Sylwester 2019/2020 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Generalnie bardzo dobra impreza, duża lepsza od tej z tamtego roku. Widzowie co kochają disco-polo mieli coś dla siebie, ale reszta miała światowe hity na żywo i top Polski z Cleo i Szpakiem na czele. Bardzo dobrze sprawdzili się prowadzący w tym najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Damian. Gardło Maseraka powinno go wyeliminować, bo w takiej formie nie dało się go słuchać, powinien być odpowiedzialny po za kadrem za roztańczenie widowni, która od razu o 20 porwała się do tańca. Nie było dużo gadania, krótkie reklamy, dużo muzyki, to na plus.Ogromna scena robiła wrażenie, dostosowana do potrzeb stadionu i TV, choć laur wygranej za pomysł sceny, ewidentnie dla Warszawy.
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

Post autor: Victor123 »

@N-O-R-O-N Co ty piszesz za głupoty, że więcej zagranicznych gwiazd w dwójce.Przecież w TVP 2 było w tym roku pięciu tak jak i w Polsacie.W Zakopanem było nawet chyba mniej zagranicznych gwiazd niż w zeszłych latach, a do tego bez szału.Polsat sprowadził największe hity lat 90, które rzadko są w polskiej tv, w porównaniu do Thomasa Andersa, który co roku to samo śpiewa w Zakopanem i można by powtórke jego występu puścić z zeszłych lat i by taniej wyszło.Polsat zaprosił też Mikolasa Josefa,który zaśpiewał "Acapella", który był jednym z hitów tych wakacji.
Dziś Polsat 2 robi powtórkę sylwestra do 16:15.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 196
x 349
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Właśnie oglądam powtórkę w Polsat2 i muszę przyznać, że Polsat to jednak mistrzowie. Na tym festynie, bo trudno to inaczej nazwać, nawet Kurdej-Szatan potrafiła stacić swój blask i styl, który miała w TVP. Scena jest jednym wielkim nieporozumieniem, to już lepsze TVP potrafiła zorganizować na Wakacyjną trasę koncertową. Obrazu nędzy i rozpaczy dopełnili Ibisz z duetem Romanowska-Maserak.

Niestety, ale podczas imprezy z Polsatem przeboje tracą swoją sylwestrową moc i to od wielu lat.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 712
x 862

Post autor: N-O-R-O-N »

Victor123 pisze: 01 sty 2020, 15:01 @N-O-R-O-N Co ty piszesz za głupoty, że więcej zagranicznych gwiazd w dwójce.Przecież w TVP 2 było w tym roku pięciu tak jak i w Polsacie.W Zakopanem było nawet chyba mniej zagranicznych gwiazd niż w zeszłych latach, a do tego bez szału.Polsat sprowadził największe hity lat 90, które rzadko są w polskiej tv, w porównaniu do Thomasa Andersa, który co roku to samo śpiewa w Zakopanem i można by powtórke jego występu puścić z zeszłych lat i by taniej wyszło.Polsat zaprosił też Mikolasa Josefa,który zaśpiewał "Acapella", który był jednym z hitów tych wakacji.
Dziś Polsat 2 robi powtórkę sylwestra do 16:15.
Okej, mój błąd. Akurat gwiazdy zagraniczne były moim zdaniem w Dwójce lepsze. Choćby Chris Norman i Chico and the Gypsies. A tutaj jednak głównie eurodance i jakaś nudna Acapella.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Pinirini
Użytkownik
x 8

Post autor: Pinirini »

Victor123 pisze: 01 sty 2020, 15:01 Dziś Polsat 2 robi powtórkę sylwestra do 16:15.
Polsat 2 to o 16:15 będzie miał już 4 powtórkę tego sylwestra u siebie 😂 była od 1 w nocy potem od 5 i teraz leci kolej a która zaczęła się o 11 przed południem 😂
MB89
Obserwator
x 239
x 146

Post autor: MB89 »

Zagraniczne gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów były świetne. Uwielbiam melodie eurodance, występ Mikolasa Josefa z piosenką Acapella równiez. Publiczność bawiła się przez cały koncert. Nie było nudy. Oglądałem fragment występu Natalii Oreiro i tam ludzie stali i to jeszcze przy takim hicie jak ''Cambio Dolor'' na Stadionie Śląskim to by było nie do pomyślenia, aby publiczność stała i się nie bawiła. Na Stadionie Śląskim było cudownie, jeden z niezapomnianych Sylwestrów, a byłem dotychczas na wszystkich pięciu organizowanych w województwie Śląskim.
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

Post autor: ManiakTV »

Mikolas, niestety leciał z playbacka....jak Natalia
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

Jak się okazuje to 3 mln jest prawdziwe. 2,8 mln widzów przed TV na wszystkich antenach, plus zapewne promowana Ipla. To inaczej wygląda niż ponad 2 mln samego Polsatu.

A tu spot z podziękowaniami dla widzów:
Jordi
VIP Expert
x 1888
x 1858

Post autor: Jordi »

Czyli różnica między TVP, a Polsatem zmalała o blisko 2 miliony razem (wychodzi 1.7-1.8. ) jeśli to się potwierdzi. To już sporo. I raczej ci co odpadli z TVP przeszli w ogromnej większości do Polsatu.
MB89
Obserwator
x 239
x 146

Mam nadzieję że POLSAT również za rok zawita na Śląsk ze Sylwestrową Mocą Przebojów.
Tomek001
Użytkownik

Post autor: Tomek001 »

Jeśli Polsat chce wyrobić sobie na nowo markę, przyciągnąć widzów i jednocześnie zostać na Śląsku, to powinni zrezygnować ze stadionu gdzie przestrzeń jest zamknięta... Wydaje mi się, że odpowiednim miejscem w Katowicach mogłoby być lotnisko na Muchowcu gdzie odbywała się swoich czasów masa imprez i do dzisiaj można tam jechać na Festiwal Pirotechniczny czy Summer Cars Party ;) powierzchnia jest naprawdę duża i dojazd też nie jest zły, bo można podstawić darmową komunikacje na galerię 3 stawy która jest obok. Inną sprawą jest dobór gwiazd wydaje mi się, że rok w rok zapraszanie tych samych gwiazd nie jest dobrym rozwiązaniem, rynek muzyczny w Polsce naprawdę nie jest ograniczony i można zaprosić kluczowe gwiazdy, ;D w tym roku było fajnie bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie, były gwiazdy popu, disco polo, hity lat 90 czy coś dla młodzieży jak Ronnie czy Mikolas Josef. Moim zdaniem Polsat powinien postarać się ściągnąć światową gwiazdę typu Fonsi z TVP, który był kilka lat temu. Prowadzący w tym roku to był strzał w dziesiątkę. Zostałbym tradycyjnie przy Ibiszu czy Paulinie Sykut ale dobrze sprawdzili się nowi prowadzący w Polsacie czyli Damian Kordas, Basia Kurdej Szatan czy Karolina Gilon, wyrzuciłbym jednak przaśną parę Romanowska i Maserak, którzy krzyczą tylko haha innym czynnikiem jest czas emisji wydaje mi się, że Polsat by się wyróżnił gdyby miał dłuższą zabawę bo w tym roku wszystkie stacje skończyły w tym samym czasie, i potem zostały tylko do oglądania powtórki :-[ no i chyba najważniejszy czynnik REKLAMY domyślam się, że nie da się ich całkowicie usunąć, więc skróciłbym maksymalnie czas reklam tylko i wyłącznie do spotów partnerów czy sponsorów tej imprezy.

Ogólnie tegoroczną zabawę oceniam na duży plus, widać zaangażowanie Polsatu w walce o widza oraz, że zaczęli dostrzegać minusy, które popełniali przez ostatnie lata, na plus oceniam pomysł z podestami gdzie bawili się ludzie, żeby pobudzić publikę czy limuzynę z wysiadającymi gwiazdami.
Awatar użytkownika
hahahaha
Użytkownik
x 12

Post autor: hahahaha »

Tomek001 pisze: 01 sty 2020, 23:24 Jeśli Polsat chce wyrobić sobie na nowo markę, przyciągnąć widzów i jednocześnie zostać na Śląsku, to powinni zrezygnować ze stadionu gdzie przestrzeń jest zamknięta... Wydaje mi się, że odpowiednim miejscem w Katowicach mogłoby być lotnisko na Muchowcu gdzie odbywała się swoich czasów masa imprez i do dzisiaj można tam jechać na Festiwal Pirotechniczny czy Summer Cars Party ;) powierzchnia jest naprawdę duża i dojazd też nie jest zły, bo można podstawić darmową komunikacje na galerię 3 stawy która jest obok. Inną sprawą jest dobór gwiazd wydaje mi się, że rok w rok zapraszanie tych samych gwiazd nie jest dobrym rozwiązaniem, rynek muzyczny w Polsce naprawdę nie jest ograniczony i można zaprosić kluczowe gwiazdy, ;D w tym roku było fajnie bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie, były gwiazdy popu, disco polo, hity lat 90 czy coś dla młodzieży jak Ronnie czy Mikolas Josef. Moim zdaniem Polsat powinien postarać się ściągnąć światową gwiazdę typu Fonsi z TVP, który był kilka lat temu. Prowadzący w tym roku to był strzał w dziesiątkę. Zostałbym tradycyjnie przy Ibiszu czy Paulinie Sykut ale dobrze sprawdzili się nowi prowadzący w Polsacie czyli Damian Kordas, Basia Kurdej Szatan czy Karolina Gilon, wyrzuciłbym jednak przaśną parę Romanowska i Maserak, którzy krzyczą tylko haha innym czynnikiem jest czas emisji wydaje mi się, że Polsat by się wyróżnił gdyby miał dłuższą zabawę bo w tym roku wszystkie stacje skończyły w tym samym czasie, i potem zostały tylko do oglądania powtórki :-[ no i chyba najważniejszy czynnik REKLAMY domyślam się, że nie da się ich całkowicie usunąć, więc skróciłbym maksymalnie czas reklam tylko i wyłącznie do spotów partnerów czy sponsorów tej imprezy.

Ogólnie tegoroczną zabawę oceniam na duży plus, widać zaangażowanie Polsatu w walce o widza oraz, że zaczęli dostrzegać minusy, które popełniali przez ostatnie lata, na plus oceniam pomysł z podestami gdzie bawili się ludzie, żeby pobudzić publikę czy limuzynę z wysiadającymi gwiazdami.
Myślę ,że to by było ciekawe rozwiązanie. Dla mnie sylwester powinien być na otwartej przestrzeni np. plac czy coś podobnego ,ale nie stadiony.
Sylwester powinien mieć ten charakter zabawy i myślę ,że powinno dać się go odczuć w ten dzień.
MB89
Obserwator
x 239
x 146

Tomek001 pisze: 01 sty 2020, 23:24 Jeśli Polsat chce wyrobić sobie na nowo markę, przyciągnąć widzów i jednocześnie zostać na Śląsku, to powinni zrezygnować ze stadionu gdzie przestrzeń jest zamknięta... Wydaje mi się, że odpowiednim miejscem w Katowicach mogłoby być lotnisko na Muchowcu gdzie odbywała się swoich czasów masa imprez i do dzisiaj można tam jechać na Festiwal Pirotechniczny czy Summer Cars Party ;) powierzchnia jest naprawdę duża i dojazd też nie jest zły, bo można podstawić darmową komunikacje na galerię 3 stawy która jest obok. Inną sprawą jest dobór gwiazd wydaje mi się, że rok w rok zapraszanie tych samych gwiazd nie jest dobrym rozwiązaniem, rynek muzyczny w Polsce naprawdę nie jest ograniczony i można zaprosić kluczowe gwiazdy, ;D w tym roku było fajnie bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie, były gwiazdy popu, disco polo, hity lat 90 czy coś dla młodzieży jak Ronnie czy Mikolas Josef. Moim zdaniem Polsat powinien postarać się ściągnąć światową gwiazdę typu Fonsi z TVP, który był kilka lat temu. Prowadzący w tym roku to był strzał w dziesiątkę. Zostałbym tradycyjnie przy Ibiszu czy Paulinie Sykut ale dobrze sprawdzili się nowi prowadzący w Polsacie czyli Damian Kordas, Basia Kurdej Szatan czy Karolina Gilon, wyrzuciłbym jednak przaśną parę Romanowska i Maserak, którzy krzyczą tylko haha innym czynnikiem jest czas emisji wydaje mi się, że Polsat by się wyróżnił gdyby miał dłuższą zabawę bo w tym roku wszystkie stacje skończyły w tym samym czasie, i potem zostały tylko do oglądania powtórki :-[ no i chyba najważniejszy czynnik REKLAMY domyślam się, że nie da się ich całkowicie usunąć, więc skróciłbym maksymalnie czas reklam tylko i wyłącznie do spotów partnerów czy sponsorów tej imprezy.

Ja uważam że powinni zostać na Stadionie Śląskim. Są na nim udogodnienia dla osób niepełnosprawnych które mogą obejrzeć te wydarzenie z trybun. Choć ja jako Katowiczanin to wolałem miejsce pod Spodkiem, gdzie było nawet 65 tysięcy osób. Opcja Muchowca była by dla mnie bardzo dobra ponieważ mam tam najbliżej. Co do gwiazd to każdego z artystów oceniam bardzo pozytywnie, czy to Polskie czy to zagraniczne. Impreza była przednia, publiczność bawiła się doskonale najlepiej w naszym kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”