[TVP1/TVP2] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy (2003-2004, 2006-2011, 2016-2018)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
peter123
Użytkownik

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter123 »

A pamiętam jak Isabel pisała na Facebooku że śpiewała podczas sylwestra w 100 procentach na żywo. Właśnie wyszła prawda.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

Post autor: 3rd »

To dziewuszysko jest zakłamane, taka reprezentantka to byłby potwarz dla Polski.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2143

Post autor: wiatriwoda »

Chcecie hitowe zdjęcie? padłem :lol:

Obrazek
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

Post autor: Jordi »

Haha padłem :lol:

Izabel miny to kopalnia memów xD
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

Patrzę sobie ponownie na skład naszego półfinału. Automatycznie jak co roku przejdą Australia, Rumunia, Rosja, Węgry, Szwecja, Ukraina - kraje na ESC bardzo lubiane. Na 90% pewny jest też awans Holandii i Norwegii, chyba że z kraju skandynawskiego jakimś cudem nie pojedzie Alexander Rybak, jego utwór co prawda to nic specjalnego, ale to podobnie jak Mans taki "złoty chłopiec Eurowizji", więc sms-y na pewno będą. Wygląda na to, że będziemy bić się o dwa wolne miejsca, może się uda, jestem coraz lepszej myśli! :)
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

U buków jesteśmy na 7 miejscu w semi. Wyprzedzamy San Marino, Łotwę, Serbię, Rumunię, Mołdawię, Danię, Węgry, Maltę, Czarnogórę i Słowienię.

Nie znamy jeszcze piosenek z Szwecji i Norwegii.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

Byłoby śmiesznie, gdyby Szwecję w tym roku reprezentowała Polka - Margaret, tak jak w naszych barwach pojawi się Szwed - Lukas. :D Ale marne na to szanse i nawet bym tego nie chciał, Margaret to obecnie najlepsza kandydatka dla Polski w najbliższych latach.
Jordi pisze:Nie znamy jeszcze piosenek z Szwecji i Norwegii.
Z Australii i Rosji też znamy tylko wykonawczynie, piosenki zostaną opublikowane w marcu.
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

Margaret nie zgłosi się do polskich pre po tym jak ją potraktowano w 2016. Była praktycznie wybrana wewnętrznie, po czym nowy prezesik Kurski wsadził ją do pre, a tam została "upokorzona" przez Szpaka ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2143

Post autor: wiatriwoda »

Taka jeszcze myśl, mnie naszła, że faktycznie chyba głosujący doszli do wniosku, że nie dla ballady czy czegoś wolniejszego i jakby Gromee miał konkurenta z szybką piosenką to mogło by być ciekawie, a tak zadecydowali już przed koncertem i potem zagłosowali.
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
x 12
x 28

Post autor: musicmaster »

Przecież był Future Folk.
BardzoCiekawyNick
Użytkownik

Post autor: BardzoCiekawyNick »

Havana pisze:Pozwolę sobie zamieścić tu komentarz z YouTube pod teledyskiem do "Light Me Up", który pozwolił mi trochę inaczej spojrzeć na ten utwór i po raz kolejny uwierzyć, że Gromee był i jest naszą jedyną nadzieją z tego składu na wejście do finału, bo pierwsze wrażenia po publikacji tej kompozycji były dosyć fatalne, podobnie jak obecnie niektórych z Was. Tak więc wrzucam (pisownia oryginalna):
Bit wyjątkowo wakacyjny, wiec jeśli nawet nie wygramy to sam Gromee zyska naprawdę w całej europie i uważam, że zostanie to takim "hymnem wakacji 2k18"
Właśnie chciałbym aby Gromee zdobył popularność za granicą bo na podium szans nie ma. Ale promocja Polaka za granicą to naprawdę coś.

Oprócz Gromiego Polska ma chyba jeszcze C-Bool'a i nie wiem czy są jeszcze inni polscy DJe którzy robią piosenki które zostają hitami
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

Jordi pisze:Margaret nie zgłosi się do polskich pre po tym jak ją potraktowano w 2016.
W żadnym wypadku nie chodziło mi o Margaret w preselekcjach. Jeszcze tego by brakowało, żeby oceniał ją np. Stefano Terrazzino. Uważam, że jej sukces w Melodifestivalen powinien dać osobom w TVP odpowiedzialnym za Eurowizję do myślenia i powinny zostać podjęte jakieś rozmowy. My się tymi eliminacjami tylko ośmieszamy. Jeżeli tym, co utknęło mi w pamięci najbardziej po konkursie jest to, że Kasia Moś wyglądała zjawiskowo, to znaczy że naprawdę musiało być coś nie tak...
BardzoCiekawyNick
Użytkownik

wiatriwoda pisze:Taka jeszcze myśl, mnie naszła, że faktycznie chyba głosujący doszli do wniosku, że nie dla ballady czy czegoś wolniejszego i jakby Gromee miał konkurenta z szybką piosenką to mogło by być ciekawie, a tak zadecydowali już przed koncertem i potem zagłosowali.
Ledwo ogłosili występ Gromiego i odrazu było skandowanie.

On został wybrany przed. Eski, rmfy i inne radia utwierdziły ludzi w przekonaniu aby na niego głosować. Nawet tworzyli artykuły informujące że on jest faworytem.

Szkoda że nie było dla niego żadnego kontrkandydata. Był jedyny który nie śpiewał smętnej ballady.
BardzoCiekawyNick
Użytkownik

Clodie - Go naprawdę dobre. Ale lepiej dać krakowiaków i górali i pablossona... Nikt ze zdrowymi zmysłami na nich nie głosował.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 473
x 694

Pablosson, czego można było się spodziewać, powtórzył wyczyn Olafa Bressy z zeszłego roku i zarówno w głosowaniu jurorów jak i telewidzów zajął ostatnią pozycję. Nie wiem jakim cudem w jego gronie nie znalazł się nikt życzliwy, kto skutecznie odradziłby mu ten udział/kompromitację - wybór odpowiedniejszego określenia pozostawiam każdemu z osobna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”