen
Użytkownik
x 7
x 7

[TVP1] Eurowizja

Post autor: Guspen »

Czy czasem TVP nie podawało informacji że dzisiaj podadzą naszego przedstawiciela i utwór ?
kajtek900
Obserwator
x 68
x 41

[TVP1] Eurowizja

Post autor: kajtek900 »

Najlepszy możliwy wybór. Nie wpadłbym na to, ale to rozsądna decyzja. Zespół ma jakąśtam rozpoznawalność dzięki Depeche Mode, dobrze wyglądają i śpiewają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”