Sylwester 2019/2020 w TVP2

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Victor123 »

Na żywo nawet przy tak słabym składzie gwiazd można fajnie spędzić sylwestra.Byłem na jednym z koncertów "Lato muzyka zabawa" i w tv skład słaby, a na żywo już inaczej się to odbierało.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Nie powiedziałbym,że słaby.. Dla mnie jednym z hitów tego roku jest "Górą ja, Górą Ty:" Golców, Maryla Rodowicz to kopalnia przebojów,a Zenon Martyniuk, Boys, Weekend to absolutny top Disco Polo, którzy mają więcej niż jedną piosenkę. Nazwy zagranicznych zespołów zaprezentowanych na konferencji nic mi nie mówiły,ale już jak usłyszałem kawałki to jak najbardziej hity nadające się na tego typu imprezę. Cris Norman to ukłon w stronę pokolenia moich rodziców, akurat moja mama lubiła zespół Smokie i ich piosenki ja akurat dobrze znam i bardzo dobrze się ich słucha."Superhero" też piosenka, która odniosła sukces na Eurowizji junior" i była bardzo często grana w stacjach radiowych i myślę,że też można ją nazwać hitem. Co do Natalii Oreiro to obawiam się,że zaśpiewa jedynie ten najbardziej znany utwór w Polsce,a szkoda, bo może jakby zaśpiewała kilka piosenek to zdjęłoby się taki stereotyp,że to piosenkarka jednego utworu, Kobieta u nas kojarzona niemal wyłącznie z "Zbuntowanym Aniołem" jednak jest bardziej znana i ceniona na swoim kontynencie, choć i u naszych wschodnich sąsiadów jak wynikało z zamieszczonego przeze mnie linku. Pamiętam to był chyba sylwester 2014 gdzie w TVP byli niemal sami artyści w wieku 70 lat , więc bywało już gorzej, natomiast pamiętam jak mój kolega z pokoju w akademiku był zadowolony.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Post autor: Poland »

Myślę że Natalia zaśpiewa kilka utworów - choćby te wymienione w materiale z "Wiadomości" wyemitowanych wczoraj.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Wątpię by aż tyle czasu jej dali, wbrew pozorom te 5 godzin zleci jak z bicza strzelił ,a tych artystów jest sporo..
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Myślę że skoro to jedna z największych jak nie w ogóle największa gwiazd "Sylwestra Marzeń" to więcej czasu dostanie.
Awatar użytkownika
Guspen
Użytkownik
x 7
x 6

Post autor: Guspen »

Jeszcze trzeba zapchać dziurę po Margaret :P Więc na pewno zaśpiewa więcej niż jedną piosenkę :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 366
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Jako główna gwiazda z pewnością będzie mieć co najmniej 4 utwory. Na pewno będą "Cambio dolor" i "Me muero de amor", bo to jej dwa najbardziej znane przeboje w Polsce. Możliwy też hymn Mundialu w Rosji, jako jej ostatni przebój. Na tę okazję świetnie sprawdziłyby sie też "Rio de la plata", "Huracan", "Valor", "Cuesta arriba, cuesta abajo", "De tu amor". Zresztą każda jej piosenka pasuje idealnie na Sylwestra i musiałaby dostać jakieś 2h, co jest nierealne. Miejmy nadzieję, że Smuga dobrze wybierze.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Kto powiedział,że to niby główna gwiazda jest:? Wydaje mi się,że takowej ten sylwester nie ma .
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

[email protected] pisze: 27 gru 2019, 0:55 Jako główna gwiazda z pewnością będzie mieć co najmniej 4 utwory. Na pewno będą "Cambio dolor" i "Me muero de amor", bo to jej dwa najbardziej znane przeboje w Polsce. Możliwy też hymn Mundialu w Rosji, jako jej ostatni przebój. Na tę okazję świetnie sprawdziłyby sie też "Rio de la plata", "Huracan", "Valor", "Cuesta arriba, cuesta abajo", "De tu amor". Zresztą każda jej piosenka pasuje idealnie na Sylwestra i musiałaby dostać jakieś 2h, co jest nierealne. Miejmy nadzieję, że Smuga dobrze wybierze.
Zapomniałeś jeszcze o "Corazon Valiente" z serialu "Jesteś moim życiem" zaś "Cuesta arriba, cuesta abajo" też byłaby mile widziana bo to piosenka z "Kachorry to ja" czyli następcy wiadomej produkcji.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
x 1

Post autor: Hombre »

Poland pisze: 27 gru 2019, 2:24
[email protected] pisze: 27 gru 2019, 0:55 Jako główna gwiazda z pewnością będzie mieć co najmniej 4 utwory. Na pewno będą "Cambio dolor" i "Me muero de amor", bo to jej dwa najbardziej znane przeboje w Polsce. Możliwy też hymn Mundialu w Rosji, jako jej ostatni przebój. Na tę okazję świetnie sprawdziłyby sie też "Rio de la plata", "Huracan", "Valor", "Cuesta arriba, cuesta abajo", "De tu amor". Zresztą każda jej piosenka pasuje idealnie na Sylwestra i musiałaby dostać jakieś 2h, co jest nierealne. Miejmy nadzieję, że Smuga dobrze wybierze.
Zapomniałeś jeszcze o "Corazon Valiente" z serialu "Jesteś moim życiem" zaś "Cuesta arriba, cuesta abajo" też byłaby mile widziana bo to piosenka z "Kachorry to ja" czyli następcy wiadomej produkcji.

Skoro piszecie o czterech piosenkach, to oczywistym jest, że "Cambio dolor" i "Me muero de amor" z hitowego "Zbuntowanego anioła" są obowiązkowe. Może ta druga będzie w wersji remixu, którą często Naty śpiewa na koncertach. Do tego zestawienia dorzuciłbym właśnie "Corazon valiente", która jest mocno tanecznym numerem i w 2016 r. doczekała się odświeżonej wersji. Wszak jest to motyw przewodni kolejnej telenoweli z Natalią i Facundo Araną, czyli "Jesteś moim życiem". Czwartym hitem może być "Que si, que si" z filmu "Argentyńczyk w Nowym Jorku" - ma powtarzalny refren i to świetny numer do interakcji z publicznością.

Corazon valiente
https://www.youtube.com/watch?v=LEnyK5W_qn4

Que si, que si
https://www.youtube.com/watch?v=moHNC-bEnx4

Prawdopodobne do wykonania są też "Tu veneno" i "Huracan". Świetne jest też "No me arrepiento de este amor" z filmu o Gildzie.

Nie sądzę natomiast, by Naty wykonała w Zakopanem "Cuesta arriba, cuesta abajo", czyli motyw przewodni telenoweli "Kachorra to ja". Kiedy w 2002 r., świeżo po nakręceniu "Kachorry" przyleciała do Polski w sylwestrowym studiu TVP nie zaśpiewała tej piosenki, więc po co miałaby to robić teraz? Nie była też jakimś wielkim hitem. Dużo częściej grało się wówczas "Que digan lo que quieran" z płyty "Turmalina". Nie sądzę też, że usłyszymy mundialowy utwór. Po pierwsze: klimat Mundialu to nie klimat Sylwestra, po drugie: dziwnym zdarzeniem byłoby śpiewanie po rosyjsku na polskim Sylwestrze w Zakopanem. Co innego koncerty w Rosji, gdzie ten numer jest obowiązkowy, co innego koncerty w pozostałych krajach ;)
Nerka12
Użytkownik

Post autor: Nerka12 »

Na tvp info są relacje na żywo z Zakopanego mówią o gwiazdach itp, w ostatniej relacji zapowiedzieli że wystąpi viki gabor i roksana wegiel
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1050
x 3177

Post autor: pulkownik »

W czasie lajfa z Zakopanego w tle leciała piosenka Roksany, wiec wszystko jasne.
pokemon90
Użytkownik
x 1

Post autor: pokemon90 »

Ciekawe czy będzie 3 "gwiazda" co Jacek Kurski o niej mówił?
Awatar użytkownika
Guspen
Użytkownik
x 7
x 6

Post autor: Guspen »

Adam Giza właśnie na antenie powiedział że wystąpi również grupa Power Play
KubaBing
Obserwator
x 60