Sylwester 2008/2009 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

SYLWESTER 2008/2009 - Polsat

Post autor: pop »

Sylwestrowa scena na pl. Konstytucji:
Obrazek
Obrazek
domi
Junior
x 16
x 65

Post autor: domi »

Pop, czy mógłbyś podać link do strony w której jest treść dotycząca tej sceny?
Evil
Junior
x 2

Post autor: Evil »

Mam pytanie - czy podczas Sylwestra na Placu Konstytucji w Warszawie to będzie ten prawdziwy, oryginalny zespół Abba czy kolejna podróba?
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ali »

Będzie to zespół wykonujący przeboje Abby. A szkoda.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Evil
Junior
x 2

Pff, to czym oni się tak zachwycają? Na każdym kroku to podkreślają, a to będzie podróba, ehhh. I coraz bardziej wolę ofertę sylwestrową TVP 2 niż Polsatu... Modern Talking we Wrocławiu - to będzie coś! TVP 2 rlz! :D
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

Post autor: Kamil »

Tylko że Evil Abba skończyła regularne koncertowanie w 1987 i rozpadła się. Więc nie rozumiem skąd Ali twoje oburzenie :-) A grupa która będzie wykonywać największe przeboje Abby została przez samą Abbę uznana najlepszym zespołem który wykonuje ich covery. W sumie to wolę zobaczyć młode osoby, śpiewające swoim głosem cudze piosenki niż kwadratowe dźwięki moim zdaniem - Modern Talking lecące z plybacku do którego usta rytmicznie otwierają starsi już mocno panowie (jeżeli to będą oni).Wydaje mi się, że zespół też dawno się rozpadł bo Thomas Anders odszedł z grupy pod wpływem swojej żony. Druga połówka duetu Dieter Bohlen bodajże założył swój własny zespół. Później się reaktywowali ale chyba nic z tego nie wyszło.

EDIT: Ali myślisz, że mocno już nie aktywni od wielu lat członkowie ABBY których średnia wieku to ok. 60 lat zaśpiewali by w ten wieczór? Zastanów się o czym piszesz :D
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ali »

Ka.mil pisze:Więc nie rozumiem skąd Ali twoje oburzenie :-)
Wcale się nie oburzyłem, bo i tak nie będę oglądał Sylwestra w Polsacie.
Myślisz, że mocno już nie aktywni od wielu lat członkowie ABBY których średnia wieku to ok. 60 lat zaśpiewali by w ten wieczór? Zastanów się o czym piszesz :D
Napisałem tylko, że szkoda, bo nie zaśpiewają. Zdaję sobie sprawę, że występ prawdziwej ABBY jest teoretycznie niemożliwy.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3431
x 1546

Post autor: Trzeciak »

Choć może to niezbyt odpowiedni temat, to warto dodać, że inny cover ABBY - pochdząca ze Szwecji Arriva wystąpi na Sylwestrze na Rynku we Wrocławiu, który organizuje TVP2, a zagraniczne zespoły wykonujące przeboje ABBY podczas Sylwestra w Polsacie to ABBACAPELLA i BJORN AGAIN.
Pozdrawiam, Trzeciak
Evil
Junior
x 2

Ka.mil pisze:TW sumie to wolę zobaczyć młode osoby, śpiewające swoim głosem cudze piosenki niż kwadratowe dźwięki moim zdaniem - Modern Talking lecące z plybacku do którego usta rytmicznie otwierają starsi już mocno panowie (jeżeli to będą oni).Wydaje mi się, że zespół też dawno się rozpadł bo Thomas Anders odszedł z grupy pod wpływem swojej żony. Druga połówka duetu Dieter Bohlen bodajże założył swój własny zespół. Później się reaktywowali ale chyba nic z tego nie wyszło.
Modern Talking we Wrocławiu będzie to prawdziwy zespół - zapraszam na oficjalną stronę grupy. Poza tym skąd wiesz, że będą śpiewać z playbacku ? I te wiadomości o rozpadzie zespołu z Wikipedii jak dla mnie są nieprawdziwe.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

Nie trzeba się wspierać Wikipedią aby wiedzieć o rozpadzie zespołu. :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

Post autor: Kamil »

Evil pisze:Modern Talking we Wrocławiu będzie to prawdziwy zespół - zapraszam na oficjalną stronę grupy. Poza tym skąd wiesz, że będą śpiewać z playbacku ? I te wiadomości o rozpadzie zespołu z Wikipedii jak dla mnie są nieprawdziwe.
Akurat tutaj korzystałem z książki Bartka Koziczyńskiego "333 popkulturowe rzeczy.... PRL" - pisze tam, że zespół już nie koncertuje razem. Szukałem informacji w Internecie i również znalazłem to samo. Nie korzystałem z Wikipedii bo z zasady jej unikam. Ale sprawdziłem twoje wieści i rzeczywiście i na angielskiej i na niemieckiej wikipedii oraz na polskiej i według tych informacji zespół nie gra już od 2003 roku. Podejrzewam, że we Wrocławiu wystąpi sam Anders który śpiewa solo stare przeboje. Zresztą on jedyny występuje na reklamówce sylwestra z Dwójką.

A co Plybacku podejrzewam, że tak właśnie będzie. Jakoś żyję trochę na tym świecie i wiem, że większość zagranicznych "gwiazd" podpiera się gotowymi nagraniami na występach na dużych imprezach.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

Dzisiaj w "Wydarzeniach" widziałem materiał o sylwestrze w Polsacie i muszę powiedzieć, że zapowiada się coraz lepiej. Brawa dla Polsatu !!!
Polsat-Włącz Emocje!
domi
Junior
x 16
x 65

Post autor: domi »

Nie wiem czy wy to też zauważyliście, ale TVN reklamuje imprezę sylwestrową POLSATU!!! Chodzi o to, że gdy przed chwilą oglądałem STOLICĘ w TVN Warszawa, to łączyli się z reporterem, który był na Pl. Konstytucji i opowiadał że teraz na scenie jest Kayah a wcześniej był Łukasz Zagrobelny. Poza tym mówili też trochę o tym.
Daredevil
Użytkownik

Post autor: Daredevil »

No, bo ta impreza jest w Warszawie, a TVN Warszawa, chcąc być obiektywną stacją, musi wspomnieć o największej imprezie w stolicy. Według mnie to nie jest reklama.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

Nie wiem czy wiecie, ale Polsat nie jest jedynym organizatorem tego przedsięwzięcia bo w dużej mierze swój wkład daje w tą zabawę Miasto Stołeczne Warszawa. To nie jest żadna reklama, a TVN Warszawa jako kanał dla mieszkańców stolicy mówi o tej imprezie co jest chyba normalne. Nie ma się czym ekscytować.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”