Sylwester 2018/2019 w TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Mafia
Obserwator

Post autor: Mafia » 03 sty 2019, 3:27

To jak było z tymi laserami? 10 sekund? :P Odczucia "znajomej"
No to poszliśmy na te lasery, co to miały być na pl. Bankowym. Nikt mi nie powie, że nie mam dobrego serduszka i że naszych braci mniejszych nie szanuję. Fajerwerków nie kupiłam w tym roku. Lasery to nasza świetlana przyszłość!!! No i stoję jak ten kołek na pl. Bankowym. Sarsa, Beatka, Edytka... co tam jeszcze było... Dźwięk przesterowany - za cicho i ścięli wysokie tony... no w mordę!!! Północ! Cisza się zrobiła, wszyscy wślepiają się w niebo... Lasery zapowiadali! Że niespodzianka będzie - mówili Fajerwerki wokoło bo Warszawiacy sobie postrzelać lubią, tylko pod sceną cicho. Nie żebym się na tym nie znała. Parę imprez masowych w życiu się robiło. Znam technologię i wiem jakie są możliwości techniczne wykonania laserowego pokazu. Mogło być rewelacyjnie a nie było NIC... Pryknęły tylko jakieś kawałki konfetti pod sceną a scenografia zamigotała światłami. Całość trwała z 10 sekund. Moje miasto - jak mi się żal zrobiło! Do tego impreza masowa a płotki poustawiali tak, że stworzyli wąskie przejścia po bokach sceny. Ścisk był tam niemożliwy. Gdyby jakaś panika - to ludzie by się potratowali. Zgłosiłam to ochronie bo nawet nie zauważyli, że w przejściu taki ścisk. Nie wiem czy coś z tym zrobili. Kurcze - ja na miejscu organizatora umarłabym ze strachu bo to kryminał. Na koniec skręciłam sobie nogę, potykając się na turlającej się butelce... A gdyby ktoś w tej butelce wniósł żrącą substancję??? Na bramkach przepuścili! Na wejściu i wyjściu poustawiali betonowe zapory. Śmiech mnie ogarnął. Beton ustawili tylko na jezdni. Kto wie jak tam jest? Pomiędzy jezdniami jest tam szeroki trawnik - oczywiście nie ustawili na nim betonu. Gdyby jakiś samochód chciał nas staranować to wjechałby w tłum po trawniku... Plusem była miła atmosfera. Ludzie roześmiani, sympatyczni, mili... Miło by było też w domu przy kominku...
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
xselix
Użytkownik

Post autor: xselix » 03 sty 2019, 17:56

Szczerze mówiąc, lepszy pokaz laserowy był w trakcie drugiego występu Natalii Nykiel :P
KG2
Użytkownik

Post autor: KG2 » 05 sty 2019, 2:44

Utwory wykonane podczas Sylwestra :)

1. Ania Karwan & Sound'n'Grace - Footloose
Izabela Trojanowska - Yes Sir, I Can Boogie
Andrzej Piaseczny - Always On My Mind
Natalia Nykiel - Wannabe
Anna Wyszkoni - Freedom! '90
Sound'n'Grace - Celebration
Sławek Uniatowski & Sound'n'Grace - Shut Up And Dance
Sarsa - Sweet Dreams (Are Made Of This)
Blue Café & Sound'n'Grace - Let's Get Loud
Małgorzata Ostrowska - Venus
Smolasty - Hey Ya!
Ania Karwan - Lady Marmalade
Małgorzata Ostrowska & Anna Wyszkoni & Ania Karwan - Sorry [Madonna]
2. Bajm - Józek, Nie Daruję Ci Tej Nocy
Bajm - Nie Ma Wody Na Pustyni/Został wpleciony fragment utworu "Single Ladies (Put A Ring On It)"
3. Andrzej Piaseczny - Always On My Mind
Andrzej Piaseczny - Jeszcze Bliżej
4. Sarsa - Bronię Się
Sarsa - Naucz Mnie
5. Anna Wyszkoni - Agnieszka
Anna Wyszkoni - Czy Ten Pan I Pani?
6. Sound'n'Grace - Idealnie

1. Ania Karwan & Sound'n'Grace - Footloose
2. Małgorzata Ostrowska - Venus
Małgorzata Ostrowska - Mister Of America
Małgorzata Ostrowska - Meluzyna
3. Wilki - Urke
Wilki - Bohema
4. Natalia Nykiel - Wannabe
Natalia Nykiel - Error
5. Agnieszka Chylińska - Znalazłam
Agnieszka Chylińska - Mam Zły Dzień
6. Smolasty - Hey Ya!
Smolasty - Antidotum
7. Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona
Lady Pank - Mniej Niż Zero

1. Sławek Uniatowski & Sound'n'Grace - Shut Up And Dance
2. Blue Café - Do Nieba, Do Piekła
Blue Café - On The Floor
3. Sarsa - Zakryj
Sarsa - Sweet Dreams (Are Made Of This)
4. Izabela Trojanowska - Wszystko, Czego Dziś Chcę
Izabela Trojanowska - Yes Sir, I Can Boogie
5. Anna Wyszkoni - Nie Chcę Cię Obchodzić
Anna Wyszkoni - Freedom '90
6. Sławek Uniatowski - Maneater

1. Blue Café & Sound'n'Grace - Let's Get Loud
2. Bajm - Płynie W Nas Gorąca Krew
Bajm - Upiłam Się Tobą
3. Ania Karwan - Hot Stuff
Ania Karwan - Crazy In Love/Został wpleciony fragment utworu "Crazy" [Gnarls Barkley]
4. Lady Pank - Tacy Sami
Lady Pank - Tańcz Głupia, Tańcz
5. Zouzy - Dzięki Za Wszystko
6. Wilki - Nie Stało Się Nic
Wilki - Baśka

1. Małgorzata Ostrowska & Anna Wyszkoni & Ania Karwan - Sorry
2. Agnieszka Chylińska - Królowa Łez
Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
3. Blue Café - Buena
Blue Café - You May Be In Love
4. Bajm - Biała Armia
Bajm - Co Mi Panie Dasz
5. Edyta Górniak - Your High
Edyta Górniak & Sound'n'Grace - I Will Survive
6. Ania Karwan, Smolasty, Sławek Uniatowski, Sound'n'Grace - If I Loose Myself
7. Andrzej Piaseczny - Prawie Do Nieba
Andrzej Piaseczny - Czekając Na Sobotę
8. Wilki - Na Krawędzi Życia
Wilki - Love Story
9. Izabela Trojanowska - Tyle Samo Prawd, Ile Kłamstw
Izabela Trojanowska - Pieśn O Cegle
10. Sound'n'Grace - Celebration
Sound'n'Grace - 100
11. Natalia Nykiel - Bądź Duży
Natalia Nykiel - Kokosanki
12. Ania Karwan - Głupcy
Ania Karwan - Lady Marmalade
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 05 sty 2019, 16:40

Zupełnie mnie nie dziwi, że TVN jak zwykle jest ostatni. Brak disco polo nie jest tu żadną wymówką, bo jakoś TVP stroniła od tego gatunku i udanie realizowała imprezy, a ten koncert był pełen nieporozumień w scenariuszu. Pisaliście, że początkowy medley na plus, a dla mnie był to pierwszy poważny błąd. Początek powinien być mocny, by przytrzymać widza na kanale, a tu uraczono nas wykonawcami wykonującymi covery, które później jeszcze raz wykonają. I stąd tu drugie nieporozumienie - nadmiar coverów. Widzowie oglądają bądź przychodzą na koncert danego artysty, by słuchać ich przeboje, a nie aranżacje innych hitów. To akurat powinny robić m. in. osoby świeżo po programach talent-show, czyli takie, które nie mają jeszcze własnego repertuaru. Do tego nieporozumieniem były nachalne teksty lektora o loterii sylwestrowej (będącej kopią loterii Dwójki sprzed roku, tyle, że tu mieliśmy maksymalnie 300 000 zł, a w Zakopanem 500 000 zł), czy okienka z kulis podczas występów. Prowadzenie dość sztywne, bez energii. Na plus Drzewiecka, Prokop i mimo wszystko Chajzer, a nieco gorzej poradziły sobie Mołek i Egurrola. Z całym szacunkiem, ale pierwsza osoba ma energię dobrą do prowadzenia festiwali w Sopocie, a nie do imprez sylwestrowych. A oprawa taneczna była dość skromna i mało urozmaicona.
Scena w telewizji o dziwo prezentowała się lepiej, choć i tak daleka był do poziomu prac Dwójki i Polsatu.

Warto dodać, że to była ostatnia impreza sylwestrowa w umowie z Warszawą. Zobaczymy, czy za rok TVN pokusi się o kolejną imprezę, choć widownia (co widać po wynikach) jest chyba zbyt mała na trzy duże takie eventy, szczególnie po takiej dominacji Zakopanego z TVP.
musicmaster pisze:
01 sty 2019, 19:08
Moim zdaniem Terentiew zatraciła wyczucie rynku medialnego i podejmuje coraz to gorsze dla swojej telewizji decyzje. Zresztą podobnie jak Miszczak.
Terentiew - zgoda, ale Miszczak daleki jest od wypalenia. Miniona jesienna ramówka okazała się pełnym sukcesem TVN-u, a ta stacja po prostu nigdy nie była mocna w programach i eventach muzycznych. A to, że może być lekki kłopot z kontentem na wiosnę to już inna historia. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
KG2
Użytkownik

Post autor: KG2 » 05 sty 2019, 22:39

KG2 pisze:
05 sty 2019, 2:44
Andrzej Piaseczny - Jeszcze Bliżej
Po tej piosence Piaseczny wykonał jeszcze fragment coveru jakiegoś zagranicznego hitu. Nie mogę przypomnieć sobie nazwy tego utworu, tytuł nie był napisany na belce... Może ktoś kojarzy co to było?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”