[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Mnie też Rafał ani ziębi ani grzeje, jednak to jest takie niefajne, jak ludzie plują na niego i zieją jadem. Mam wrażenie, że to tylko w Polsce ludzie tak hejtują zamiast wspierać, a przynajmniej nie wyzywać.
Chociaż ja akurat nie jestem fanką Eurowizji, od wielu lat ten konkurs mi się nie podoba, poszedł w inną stronę, niż jeszcze jakieś 20 lat temu.
VirtueWarrior
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 26 lut 2021, 22:30
x 9
x 13

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VirtueWarrior »

Gdyby TVN miał prawa do ESC i wysłałby jeszcze gorszego śpiewaka, inaczej by pisali. Cóż taka prawda, że TVP i anty-TVP nakręcają spiralę nienawiści równomiernie.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

To nie jest tak, że ludzie zaczęli krytykować (lub hejtować, po raz kolejny przypominam, że krytyka i nienawiść nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego) Brzozę tuż po ogłoszeniu jego udziału w Eurowizji. To już narastało od kilku lat, poniekąd na jego własne życzenie - słynne preselekcje z 2017, "Koło fortuny", i to co tam odwalał, miały istotny wpływ na jego postrzeganie. To kwestia osobowości, a nie znaczka w prawym górnym rogu. ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 657
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2116
x 474

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Tak samo byłbym załamany tym wyborem (jak i zapewne wszyscy inni) nawet jakby to był TVN czy Polsat. Brzozowski po pierwsze ma charyzmę odpowiednią do prowadzenia programów dla seniorek, nie do Eurowizji. Po drugie, źle dobrali mu piosenkę. Bo ja nie mówię, że on jest beznadziejnym piosenkarzem, coś tam potrafi pośpiewać, ale kurde, jak on większości tonów nie mógł zaśpiewać? Końcówkę cudem zaśpiewał bez znacznego fałszu i we wszystkim musiał mu pomagać chórzysta. Trzeba było wysłać Pawła Skibę a Rafał by był chórkiem dla niego, bo tak to właśnie wyszło wczoraj.
Tu nie ma hejtu tylko za to że jest z TVP, bo przecież co roku są osoby z TVP i nikt nie narzekał na Alicję, czy nawet Tulię, którą też wybrano wewnętrznie. Rozumiem że chcecie bronić Rafała, ale tu naprawdę nie ma czego bronić.
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja uważam, że jego wybór (wewnętrzny po znajomościach bez jakiegokolwiek rozeznania się pośród artystów, olanie Szemplińskiej itd), to robienie sobie jaj z widzów. Do tego dawanie faceta bardzo nielubianego (lubią to go tylko babcie jakieś, resztę wkurza), ewidentnie zadufanego w sobie totalnie pokazało co z sobą niesie.

Nawet zagraniczni dziennikarze uważali go za sztucznego, nienaturalnego, z słabym wokalem i piosenką :rolleyes:


A Kurskiemu chodziło o jedno co widać po tt - w końcu mógł piać o oglądalności po dłuższej przerwie :angry:
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Brzoza był tak naturalny jak usta dziewcząt z Hurricane a charyzmy miał co głaz z występu Bułgarii ;)
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1292
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Wczoraj średnia oglądalność to 2,4mln. To lepiej o 500tys. od poprzedniego "polskiego" półfinału.
VirtueWarrior
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 26 lut 2021, 22:30
x 9
x 13

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VirtueWarrior »

Desovsky pisze: 21 maja 2021, 9:05 Tu nie ma hejtu tylko za to że jest z TVP, bo przecież co roku są osoby z TVP i nikt nie narzekał na Alicję, czy nawet Tulię, którą też wybrano wewnętrznie. Rozumiem że chcecie bronić Rafała, ale tu naprawdę nie ma czego bronić.
Otóż nad tym fragmentem chciałbym trochę posiedzieć. Yhm, czy na pewno nie było narzekania na Tulię i Alę? Tak przypomnę, były również pojękiwania, że jedziemy do Europy z polskim folkiem, a za rok, kolejna ballada. Wystarczyło wbić na komentarze. Tu jest jedynie taka różnica, że reprezentował ją gość z TVP, i codziennie w o 20:00 był ten hit przez TVP transmitowany, który po prostu okazał się kitem.
Tak czy inaczej, jak nie mamy zamiaru kibicowania to lepiej powstrzymać się od hejtu.
I tu nikt nikogo nie broni, bo występ był ciulowy, ja mam po prostu dosyć uzasadniania każdej porażki względami politycznymi ("Żona Kurskiego wybrała Brzosowskiego", albo "Kaczyński go wybrał" itp.)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

VirtueWarrior pisze: 21 maja 2021, 9:39
Desovsky pisze: 21 maja 2021, 9:05 Tu nie ma hejtu tylko za to że jest z TVP, bo przecież co roku są osoby z TVP i nikt nie narzekał na Alicję, czy nawet Tulię, którą też wybrano wewnętrznie. Rozumiem że chcecie bronić Rafała, ale tu naprawdę nie ma czego bronić.
Otóż nad tym fragmentem chciałbym trochę posiedzieć. Yhm, czy na pewno nie było narzekania na Tulię i Alę? Tak przypomnę, były również pojękiwania, że jedziemy do Europy z polskim folkiem, a za rok, kolejna ballada. Wystarczyło wbić na komentarze.
Tylko w tych przypadkach była normalna dyskusja nad gatunkami muzycznymi. Sam nie byłem za tym by Tulia nas reprezentowała, bo to nie moja bajka. Jednak nie zarzucam im braku talentu czy nie wykonują swojej pracy dobrze. U Rafała zaś wyszedł brak warsztatu wokalnego i kompletnie niedopasowana do niego piosenka.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@VirtueWarrior Wybór Brzozowskiego jest podsumowaniem wszystkich dziwnych decyzji w TVP. Ok, część opinii może być hejtem, ale większość rzeczy napisanych tu na forum było krytyką. Nie może być tak, że piosenka, choreografia i efekty są tak niewspółgrające ze sobą.
"Jak nie mamy zamiaru kibicowania to lepiej powstrzymać się od hejtu"
- uff, dobrze, że kibicowałem, to mogę hejtować ;) Sorry, ale zamykanie ust w taki sposób też się łączy z polityką pewnych stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 632

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Tymczasem Twitter donosi że TVP wykupiło kampanię reklamową na Facebooku, celującą w Polonię żeby ci głosowali wczoraj na Brzozowskiego xD Jak widać nie pomogło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 657
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2116
x 474

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Jeden z komentarzy pod filmem z listą startową na sobotę:
Obrazek
😂
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1292
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

@Zdzichu nic dziwnego, tak samo wykupiła Malta, Cypr czy inne państwa :p
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wyniki eurowizyjne od Szymona. :) https://twitter.com/szymeksokol/status/1395648635375869956
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co do wczorajszego komentarza, widać, że do Sierockiego dotarło, że nie można czytać tylko z kartki i było lepiej, za to odpalił Sikora przy wynikach, to była żenada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości