[TVN] Fabryka Patriotów (2018)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Dlaczego miały być pikane wulgaryzmy? Program był od 16 r.ż. Tydzień wcześniej o tej samej porze też był program z wulgaryzmami (film) i nikomu nie przyszło do głowy cenzurowanie. Co nie zmienia faktu, że całość była żenadą.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Pożar w burdelu? Raczej na twarzy Miszczaka, który zapewne musiał mocno spalić się ze wstydu oglądając to co wpuścił na antenę. Dodatkowo dojdzie jeszcze pożar pod dupskiem, bo coś z tym całym nomen omen Burdelem zrobić będą musieli a kara od KRRiT jestem na 85% przekonany, że będzie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Patrzylam na to show z niedowierzaniem ze to TVN, to to jednak dzieje sie naprawde, ani do smiechu ani szydery czy czegokolwiek w jakims stylu. Dawno nie widzialam takiej chaly.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To jedna z łagodniejszych recenzji:
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/poz ... 63310.html

Aż chciałem jeszcze raz włączyć to na Playerze (o ile się tam to znajdzie ;)), ale czytając streszczenie tego spektaklu i wasze opinie chyba takiej potrzeby nie będzie.
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P pisze:No niestety, ale moim zdaniem program to dno totalne. Miszczak coś mówił że "Ucho Prezesa" przemija i czas na "Fabryke Patriotów"... No raczej nie :) Na Twiterze krytyka, na profilu TVN na Fb krytyka.
Bo Miszczak to człowiek, który wierzy w złotą przyszłość telewizji. 8)
A tak poważnie, to biorąc pod uwagę jak już przed premierą przyjmowana jest "Hipnoza", to Miszczak po okresie pełnych sukcesów chyba znów uwierzył w swoją nieomylność. A "Ucho prezesa" nie przeminie, bo to humor lekki, nieagresywny i na dodatek z pomysłem. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

rafik pisze:(..)nie wypikano wulgaryzmów, godzono w uczucia religijne(...)
A ja lubię taki humor. :)
Zdzichu pisze:(...)@kacper3100: Twojej opinii nie biorę nawet pod uwagę, bo jest zupełnie nieobiektywna z racji twojego fanbojstwa :P
Ja się nie znam na teatrach. To był dopiero pierwszy teatr telewizyjny, jaki kiedykolwiek zobaczyłem i pewnie dlatego wydawał mi się dobry.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, 9:43 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Obejrzałem wczoraj przez chwilkę ''Fabrykę Patriotów' na WP Pilot i powiem jedno: dno i żenada, czułem się jakby to była kontynuacja ''Studia Yayo''. Oj coś czuje, że przez kilka dni będzie niezły kac z tegoż programu.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Jako miłośnik TVN, fan wszelakiego kabaretu i osmieszania polskiej rzeczywistości mogę to podsumować krótko. Nie znacie się, to nie było żenujące...

To skalę żenady wyniosło wyżej jak Baumgartnera. To było tak żenujące, na tak niskim poziomie artystycznym, z tak słabymi tekstami, że po prostu nie dałem rady. Burdel tata tym występem raczej wykreślił się z listy poważnych kabareciarzy i osób publicznych, na godzinę netto programu kąciki ust na jego tekstach drgnęły mi może dwa razy. Ta sztuczna zabawa widowni i gwiazdeczek akurat w momencie kiedy był na nich najazd kamery jest chyba najlepszym podsumowaniem, jaki poziom to osiągnęło. Nie wiem co więcej dodać bo dawno nie obejrzałem takiego gniota. Miszczak, carycą TVN? Oby swoimi decyzjami nie zepchnął TVNu z miejsca gdzie jest obecnie, bo to była największa zenada ostatnich lat.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

Podczas całego programu zaśmiałem się chyba raz na Trumpie, reszta faktycznie żenada... Kolejnych epizodów w TVN raczej nie będzie ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Analiza negatywnych opinii w social media: https://twitter.com/SocialowaSowa/statu ... 2528802816 Nic dziwnego, nieśmieszne i tragiczne widowisko. Na dodatek wczoraj przegrało z "Za marzenia" w TVP2, więc sprawili niespodziankę Kurskiemu. :D Też mam nadzieję, że ten syf nie wróci na antenę TVN. A kabaretami to niech Polsat się zajmuje...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

6,7 % w 16-49
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No to dowód na totalną klapę. Oj, nieprędko zobaczymy kabarety w TVN-ie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Na szczęście wyniki potwierdzają, że widzowie nie lecą ślepo za tanią propagandą jak z Korei. Uśmiechnięte mordki celebrytów z pierwszych rzędów nie zagwarantują sukcesu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nawet niektórzy reporterzy TVN-u krytykują wczorajszy "wyczyn" stacji: http://[link zakazany]/artykul/po ... jacy-slaby
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Oglądałem, to było mega słabe...
Ostatni raz takie zażenowanie poczułem oglądając te "Roasty .. " czy jak sie to nazywało.
^-^
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Fabryka Patriotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

CaptainMorgan pisze:6,7 % w 16-49
Czyli w grupie komercyjnej cztery razy mniejsza widownia od filmu "Disco polo". Dobrze, że to program jednorazowy, zaś pomysł na kolejne odcinki pewnie będzie wybity z głowy Miszczaka :D. To jest pierwsza wtopa w tegorocznej, wiosennej ramówce TVN-u. Kolejną może być "Hipnoza" w sobotnie wieczory, ale zapewne już nie w takim stopniu jak FP. :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości