Sylwester 2019/2020 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Victor123 »

Coco jambo na żywo.Lepsza zabawa przy tym, niż przy Oreiro dla mnie.
Tomek001
Użytkownik

Post autor: Tomek001 »

Maryla I Sławomir w jednym czasie widzę, że zacięta walka 😂
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

Cleo zaśpiewa także "Dom" swój najnowszy hit, a teraz "My Słowianie" i ciekawa stylizacja.
Ciekawe czy bedzie rekord oglądalności przy "Ona by tak chciała" 😂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2337

Post autor: wiatriwoda »

No Szpak zaskoczył o północy, plus tony confetti.
Kasacz
VIP Expert
x 1
x 11
Kontakt:

Post autor: Kasacz »

Ale zauważyłem na powtórce, że strasznie wysoka na scena była. Ludzie stojący bardzo blisko sceny to chyba nie widzieli co się działo na scenie.
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Myślałem, że Polsat będzie miał z 3 mln. Trochę szkoda, bo impreza była jedną z lepszych :)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Na Polsacie z tego co widziałem w dużej mierze postawili na covery, często jak włączałem to widziałem Ibisza i Sykut przy aucie. Prowadzących pewnie było znacznie więcej na antenie niż w TVP. Dla mnie bardzo słabe było śpiewanie "Oczu zielonych" przez Piersi , TVP nie posiłkowała się śpiewaniem coveru "Miłości w Zakopanem" czy innych hitów, które miały być w Polsacie. Szpak klasa sama w sobie, Cleo ma przeboje, Piersi, sławomir-wiadomo . Mnie nie przypada do gustu Ronnie Ferrari czy Daj to głośniej ,ale to też dla wielu były hity i tu pls dla Polsatu. Znakomite "cocojambo" .
Prowadzących za bardzo nie ocenię, bo za krotko byłem,ale wiadomo,że Ibisz, Sykut,, Kurdej to klasa sama w sobie, Widziałem ciut Maseraka i Romanowską to pewnie mieli podobną rolę jak na festiwalu weselnym(Maserak mnie irytuje swoim stylem prowadzenia) . Kordasa i Gilon nie ocenię. Jego widziałem przez kilka sekund,a na tą prowadzącą nie trafiłem wcale.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

Te dane Kurskiego to nie są rzeczywiste jeszcze.Z nielsena jutro poznamy i oby się różniły od tych jego wykresików.Ważne, że Polsat w tym roku zorganizował lepszego sylwestra niż w zeszłych latach i wyciągnął wnioski co robić, a czego nie.Ja praktycznie Zakopane oglądałem może z 15 minut sumując, tylko na te najciekawsze występy bo reszta była nudna.
Awatar użytkownika
barcabarcelona
Użytkownik
x 8

Post autor: barcabarcelona »

Według mnie już drugi rok z rzędu najgorszy koncert w Polsacie. Maserak z Romanowską to jakaś remiza... Pomysł, żeby wykonywać cover "Przez Twe oczy zielone" - bez komentarza... Co roku to samo - Enej, Feel, Piersi i gwiazdy lat 90 (za rok "dla odmiany" zaproszą pewnie Danzela :D ). Disco Polo znacznie gorsze niż w TVP, bo postawili dla mistrzów jednego przeboju, niektórych nawet nie znałem bo aż tak tego gatunku nie śledzę :D . Cały koncert wydawał mi się miksem wszystkich polsatowskich eventów z mijającego roku. Czasy, gdy "Sylwestrowa Moc Przebojów" nokautowała konkurencję prędko nie wrócą.
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 29

Post autor: Blank »

wislok pisze: 01 sty 2020, 11:11 Na Polsacie z tego co widziałem w dużej mierze postawili na covery, często jak włączałem to widziałem Ibisza i Sykut przy aucie. Prowadzących pewnie było znacznie więcej na antenie niż w TVP. Dla mnie bardzo słabe było śpiewanie "Oczu zielonych" przez Piersi ,
Prowadzących było 7, czyli najwięcej spośród wszystkich telewizyjnych imprez sylwestrowych.
Zgadzam się również z tym, że niepotrzebnie wykonywano cover "Oczu zielonych".
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 150
x 169
Kontakt:

Post autor: Ama18 »

Polsatowi w miarę wyszło. W miarę różnorodnie, z przyzwoitymi wykonawcami. Jeden z prowadzących ciężki do zniesienia. Poza tym, jak na Polsacie, podnieta konkursem SMS spora. Według mnie impreza ciekawsza niż w TVP2 pod kątem "rozrywkowości".
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 742
x 885

Post autor: N-O-R-O-N »

Niestety wyszło żałośnie, gorzej niż w TVP. Śmieszne covery, podnieta nagrodami, biesiadno-weselny klimat za sprawą Romanowskiej i Maseraka. Mr President jednym z nielicznych plusów, reszta ograna (nudny już Enej, czy Feel) lub mało w sylwestrowym klimacie, jak choćby ten Ferrari. W TVP było za to więcej gwiazd zagranicznych, choć mało różnorodności.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2020, 13:07 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Parowka09
VIP Expert
x 528
x 77

Post autor: Parowka09 »

Polsat też miał kilka gwiazd zagranicznych (DJ BoBo, Mr. President, Captain Jack czy Mikolas Josef). Na Polsacie było mniej disco-polo niż w TVP, ponad to podobało mi się otwarcie koncertu. Na minus smęcący Maleńczuk czy Piersi. Mimo to całkiem udany Sylwester dla Polsatu.
Awatar użytkownika
hahahaha
Użytkownik
x 12

Post autor: hahahaha »

Przyznam ,że trochę brakuje mi czasów kiedy Polsat wygrywał z innymi stacjami ,ale cóż.
Jak dla mnie to raczej bardziej idą w stronę jak jest piosenka to nic nie zmieniamy i już ,może to też przyczynia się do tego ,że każdy woli dwójkę.
Co do prowadzących to racja , Maserak i Romanowska jak dla mnie nie pasują do tego typu imprez. Powinni też ograniczyć do minimum szaleństwo konkurów sms itd. No i reklamy ,też robią swoje. Nie ukrywajmy ,że każdy by wolał oglądać koncert ,który nie jest przerywany reklamami bo przynajmniej mnie to znacznie odpycha niż przyciąga.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 22
x 228
Kontakt:

Post autor: Poland »

Gdy patrzyłem na DJ Bobo zastanawiałem się czy wykona swój przebój o wampirach czyli ten z Eurowizji 2007 bo akurat pasowałby do okazji. Feel i Piersi na minus - już My3 gdyby dostało zaproszenie lepiej by sobie od nich poradziło. Jeżeli chodzi o Mikolasa mam pytanie - czy zaśpiewał finalnie swoją piosenkę z Eurowizji 2018? Co do prowadzących to Romanowska i Maserak faktycznie byli zbędni. Wolałbym już prezenterów Eski TV i Polo TV.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”