Sylwester 2015/2016 z TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 07 sty 2015, 18:16

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: tomalapt »

Ładna scena dobrego sylwestra nie czyni... :P
Miało być nietuzinkowo, wyszło jak zwykle.

Najśmieszniejsze jest to w moim odczuciu przekonanie wszystkich zagorzałych fanów TVN że to była impreza ambitniejsza, mądrzejsza i na wyższym poziomie.
Pozory drodzy Państwo, pozory... To że coś nazywane jest "sztuką wysokich lotów" wcale taką nie musi być i ja żadnego z artystów sylwestra w Krakowie nie zaliczam, ani do grona sylwestrowych gwiazd które porywają tłum na rynku i przed telewizorem, ani do grona muzyki wysokich lotów. Było to takie sobie coś...

Moja skromna osoba imprezę w takim mieście jak Kraków widzi w następujący sposób: gwiazdy legendy (Pobudzacze Tłumu), przeplatane komerchą i z dodatkiem artystów na miarę Krakowa czyli Piwnica Pod Baranami i wstawki jej legend.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Huerco »

tomalapt pisze:ja żadnego z artystów sylwestra w Krakowie nie zaliczam, ani do grona sylwestrowych gwiazd które porywają tłum na rynku i przed telewizorem, ani do grona muzyki wysokich lotów.
Gdyby te gwiazdy były na Sylwestrze Polsatu to mówiłbyś, że w Polsacie były same wielkie gwiazdy a na TVN kicha.. Jak ktoś chce narzekać, to zawsze będzie narzekał.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 07 sty 2015, 18:16

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: tomalapt »

Guzik prawda, ubiegłoroczna impreza TVN była niemal idealna, wtedy był niemal idealny komercyjny skład, dodać jakąś legendę typu Bajm + niszowego, lecz niezwykle popularnego w Polsce ekonomicznego zagranicznego artystę i mamy pakiet idealny.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Trzeciak »

Choć i tak wiele nie oczekiwałem od Sylwestra TVN-u w Krakowie, to jednak jestem nieco rozczarowany. Liczyłem, że ze startem o 19:45 będą jakieś fajerwerki na otwarcie, a tu czterominutowa gadanina Prokopa z Janiakiem nt. konkursu SMS-owego po czym występ Steczkowskiej z Markowską, po czym jest czołówka (całkiem udana - przypominająca "Eska Music Awards") i występ Steczkowskiej przez kilkadziesiąt minut, po czym kolejna gadanina prowadzących. Ewidentnie brakowało czegoś, co by przyciągnęło i widownię przed telewizorami i widzów pod sceną, którzy niemal usnęli. Niestety - muszę się także zgodzić co do momentu powitania nowego roku - który wyszedł po prostu blado. Występy tancerzy też albo okrojono, albo źle skadrowano.

Scena rzeczywiście była tutaj jednym z nielicznych plusów, ale i do niej można mieć zastrzeżenia, chociażby z tego względu dlaczego główny ekran był podzielony na wiele mniejszych kwadratów?

Oprawa graficzna - jednak wbrew obaw - udana. Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym - można było spotkać się z różnymi słowami zawierający słowo "FUN" (np. "FUNfary", "FUNtazja"). Pochwalić muszę także Magdę Mołek, która - wbrew obawom - sprawnie poprowadziła Sylwestra.

Najgorsze jest przede wszystkim, to, że nie są wyciągane wnioski z zeszłorocznych imprez. Jeśli kolejny - już tegoroczny Sylwester ma być organizowany tak, jak ten, to może lepiej, żeby stacja odpuściła sobie rywalizację i poszukała innych pomysłów, bo szkoda pieniędzy.
tomalapt pisze: Jest zapotrzebowanie na program z dziećmi a dobra realizacja i świetnie przystosowany format do naszej społeczności się broni, mimo że wygrywają w czasie emisji z konkurencją, oglądalność jak na takie show jest słaba.
Ponad 3,3 mln widzów, 21 proc. udziałów w grupie komercyjnej i ponad 24 proc. w ogólnej (co daje także pozycję najchętniej oglądanego talent-show w Polsce) to słaba widownią? Daj spokój. Masz chyba braki w wiedzy medialnej.
Jacko09 pisze:Dla mnie tamta scena z 2008 roku była zamknięta przez co nie było tego efektu. Ja pamiętam najbardziej scenę Polsatu z 2009/2010. Wielka, rozbudowana na boki nowoczesna scena z normalnym prostym wybiegiem. Ps Właśnie w środku tej sceny do dziury wpadła Alicja Węgorzewska o północy :) Ta scena TVN-u druga w historii!!!
To miało miejsce w na przełomie 2010 i 2011 roku. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: domi »

Jacko09 pisze:Dla mnie tamta scena z 2008 roku była zamknięta przez co nie było tego efektu. Ja pamiętam najbardziej scenę Polsatu z 2009/2010. Wielka, rozbudowana na boki nowoczesna scena z normalnym prostym wybiegiem. Ps Właśnie w środku tej sceny do dziury wpadła Alicja Węgorzewska o północy :) Ta scena TVN-u druga w historii!!!
Trzeciak pisze:To miało miejsce w na przełomie 2010 i 2011 roku. ;)
@Trzeciak mylisz się. Ten upadek był rzeczywiście na przełomie 2009 i 2010 roku, jako dowód: https://www.youtube.com/watch?v=S3_myF0Gq4A ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Trzeciak »

No fakt, w takim wypadku muszę zwrócić honor. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
prezenter
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2015, 12:11
x 1
x 5

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: prezenter »

Trzeciak pisze:Scena rzeczywiście była tutaj jednym z nielicznych plusów, ale i do niej można mieć zastrzeżenia, chociażby z tego względu dlaczego główny ekran był podzielony na wiele mniejszych kwadratów?
Ja bym stwierdził, że scena była jednym z dwóch plusów (drugim była grafika o której też wspomniałeś) :)
Jacko09 pisze:Dla mnie tamta scena z 2008 roku była zamknięta przez co nie było tego efektu. Ja pamiętam najbardziej scenę Polsatu z 2009/2010. Wielka, rozbudowana na boki nowoczesna scena z normalnym prostym wybiegiem. Ps Właśnie w środku tej sceny do dziury wpadła Alicja Węgorzewska o północy :) Ta scena TVN-u druga w historii!!!
Tak, ta scena z Sylwestrowej Mocy Przebojów była najlepszą, nikt później nie zrobił ani podobnej, ani wielkiej sceny dopiero teraz TVN dorównał. Za to duży SZACUN dla TVNu ;)

Co do samej imprezy, nie chciał bym już tak bardzo krytykować TVN za Sylwestra, ale mam dziwne wrażenie, że to chyba nie była organizacja na ostatnią chwilę, co nie dobrze świadczy o organizatorach, ale zrobienie takiej grafiki, projekt i postawienie sceny, trochę trwa, mogę jedynie przyznać, że TVN przespał zaproszenie gwiazd, ale co ja się będę powtarzał :P
tomalapt pisze:Tak poza tym TVN jest powszechnie w moim odczuciu znienawidzony, sami sobie zapracowali na taki wizerunek i mam wrażenie że każda produkcja stacji "nie wiadomo jak dobra by nie była" przegrywa od razu właśnie dlatego że leci na TVN. :P
Niestety, ale muszę przyznać poniekąd rację @tomalapt, a tak bardziej konkretnie to nie z "produkcją stacji" a "imprezą stacji". Sylwester to nie jest program program rozrywkowy, tu rządzą inne prawa. Albo TVN nie umie organizować pelenerów albo są leniwi, bo wiedzą, że przegrają. Kto dziś pamięta, że TVN organizował letnią trasę koncertową z Radiem Zet? Nie była ona tak popularne jak ta z Dwójką.
Dlaczego, "Miasto Żywiołów" nie zdobyło dobrego wyniku, mimo, że gwiazdy, które wtedy występowały, grały już w Dwójce i Polsacie? Pamiętam były wtedy m.in. Perfect, Lady Pank, Wilki (czyli klasyki które każdy zna) Ewelina Lisowska, Mrozu, itd. No i byli Ci, których repertuar do takiej imprezy nie pasował tak jak: Czesław Mozil czy moim zdaniem również Natalia Kukulska. Było różnorodnie, widzą się nie podobało to ale wtedy do imprezy się jakoś przygotowali.

TVN też w moim odczuci jest głównie skierowany do gr. 16-49, a nie tak jak Polscat czy TVP, które ogląda i stary i młody. Wiadomo, TVN to Telewizja Szatana a teraz też i z "Najgorszego Sortu" :P więc jak obejrzysz TVN w Sylwestra to w Nowy Rok egzorcyzmy będziesz odprawiał ;) hahah :D Tak serio, to może właśnie w gr. docelowej leży przyczyna problemu?

Strat imprezy o 19:45 praktycznie nic nie dał, no chyba dłuższą udrękę dla prowadzących i artystów, którzy nawet nie próbowali porwać tłumu do zabawy, ale założę się, że na bank, Polsat już w tym roku, ze swoją imprezę wystartuje o 19:30, by przejąć jeeeszcze więcej widzów :P

Najdziwniejsze w składzie artystów była większość trenerów programu "The Voice od Poland" z TVP2: Patrycja Markowska (II); Justyna Steczkowska (II,IV-V); Edyta Górniak (III,V-VI) i chłopaki z Afro (II-VI) z całym zespołem Afromental. Aż się nasuwa pytanie dlaczego nie zaprosili Marka Piekarczyka (II-V)? Wtedy to by był cały skład z II i V edycji :P

No to na koniec, czas na sprostowanie:
prezenter pisze:Będą reklamy. Sylwester podzielony zostanie aż na 7 części
http://player.pl/programy-online/funtas ... inki,4251/
Jak się okazało nawet player.pl nie widziałem ile części będzie miał koncert TVNu. Ze wstępnie 7. części, w ostateczności TVN podzielił Sylwestra na VI części. Nie mniej jednak, wyżej cytowany wpis jest mój, a ponieważ napisałem to w zdaniu oznajmującym, będąc niemal że pewnym tego, więc za wprowadzenie w błąd, przepraszam :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Trzeciak »

Nawet w tym celu Prokop poprosił publiczność, by zapowiedziała za niego jeden z występów. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Captain_M »

Najwięcej wejść miała w Sylwestra Steczkowska, bo aż 4 (!), a nawet 5 licząc otwarcie. Druga była Markowska z 3 wejściami, a 4 licząc otwarcie. Smykiewicz i Magda Steczkowska nieźle się naczekali, byli dopiero około 1 w nocy :P

CZĘŚĆ I
Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska - Locked Out Of Heaven
Anna Wyszkoni - Czy ten pan i pani
Anna Wyszkoni - Raz dwa, raz dwa
Mrozu - Nic do stracenia
Mrozu - Jak nie my to kto
Justyna Steczkowska - Grawitacja
Justyna Steczkowska - Dziewczyna szamana
Justyna Steczkowska - Za karę
Afromental - Rock&Rollin'Love
Afromental - Come Together
Red Lips - What's Up
Red Lips i Kozak System - Kochaj i żyj

CZĘŚĆ II
Agnieszka Chylińska - Winna
Agnieszka Chylińska - Znalazłam
Agnieszka Chylińska - Wybaczam ci
Maciej Maleńczuk - Ach proszę Pani
Maciej Maleńczyk - Ajde Jano
Maciej Maleńczuk - Tell Me That You Want Me
Future Folk i Dziubek - Bo ja cie kochom
Furure Folk - Twarda skała
Future Folk - Malinowa dziewczyno (przerwane)
Future Folk - Dukaty (na reklamach)

CZĘŚĆ III
Edyta Górniak - Jestem kobietą
Edyta Górniak - Your High
Edyta Górniak i Glaca - Nie było
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik, Paweł Binkiewicz - What Do You Mean
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik, Paweł Binkiewicz - Want to Want Me
Natalia Kukulska - W biegu
Natalia Kukulska - My
Natalia Kukulska - Miau
Natalia Kukulska - Nic nie może wiecznie trwać
Patrycja Markowska - Hallo Hallo
Patrycja Markowska - Tylko mnie nie strasz
Patrycja Markowska - Jeszcze raz
Michał Szpak - Californication
Michał Szpak - Sweet Child O'Mine (przerwane)

CZĘŚĆ IV
Anna Wyszkoni - Zapytaj mnie o to kochany
Anna Wyszkoni - To tylko tango
Anna Wyszkoni - Oczy szeroko zamknięte
Anna Wyszkoni - Z ciszą pośród czterech ścian
Anna Wyszkoni - W całość ułożysz mnie
Anna Wyszkoni - No One
Honorata Skarbek - Nie powiem jak
Honorata Skarbek - LaLaLove
Honorata Skarbek - How Deep Is Your Love
Justyna Steczkowska - Kosmiczna rewolucja
Justyna Steczkowska - Kryminalna miłość
Justyna Steczkowska - Boskie Buenos
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik - Love Me Like You Do
Maciej Maleńczuk - Chameleon (przerwane)
Maciej Maleńczuk - Gekon (na reklamach)
Maciej Maleńczuk - Torna a Surriento (na reklamach)
Maciej Maleńczuk - Love Supreme (na reklamach)
Maciej Maleńczuk - Mały Kwiatek (na reklamach)
Maciej Maleńczuk - Tequila (na reklamach)

CZĘŚĆ V
Patrycja Markowska - Drogi kolego
Patrycja Markowska - Księżycowy
Patrycja Markowska - Everybody Needs Somebody
Patrycja Markowska - Poszłabym za Tobą
Agnieszka Chylińska - Kiedy powiem sobie dość
Agnieszka Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć
Mrozu - Rollercoaster
Mrozu - Poza logiką
Mrozu - 1000 metrów nad ziemią
Edyta Górniak - To nie ja
Edyta Górniak - Stop
Edyta Górniak - Nie proszę o więcej
Afromental - It's My Life
Afromental - Get On Up
Afromental - Mental House
Natalia Kukulska - Decymy
Natalia Kukulska - Wierność jest nudna
Natalia Kukulska - Sexi Flexi
Natalia Kukulska - Piosenka światłoczuła
Natalia Kukulska - Fantasies
Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - Kto i z kim, siwy dym
Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - Maruśka
Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - Kto wciska mi kit
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik, Paweł Binkiewicz - Can't Feel My Face
Kozak System - Uciekasz
Kozak System i Future Folk - Bystra woda
Kozak System i Future Folk - Idzie dysc
Kozak System i Future Folk - Karczmareczka
Kozak System i Future Folk - Zbójnicki (na reklamach)

CZĘŚĆ VI
Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - I na co mi to było?
Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - Los to łobuz
Kozak System - Hej sookoły
Kozak System - Ace of Spades
Kozak System - Kalashnikov
Patrycja Markowska - Nawigacja
Antek Smykiewicz - Pomimo burz
Antek Smykiewicz i Honorata Skarbek - Sorry
Magda Steczkowska - Wrecking Ball
Magda Steczkowska - Odchodzę
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik, Paweł Binkiewicz - Iconic
Sabina Jeszka, Marta Podulka, Natalia Capelik, Paweł Binkiewicz - Hung Up
Future Folk - Janko
Future Folk - Zbójnicki After
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Łotr1SW_TVN »

tomalapt pisze:Guzik prawda, ubiegłoroczna impreza TVN była niemal idealna, wtedy był niemal idealny komercyjny skład, dodać jakąś legendę typu Bajm + niszowego, lecz niezwykle popularnego w Polsce ekonomicznego zagranicznego artystę i mamy pakiet idealny.


Niezły hejter TVN-U z ciebie :)
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości