[TVN/TVP2/POLSAT] Letnie trasy koncertowe Radia Zet (2010-2017)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

[TVN/TVP2] Lato Zet i Dwójki - trasa koncertowa

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

No cóż, widać nowe władze Zet-ki szukają oszczędności :)
cfcpoland
Poster

Post autor: cfcpoland »

Jutro 2 koncert z cyklu - teraz w Słubicach. Wystąpią: Jamala, Rafał Brzozowski, Varius Manx, Donatan i Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Sidney Polak, Aleksandra Nizio, Loka.

http://www.radiozet.pl/Radio/Polecamy/W ... h-00007297
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1226

Post autor: Medyk24 »

W uzupełnieniu odnotuję, że zeszłotygodniowy koncert przebojem "Naucz mnie" wygrała Sarsa, a Kamil Nosel w związku z osiągnięciem 60 tyś. lajków na FB trasy wraz z rudą z "Red lips" wskoczył do Bałtyku.

Dzisiaj z kolei zwycięzcą okazała się zespół Pectus z utworem "Barcelona", a Nosel wydepilował swoją rękę bowiem na FB koncertu stuknęło ponad 100 tyś. kciuków w górę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Post autor: Trzeciak »

Swoją drogą niezwykle ciekawa dyskusja wywiązała się na portalach społecznościowych. 99 proc. wypowiedzi zawierało krótki komunikat "Chcę być w TV". :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

Post autor: pulkownik »

Wydaje mi się, że ta grafika z komentarzami z social media to wprawki przed "TVoP". Bardzo podobne - zarówno w formie jak i w treści grafiki były w czasie SuperJedynek. Obawiam się, że i w czasie programu będziemy widzieć teksty "Chcę być w TV". :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Tego typu grafika pojawiła się nawet wcześniej - podczas poprzedniego "Sylwestra z Dwójką", który także w części był organizowany z "Zetką".
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

Post autor: Jordi »

Obejrzałem z braku lepszego programu w tv.

Tyłka to nie urywa. Te teksty z FB to żenada po prostu. I to staranie się o lajki...

Natomiast podoba mi się formuła koncertu - wiele znanych i niekoniecznie nowych utworów. W końcu głosowanie widzów wygrał Pectus z mającą już jakieś 5 lat piosenką Barcelona (o wiele lepszy wybór niż ta megaprzeciętna Sarsa).

Scena nie powala, ale realizacja w porządku. Na wakacje nawet niezła propozycja dla widza.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Akurat wydaje mi się, że ubiegłotygodniowy koncert w Kołobrzegu stał na nieco wyższym poziomie. A "Barcelona" już wygrała jeden z koncertów "Lata Zet i Dwójki" dwa lata temu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1226

Tymczasem w Toruniu w najbliższą niedzielę zaśpiewają: Grzegorz Hyży, Bracia, Ewa Farna, Kasia Cerekwicka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Papa D, Brathanki oraz Agnieszka Twardowska (TVoP) - http://www.radiozet.pl/Radio/Polecamy/W ... n-00006929
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 7

Post autor: Dijon »

Chyba od tego roku wreszcie trasa zrealizowana jest w jakości HD, bo w poprzednich latach jakość była koszmarna.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1226

Dzisiaj znowu kolejny zakład, tym razem o 135 tyś. lajków i Nosel musiał wykonać motorową "karę", swoją drogą trochę nużące się już to robi. Sam koncert wygrała Sylwia Grzeszczak . Dodam też, że po raz kolejny w roli prowadzącej ku mojemu zadowoleniu zabrakło Mlynkovej.
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

Post autor: Jordi »

Medyk24 pisze:Dodam też, że po raz kolejny w roli prowadzącej ku mojemu zadowoleniu zabrakło Mlynkovej.
Tu to miała powód. Nie spotkać się z byłymi kumplami z Brathanków :P Niemniej też nie przepadam za jej konferansjerką...

Cieszy wygrana Sylwii. Bałem się, że wygra Hyży (łojezu jak on wył). Fajne występny Kasi Cerekwickiej, Szroeder i Ewy Farnej. Szkoda, że ta z VOP zaśpiewała nieswój utwór. Średnio jej wyszło to Gnarls Barkley szczerze, ale ma fajny "feeling" z publicznością. O wiele lepszy niż np miała ta wokalistka Brathanków, którą wszyscy olewali jak krzyczała, żeby śpiewali i tańczyli i skakali XD

Chyba najlepszy jak do tej pory koncert. Wywalić Hyżego i byłoby już prawie idealnie XD

PS. Szczerze Kammel mógłby to sam prowadzić. Ci z ZETki są żenujący, zwłaszcza ten łysy - w ogóle mnie nie bawi, a irytuje.
cfcpoland
Poster

Całkiem dobry koncert z Torunia, prowadzenie w porządku, głównie Kammela. Grzeszczak jako zwyciężczyni w miarę, chociaż myślałem że wygra Lisowska. Brathanki neutralne, tak jak Szroeder, Farna w porządku. Reszta dobra, widownia też dopisała na Motoarenie. Hyży nie za bardzo..

Fakt - to z Noselem i jego wkręcaniem jest już nieco nudne. Dzisiaj Kammel obchodzi 44 urodziny - na FB i w telewizji składano mu życzenia, sto lat!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Warto dodać, że tym razem dyskusja na portalach społecznościowych już dużo bardziej "się rozwinęła". Oprócz tematu parcia na szkło pojawiły się gratulacje za udany koncert, dopingowanie Nosela na żużlu oraz życzenia dla Tomasza Kammela, który dziś obchodzi urodziny.

Fakt, że z tymi lajkami robi się trochę nużące, ale tym razem kara była zdecydowanie lepsza niż ta poprzednia. Jestem ciekaw do jakiej liczby dobije profil trasy do ostatniego koncertu. ;)

Ale jeszcze bardziej nużący jest chyba "Zet Dance". Ten tekst o wygrywaniu samochodu przy układzie tanecznym, to chyba bardziej pasuje do kabaretu, niż widowiska muzycznego.

Niemniej przyszłotygodniowy koncert z Gdańska zapowiada się pod względem gwiazd lepiej. Wśród artystów m. in. Edyta Górniak i Kombii.
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

W niedzielę w Gdańsku zagrają: Andrzej Piaseczny, IRA, Edyta Górniak, Kombii, Perfect, Poparzeni Kawą Trzy, Wydra & Carpe Diem, Kasia Popowska, Marie Napieralska (z "The Voice of Poland").
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”