[POLSAT/TVP1/TVP2/ESKA TV] Eska Music Awards (2002-2017)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster

[POLSAT/TVP1/TVP2/ESKA TV] Eska Music Awards

Post autor: kacper130700 » 18 cze 2017, 15:03

Czas na małe co nieco podsumowanko ;) Tegoroczna gala był super i lepsza niż w poprzednim roku. Czas na plusy i minusy :)

+
- świetna scenografia, lepsza niż rok temu
- gala odbyła się w czerwcu, a nie tak jak ostatnio - w sierpniu
- świetne otwarcie gali w wykonaniu Gromee i orkiestry szczecińskiej oraz zamknięcie gali w wykonaniu chóru Sound'n'Grace
- świetne gwiazdy, dużo zagranicznych gwiazd (rok temu było mniej, czy dwa lata temu było ich mniej)
- więcej gwiazd niż rok temu
- świetni prowadzący (mi tam Jankes nie przeszkadza, jest śmieszny)
- Ola Kot zamiast Mikołaja Dobrowolskiego jako współprowadząca razem z Janem Pirowskim
- miernik, który mierzył głośność krzyków :D
- choreografia
- zapowiadanie gwiazd przez internautów

- wprowadzenie paska u góry ekranu z pozdrowieniami, który pojawił się u góry ekranu
- "akcent opolski" w wykonaniu Jana Pirowskiego
- kanapy z tyłu sceny
- brak Agnieszki Chylińskiej i Kamila Bednarka, którzy zdobyli statuetki i ich podziękowania z taśmy

Czy Sigala w ogóle był na scenie, bo tylko widziałem Bryna Christophera i Ellę Eyrą?
Przed samą galą na scenie rozgrzewał publiczność polski DJ Tom Swoon. Zremiksował znane hity, które są na czasie. Co ciekawe w tym roku nie pokazano loży gwiazd, w związku z czym nie było również krótkich wywiadów gwiazd z loży.

Kto nie obejrzał gali ESKA MUSIC AWARDS 2017 to dzisiaj będzie retransmisja o 20:00 na Eska TV i Eska TV Extra. Jeżeli chodzi o występy gwiazd to są od wczoraj na YT i do dziś zostały wszystkie wrzucone :) Gala mi się podobała i mam nadzieję, że za rok też będzie w czerwcu i będzie jeszcze lepsza :)

A wam podobała się tegoroczna gala? :-) Jakie macie opinie na temat tegorocznej gali? :) Co wam się podobało, a co nie?

Jakby coś mi się jeszcze przypomniało to dopiszę.
vissi

Post autor: vissi » 18 cze 2017, 15:32

Zacznę od tego ze Eska to nie jest moje radio-właściwie to jedyna stacja w tym kraju której wręcz nie trawię ;) , ale galę obejrzałam z czystej ciekawości-najbardziej przekonały mnie do tego zapowiadane występy gwiazd, głownie Ella Eyre z polskich artystów to Dąbrowska czy SnG
Nominacje dziwne i niezrozumiałe dla mnie-ale jak pisałam nie słucham tego radia-a zapewne wyrażały to co w nim grają na co dzień, jednak brak Sylwii Grzeszczak to duzy zgrzyt- tym bardziej że można w radio archiwum sprawdzić że Grzeszczak to jedną z najczęściej granych artystek w Esce także dziwne..
Występy lepsze i gorsze- najbardziej zadziwiający dla mnie to nijaki Patryk Kumór -który dostał szanse występu na dużej gali -wiec zamiast zaśpiewać coś swojego ( bo rozumiem że coś nagrał) i przekonać do ciebie osoby które go nie znaja (tak jak między innymi ja) śpiewa cover-niczym uczestnik idola...To samo SnG których singiel wyszedł dwa czy trzy dni temu-świetna okazja by go zaprezentować-i co i cover..
Całość na takie naciągane 3 z minusem, ogólnie nic specjalnego, ale to moja ocena,ja jednak lubię trochę inną muzykę i inne stacje radiowe ;)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert

Post autor: Manieq » 18 cze 2017, 15:51

vissi pisze:(...) jednak brak Sylwii Grzeszczak to duzy zgrzyt- tym bardziej że można w radio archiwum sprawdzić że Grzeszczak to jedną z najczęściej granych artystek w Esce także dziwne..
Od czasu, kiedy Grzeszczak wydała najnowszy jak na razie przebój "Tamta dziewczyna" już odbyła się gala Eska Music Awards - w sierpniu ubiegłego roku (ba, nawet otrzymała wtedy nominacje za tą piosenkę), natomiast "Bezdroża" nie były już aż tak rozchwytywane przez komercyjne stacje. Np. taka Chylińska jeszcze się załapała do nominacji na EMA 2017, ponieważ premiera "Królowej łez" była we wrześniu - miesiąc po gali. Gdyby było to robione na zasadzie "bo jest często grany/grana w radiu", to rok w rok statuetkę zgarniałyby niemal te same osoby - także na jedno wychodzi. ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
vissi

Post autor: vissi » 18 cze 2017, 16:06

Ale już cala płyta Sylwii ukazała się po gali-jak i płyta Chylinskiej- dlatego uparcie będę broniła Sylwii (chociaż nie jestem jej fanką) bo wydała płyte która świetnie się sprzedała - i chociaż 2 singiel nie powtórzył sukcesu pierwszego (podobnie jak u Chylińskiej) to nominacja dla artystki roku byłaby zwyczajnie zasłuzona.

Swoją droga dlaczego nie ma nominacji "debiut roku" i "płyta roku"
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster

Post autor: kacper130700 » 18 cze 2017, 16:22

Mnie bardzo ciekawi, czemu nie wybrano hitu lata skoro 2. część gali nazywała się "Eska Music Awards - Hit lata". Gdyby była pod koniec sierpnia to zapewne by wybrano.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 » 18 cze 2017, 20:18

Retransmisje gali w Eska TV i Eska TV Extra mają wyraźnie przyśpieszony obraz o ok. sekundę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 cze 2017, 20:49

kacper130700 pisze: - Ola Kot zamiast Mikołaja Dobrowolskiego jako współprowadząca razem z Janem Pirowskim
Mikołaja Dobrowolskiego już rok temu nie było na gali EMA. Dobrowolski zimą 2016 roku rozstał się z TVP. Backstage w zeszłym roku wraz z Janem Pirowskim prowadziła Anna Karna.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster

Post autor: kacper130700 » 18 cze 2017, 23:23

A wydawało mi się, że był rok temu. No cóż... Musiało mi się coś pomylić :P

W ramach ciekawostki. Jak ktoś nie wiedział, to ta dziewczyna co wystąpiła z C-BooLem to K-Leah :) To ona wraz z Dharni zajęła 2. miejsce w finale 7. edycji "Must Be the Music. Tylko muzyka" :)
adijos98d
Poster

Post autor: adijos98d » 18 lip 2017, 0:11

Wiadomo jaka była oglądalność tej gali w tym roku ?
peter123
Użytkownik

Post autor: peter123 » 13 kwie 2018, 16:08

Czy coś już wiadomo na temat tegorocznej gali? Rok temu o tej porze były nominacje. Czyżby w tym roku gala znowu była w sierpniu na koniec wakacji?
peter123
Użytkownik

Post autor: peter123 » 04 lip 2018, 11:11

Gala jest przełożona na następny rok i będzie podsumowaniem 2018 roku taką informację dostałem od jednego z pracowników. Może dzięki temu będzie więcej nominacji i gala powróci może do Polsatu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”