Sylwester 2011/2012

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
domi
Junior
x 16
x 65

Sylwester 2011/2012

Post autor: domi »

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1 ... egoria=645
Przynajmniej wiemy, że sylwester we Wrocławiu się odbędzie. Ciekawi mnie tylko zdanie "Będzie to inna impreza niż ta z 2010 r...". Mam nadzieję, że zmieni się na lepsze :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: Trzeciak »

Wydaje mi się, że chodzi tu także o repertuar, który ma być dostosowany do nowej koncepcji programowej TVP2. Tak samo stało się m. in. z "Rózami Gali" - część kategorii jest teraz związanych z kulturą.

Według szczątkowych - nieoficjalnych informacji - na Sylwestrze mają wystąpić m. in. finaliści show "The Voice of Poland".
Pozdrawiam, Trzeciak
dm1993
Użytkownik

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: dm1993 »

Wczoraj przeczytałem na stronie Patrycji Markowskiej, że zagra na koncercie sylwestrowym w TVP2 miasto KIELCE
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: matik »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sy ... h-i-brodka
Z kolei Dwójka postawi w tym roku na koncert m.in. z muzyka jazzową i ambitnym folkiem. To pomysł nowego dyrektora TVP2 Jerzego Kapuścińskiego. - Nie będzie popowej papki, ale połączenie muzycznych kultur - mówi nam pracownik TVP.

Największymi gwiazdami imprezy będą m.in. Kayah, Monika Brodka i Zakopower. - Podczas koncertu na jednej scenie spotkają się artyści z różnych stron Europy, prezentujący charakterystyczne dla danego regionu style muzyczne. Wystąpią m.in. muzycy z Hiszpanii, grający nowoczesny folk i rock, polski zespół folkowy R.U.T.A., grający reggae zespół Vavamuffin - mówi Wirtualnemedia.pl Joanna Stempien-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP. - Dodatkową atrakcją będą specjalnie przygotowane na ten wieczór przez wrocławski Teatr Muzyczny „Capitol” wiązanki przebojów z musicalu „Hair” - dodaje.

Wszyscy artyści występować mają na żywo. Impreza, tak jak w ub.r., odbędzie się na wrocławskim rynku. Gospodarzami wieczoru będą Grażyna Torbicka i Hubert Urbański, a transmisja w TVP2 ruszy o 21.00.

Rok temu Wrocław na organizację sylwestra przeznaczył z budżetu 1,5 mln zł. Jak dowiedzieliśmy się we wrocławskim Urzędzie Miasta, kwota, jaką miasto wyda w tym roku, nie została jeszcze określona.
Może być ciekawie
domi
Junior
x 16
x 65

SYLWESTER 2011/2012

Według mnie to będzie najgorszy sylwester ze wszystkich, które Dwójka do tej pory zorganizowała. Chociaż mam nadzieję, że się mylę. Nie mam nic przeciwko kulturze no ale nie w sylwestra! Ludzie chcą się bawić a nie zasnąć! Może są to bolesne słowa, ale nie zdziwię się jak więcej ludzi przełączy w tym roku na Polsat a na rynek przyjdzie mniej ludzi niż w poprzednim roku.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: Dijon »

Nareszcie coś bardziej wyszukanego! Brawo! Za Brodkę to normalnie przybiłbym piątkę z Panem Kapuścińskim. W końcu coś na poziomie w Sylwestra - nie spodziewałem się, nawet, że coś takiego w TV jest w ogóle możliwe.

Szczerze? W nosie mam to, że przyjdzie mniej ludzi czy więcej wybierze Polsat. No bo z Boys to Polsat w ogóle już pojechał "na MAXXX'a".
michas1992
Użytkownik
x 1

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: michas1992 »

A ja nie obejrze żadnego Sylwestra. Ani na Polsacie ani na TVP2. Mam nadzieję,że TV Trwam pokaże tak samo superancki koncert jak w zeszłym roku :D
skubi
Obserwator
x 1

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: skubi »

Fajnie by było gdyby Polskie Radio Jedynka znowu zrealizowała sylwester razem z TVP2 w zeszłym roku też tak zrobili i to fajnie wyszło.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: backstage »

Tektura pisze:Nareszcie coś bardziej wyszukanego! Brawo! Za Brodkę to normalnie przybiłbym piątkę z Panem Kapuścińskim. W końcu coś na poziomie w Sylwestra - nie spodziewałem się, nawet, że coś takiego w TV jest w ogóle możliwe.

Szczerze? W nosie mam to, że przyjdzie mniej ludzi czy więcej wybierze Polsat. No bo z Boys to Polsat w ogóle już pojechał "na MAXXX'a".
Sylwester to nie jakieś patetyczne święto... Ludzie w sylwestra chcą się bawić i tańczyć, a przy muzyce Jazzowej czy "ambitnym folkiem" jest co najmniej trudno. Nie mam nic przeciwko takiej "mega kulturalnej" imprezie, ale raczej jest to bardziej niszowe wydarzenie. Co do Boys'ów, to też nie przepadam za nimi, ale w sylwestra taka muzyka jest jak najbardziej na miejscu, a nawet wskazana. Kto nie zna ich przebojów? Dlatego wydaje mi się, że sylwester to czas muzyki rozrywkowej, czyli POPowej:)
Jak już napisał domi w tym roku raczej Polsat zdobędzie widza i będzie miał największą oglądalność. Dziwi mnie podejście TVP, nowy prezes na siłę próbuje "odkleić" dotychczasowy wizerunek stacji i zrobić z niej bardzo ambitną telewizję.

Mam nadzieję, że TVP przejrzy na oczy i zorganizuje normalnego sylwestra. Przypomina mi się teraz sytuacja z lipca, kiedy to odwołano "Hity na Czasie", ale po tygodniu koncert jednak odbył się normalnie. Mamy tu przykład jak ambicja prezesów przegrywa z realiami rynku.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: Kpc21 »

Łódź organizuje miejskiego sylwestra we współpracy z Manufakturą. Podobnie jak trzy lata temu. Można się więc spodziewać, podobnie jak trzy lata temu, transmisji w TVP Łódź.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: Ice »

Myślałem, że będzie gorzej. A tu proszę i Brodkę udało się zaprosić. Aczkolwiek stawianie tylko na jeden określony w miarę nurt jest bez sensu. Skoro chcą przekazywać na sylwestrze różnego rodzaju kultury muzyczne to skład powinien być bardzo różnorodny, aby każdy znalazł tam coś dla siebie, oczywiście nie do przesady. :) A przecież wiemy, że mija się to z prawdą. :)
Zdecydowanie podzielam pogląd @destin6.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

SYLWESTER 2011/2012

A dlaczego wszystko ma być takie same? Dlaczego wszędzie mają pojawiać się te same nazwiska?
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

SYLWESTER 2011/2012

Post autor: backstage »

Tektura pisze:A dlaczego wszystko ma być takie same? Dlaczego wszędzie mają pojawiać się te same nazwiska?
Ponieważ jest to walka o widza. Każda stacja chce mieć jak najwyższą oglądalność, dlatego zaprasza się popularne nazwiska. Dziwi, mnie więc postawa TVP, bo z takimi wykonawcami i zespołami nie będą mieli dużej widowni. Szczególnie, że TVP ogląda spora ilość ludzi starszych, a zwłaszcza w sylwestra. Trzeba im jednak przyznać, że pomysł mają świetny, tylko bardziej dla kanału niszowego, lub jakiegoś tematycznego, a jak wiemy TVP2 takim nie jest.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

SYLWESTER 2011/2012

A ile to osób właśnie nie ogląda takich programów przez to, że wszędzie występują te same osoby?
domi
Junior
x 16
x 65

SYLWESTER 2011/2012

Więcej szczegółów na temat sylwestra w Dwójce: http://media2.pl/media/86600-Sylwester- ... anski.html
Muszę przyznać, że ten pomysł zaczyna mi się podobać. Myślałem, że sylwester będzie nastawiony tylko na kulturę a okazuje się że nie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”