[POLSAT] Sopot TOP Trendy Festiwal (2003-2014)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
ARTUR B.

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

3q33 pisze:A propo koncertu "Trendy" to dla mnie co najmniej nieporozumieniem jest uczestnictwo w tym koncercie Natalii Lesz. Choć nie znam się dobrze na muzyce, to według mnie nie powinna występować na tym koncercie, tym bardziej, że ma znaczne występy na scenie od 2008 roku.
Z tego co pamiętam, to regulamin koncertu Trendy pozwala na udział w konkursie wszystkim artystom, którzy nie sprzedali więcej niż 18 tys. płyt w swojej karierze. Przypomnę, że Bracia też byli znani dużo wcześniej zanim brali udział w TOP Trendach w 2007 czy 2008 roku.

No to jest przykre, że prawdziwy Sopot Festival gdzieś przepadł...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

Post autor: Trzeciak »

Za dwa dni startuje TOP Trendy Festival 2010. Podczas niego zostanie przeprowadzona SMS-owa akcja na rzecz powodzian organizowana przez Fundację Polsat i Polski Czerwony Krzyż. A oto jaki będzie program imprezy:

piątek:
*20:00 - koncert "TOP" w którym wystąpią:
-Tomasz Stańko
-Piotr Rubik
-Maciej Maleńczuk (z zespołem)
-Paulla
-Kasia Kowalska
-Feel
-Hey
-Andrzej Piaseczny
-Kayah
-Agnieszka Chylińska
Prowadzenie: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Edyta Herbuś i Darek Maciborek.
*22:30 - koncert jubileuszowy "Pan Maleńczuk - tak to ja" z okazji 25-lecia pracy artystycznej Macieja Maleńczuka. Prowadzenie: Agata Młynarska
*23:50 - koniec 1. dnia festiwalu

sobota:
*20:00 - Koncert "20 piosenek na 20-lecie" w związku z 20-leciem pracy artystycznej Edyty Górniak
*21:30 - Konkurs "Trendy" w którym wystąpią:
1. Aniqa
2. Anna Cyzon
3. Asia Si
4. Chemia
5. FOX
6. HooDoo Band
7. IKA
8. Natalia Lesz
9. Nick Sinckler
10. Romek Lasota
11. Volver
Prowadzenie: Maciej Dowbor i Maciej Rock.
*23:50 - zakończenie 2. dnia festiwalu

niedziela:
*20:00 - VII Sopocka Noc Kabaretowa w której wystąpią najbardziej znani artyści kabaretowi m. in. Kabaret Łowcy. B czy Andrzej Grabowski. Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk i Magda Mleczak (z kabaretu Słoiczek po cukrze)
*00:15 - zakończenie festiwalu.

Oficjalna strona internetowa: http://www.toptrendy.pl/. Oprócz tego na antenie Polsatu można się spodziewać okolicznościowych jingli i loga ekranowego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

A czy Kammel będzie w końcu współprowadził koncert Trendy ? Bo były takie pogłoski.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

Nie. O tym nie ma mowy. Wszystko zostało już ustalone wcześniej, zanim takie plotki się pojawiły. Tą rozpiskę programu przygotowałem na podstawie oficjalnej strony internetowej festiwalu i programu TV Polsat.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Pablo1989
Użytkownik

Post autor: Pablo1989 »

Dla mojego ojca Top Trendy i ten w festiwal w opolu, jest zapychaczem ramówki w telewizji :P.
Początek (Dziennik Telewizyjny)
Obrazek

Obrazek
Końca (Wiadomośći)
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Dla mnie to już jest najlepszy festiwal jaki się odbył w tym roku i to za sprawą jednego człowieka - Seweryna Krajewskiego!
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

Post autor: Jacek_TVPinfo »

Nie wiem jak wy, ale ja najbardziej się cieszę, na VII Sopocką Noc kabaretową :) Tylko szkoda że w tym roku nastąpiła zmiana w dniach Sopockiego Festiwalu. Od 3 lat jak oglądam Sopot Festiwal w Polsacie to najbardziej wyczekuje właśnie części kabaretowej, lecz w tym roku nie obejrzę jej całej bo na drugi dzień jest szkoła :) A szkoda bo rozwiązania z terminem organizacji SF z lat poprzednich jak najbardziej się sprawdzały, przynajmniej dla mnie :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

Teraz czas na moje opinie.
Wczorajsza realizjacja obu koncertów była świetna. Bardzo dobre wykorzystanie przenośnej hali (szczególnie czerwony dywan blisko publiczności :) ), nie było zbyt dużo niepotrzebnego gadania, tylko krótkie i rzeczowe rozmowy i wypowiedzi. A Maciej Maleńczuk podczas swego jubileuszowego koncertu zrobił show, przy którym bawiłem się doskonale.
Przy okazji pod logiem Polsatu wyświetlany jest zegar (HH:MM:SS), który zapewne służy do konkursu SMS-owego.
Pozdrawiam, Trzeciak
dlukasz
Użytkownik
x 6
x 3

Post autor: dlukasz »

Polsat przerwał finałową piosenkę Górniak "Dziwny jest ten świat" Cz.Niemena REKLAMAMI co oceniam za skandaliczne. Może koncert nieco się przedłużył ale tak nie powinno się robić ani widzą, ani E.Górniak
Kazik
Obserwator

Post autor: Kazik »

dumbo93 pisze:A czy Kammel będzie w końcu współprowadził koncert Trendy ? Bo były takie pogłoski.
Dzisiaj prowadzi,
a miał się podobno związać z TVN
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1433

O proszę. Jednak "plotki" się sprawdziły, mimo, że były z "niezbyt zaufanego" żródła. A prowadzi on w parze z Igorem Kwiatkowskim z kabaretu "Paranienormalni".

A co do przerwania piosenki finałowej Górniak - najprawdopodobniej wpadka realizacyjna, która na pewno niezbyt mile będzie widziana.
Pozdrawiam, Trzeciak
paillette
Użytkownik

Post autor: paillette »

konkurs top trendy to jakas porażka, przeciez tam 90 procent osób nie umiało spiewac!!! Widać że w polsce liczą się układy!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Zdziwiłem się bardzo, jak zobaczyłem Kammela w Polsacie, bo nie wiem, czy wiecie, ale 26 maja Tomasz Kammel prowadził w TVP Polonia jakiś koncercik na dzień matki.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

Post autor: Jacek_TVPinfo »

direct39 pisze:Zdziwiłem się bardzo, jak zobaczyłem Kammela w Polsacie, bo nie wiem, czy wiecie, ale 26 maja Tomasz Kammel prowadził w TVP Polonia jakiś koncercik na dzień matki.
No może był tylko "gościnnie" za niewielką "nagrodą". Od zawsze wiadomo, że TVP traktuje swoich ludzi jak matka pilnująca gniazda z pisklętami i nie pozwala nikomu się do niego zbliżać, ale najwyraźniej Tomuś w Polsacie był za porozumieniem stron :P
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

Kammel to teraz po prostu prezenter na zlecenia. Jeszcze długo minie aż pojawi się w jakiejś telewizji na dłużej. O ile do tego dojdzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”