[TVP2] Hit Festiwal (2008 - 2010)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Pawel

[TVP2] Hit Festiwal

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Większość z tych piosenek kompletnie mi nie przypadły do gustu. Piosenka Dody hitem lata? Żart do kwadratu. No ale cóż, dzieciakom może się podobało.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Kamil »

Kisielowi pewnie spaliła się klawiatura w telefonie:D. Rzeczywiście taka impreza dla mas, ale jakby dali coś ambitniejszego to była by tragedia finansowa.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Poland »

dumbo93 pisze:Kisiel tobie tylko Doda w głowie. Są inni porządniejsi artyści, np. Ewelina Flinta. A ty tylko z tą Dodą i jej kawałkiem "Nie daj się", dzięki któremu wróciłeś na forum. Żal...
Kibicowałem jednak głównie "eurowizyjnym" czyli min. Ich Troje (na których poszedł mój głos) oraz na Łukasza Zagrobelnego wraz z Eweliną Flintą którzy jak się okazało są prawdziwymi zwycięzcami :) Gdyż to 2 głosowanie jak się okazuje nie było do końca legalne : http://esc24.org/news.php?id=5259
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Axel »

Raczej nie ma co tu szukać sensacji czy oszustwa ale jak chcecie sie pośmiać to zobaczcie to: http://www.wykop.pl/link/84544/jak-wies ... -lata-2008
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: telefan »

Kisiel, możesz sobie pluć w brodę.Charlotte nie przeszła.Teraz wstukujemy:albo Z7,Z10 lub Z14.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Poland »

Tak też myślałem. W Polsce poza występami na Eurowizji 2008 i może wcześniej na Eurowizji 1999 Charlotte jest mało znana więc wiadomo że nie miała szans przebicia tak jak też niektórzy inni artyści. Teraz idealnie by było jakby wygrała piosenka numer 7 gdyż jest już bardzo znana jej niemiecka oraz angielska odmiana w Polsce.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: ARTUR B. »

A kogoś naprawdę dziwiło zwycięstwo Dody? Ten festiwal miał jeden cel - trafić do młodych! To im się udało.
Też bym wolał żeby Doda zniknęła z naszego rynku muzycznego, ale co na to poradzimy? Mamy wyłączyć telewizor, przestać słuchać radia, nie kupować gazet i nie płacić kolejnego rachunku za Internet (Kisiel musi o to poprosić rodziców). Bez sensu! Czy ona tak zagraża naszym artystom, których lubimy? Artysta zawsze będzie tworzył dzieła i docierał do swoich fanów.
Jeśli chodzi o sam festiwal, to naprawdę był dobrze zorganizowany. Różni się bardzo od TOP Trendy w Polsacie czy Sopot Festival w TVN. Formułą tego konkursu było wypromowanie kiczowatych piosenek na jeden sezon. Dwójce nie zależało na ambitnym festiwalu, tylko na takim, który przyciągnie widza przed telewizor i wzbudzi jakiekolwiek emocje. Spójrzcie zresztą na samą publiczność w Operze Leśnej. Bawiła się znakomicie. Czy tak było choćby podczas koncertu Krawczyka kilka tygodni temu albo Glorii Gaymor rok temu?
Ktoś może powiedzieć, że przez takie wydarzenia TVP nie spełnia misji, ale tak naprawdę nikt nie podał tutaj dokładnej definicji misji TVP. A jeśli TVP by spełniało tzw. "misję", to dobrze wiemy że nikt by tej telewizji nie oglądał.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: arczi13_90 »

ARTUR B. pisze:Też bym wolał żeby Doda zniknęła z naszego rynku muzycznego, ale co na to poradzimy?
Gdy DODA zniknie z naszego rynku muzycznego, to na pewno pojawi się nowa kontrowersyjna "gwiazda". Ludzie to kupią.
Co do festiwalu to nawet mi się on podobał. Podobał mi się również duet prowadzących: M. Bisiorek i B. Sadowska.
Wydaje mi się, że publiczność jednak lepiej bawiła się w drugim dniu koncertu. Szkoda tylko, że niektórzy artyści nie zaśpiewali na żywo.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Peter Parker »

Najgorzej z wokalistką imieniem Nikolina w piosence "Naked”. Ewidentnie było widać, że śpiewa z playbacku. Jeszcze żeby ruszała do rytmu ustami, to ok. A ona zwrotek w ogóle nie śpiewała. Tekstu nie znała, nie chciało jej się gębą ruszać? :/
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: arczi13_90 »

Tak, widziałem to. Miała mikroport niczym niegdyś MANDARYNA. W jednym momencie przestała w ogóle ruszać ustami, odwróciła się, a w tle wciąż leciał podkład z jej głosem, a ona nic.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Hit Festiwal

A może ta Nikolina czy jak jej tam była zmęczona po podróży... Albo po prostu siebie dobrze nie słyszała..

To ta: http://pl.youtube.com/watch?v=AOjdjXssiTs - pewnie jak wydaje ją szwecki Warner to myśli że gwiazda wielka... Zresztą ostatnio zauważyłem w Polsce tendencję zapraszania zespolików w postaci "MegaStar" które za granicą nic nie znaczą. Tak samo jak Boney M w PRL. U nas ludzie szaleli, przemalowano nawet helikopter na biały kolor bo tak zażyczył sobie zespół :D. Dzisiaj się tak nie robi ale taki "Szon Bejker" który wygrał wczorajszy festiwal nie jest specjalnie też znany - nigdzie, poza Polską i Niemcami. Dziwny jest ten szoł-biznes doprawdy, dziwny...
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: kamil2505 »

Ale mi piosenka Nikoliny sie podobała... No cóż śpiewała fatalnie... albo wogóle nie śpiewała... Ale byłem pewny, ze wygra Shaun Baker :) Maja bardzo skoczny kawałek... Festiwal mi się bardzo podobał... Jednak o tym, który z sopockich festiwali jest najlepszy będzie można stwierdzić, bo tvn-owskim festiwalu... Ten też sie, przynajmniej dla mnie - świetnie zapowiada...
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Hit Festiwal

Proponuję zamknąć temat - ponieważ festiwal już się zakończył.
ARTUR B.

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: ARTUR B. »

Ale będzie za rok, więc nie widzę problemu by ten temat pozostał
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Hit Festiwal

Post autor: Ali »

Za rok wystarczy tylko zmienić nazwę na 2009 SOPOT HIT FESTIWAL.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”