Sylwester 2015/2016 z TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt » 01 sty 2016, 16:45

Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P pisze:Podczas imprezy sylwestrowej w Krakowie pojawiło się 150 tys. osób, z czego około 20 tys. bawiło się pod samą sceną- informacja z Facebooka sylwestra w Krakowie.
Miałem okazję zobaczyć tylko sam początek sylwestra TVN i powiem że i tak więcej niż 15 minut chyba bym nie był w stanie obejrzeć. Oceniać będę jak nadrobię wszystkie trzy koncerty, ale nawet po komentarzach ludzi widać że coś się w tym roku zepsuło w Krakowie.
Źle dobrane gwiazdy, nie było nikogo z kim tłum mógłby śpiewać i wspólnie "szaleć", no może po części tylko Chylińska...
domi
Junior

Post autor: domi » 01 sty 2016, 17:31

Miałbyć funtastyczny Kraków, jednak tego funu zdecydowanie więcej było we Wrocławiu i w Katowicach. Komentarze widzów na innych portalach są bezlitosne. Wyniki oglądalności mówią same za siebie: 7,7% w 16-49 i 7,9% w grupie 4+ to jeszcze gorszy wynik niż w 2013 roku.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Post autor: Jacko09 » 01 sty 2016, 17:39

Jak dla mnie najlepszy sylwester!!!!!
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt » 01 sty 2016, 17:51

domi pisze:Miałbyć funtastyczny Kraków, jednak tego funu zdecydowanie więcej było we Wrocławiu i w Katowicach. Komentarze widzów na innych portalach są bezlitosne. Wyniki oglądalności mówią same za siebie: 7,7% w 16-49 i 7,9% w grupie 4+ to jeszcze gorszy wynik niż w 2013 roku.
Po ubiegłorocznym dobrym lecz skromnym Sylwestrze byłem przekonany że w tym będzie o wiele lepszy. Cóż...

Gdzie są dostępne szczegółowe wyniki oglądalności wszystkich imprez?
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Post autor: kamico7 » 01 sty 2016, 20:23

Wynik jest bardzo zaskakujący, bo mimo wszystko TVN aż tak zły i gorszy od konkurencji nie był, bo gdyby popatrzeć na te koncerty pod różnymi względami to mimo wszystko poziom były podobny, ale w ogólnym rozrachunku TVN lekko został w tyle dla mnie choć pewnie są osoby dla których TVN był najlepszy. Nie wiem skąd aż tak wielka różnica. Wydaje mi się że to był ostatni sylwester z TVN jak na razie. Nie wiem jaka była dokładna widownia ale tak patrząc na wyniki z zeszłego roku gdzie było ok. 11 % i 1,4 mln a dzisiaj jest 7 % to pewnie było ok 800 tyś widzów, ale to jest tak na oko. Szkoda że TVN nie zaplanował tego sylwestra lepiej.Chodzi mi tu o prowadzących którzy wyraźnie mieli dość i nie byli zbyt zgrani oraz mam wrażenie że zachowywali się jaky musieli tam być za karę. Marcin Prokop i Magda Mołek to jednak mistrzowie konferansjerki a wczoraj to był ich najgorszy występ. Lepszy scenariusz imprezy, tak jak to było w ubiegłym roku gdzie tylko brakowało lepszej obsady i lepszej promocji. Jak to powiedział Agustin jak już odchodzić to w takim stylu. A niestety niesmak pozostał, bo gdyby wszystko byłoby jak należy a mało nie brakowało to ta porażka byłaby nie z powodu jakości a po prostu z niechęci widzów. Choć osobiście uważam że ten wyniki wczorajszy nie jest fair dla TVN, ale to widzowie decydują
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt » 02 sty 2016, 14:31

kamico7 pisze:Wynik jest bardzo zaskakujący, bo mimo wszystko TVN aż tak zły i gorszy od konkurencji nie był, bo gdyby popatrzeć na te koncerty pod różnymi względami to mimo wszystko poziom były podobny, ale w ogólnym rozrachunku TVN lekko został w tyle dla mnie choć pewnie są osoby dla których TVN był najlepszy. Nie wiem skąd aż tak wielka różnica. Wydaje mi się że to był ostatni sylwester z TVN jak na razie. Nie wiem jaka była dokładna widownia ale tak patrząc na wyniki z zeszłego roku gdzie było ok. 11 % i 1,4 mln a dzisiaj jest 7 % to pewnie było ok 800 tyś widzów, ale to jest tak na oko. Szkoda że TVN nie zaplanował tego sylwestra lepiej.Chodzi mi tu o prowadzących którzy wyraźnie mieli dość i nie byli zbyt zgrani oraz mam wrażenie że zachowywali się jaky musieli tam być za karę. Marcin Prokop i Magda Mołek to jednak mistrzowie konferansjerki a wczoraj to był ich najgorszy występ. Lepszy scenariusz imprezy, tak jak to było w ubiegłym roku gdzie tylko brakowało lepszej obsady i lepszej promocji. Jak to powiedział Agustin jak już odchodzić to w takim stylu. A niestety niesmak pozostał, bo gdyby wszystko byłoby jak należy a mało nie brakowało to ta porażka byłaby nie z powodu jakości a po prostu z niechęci widzów. Choć osobiście uważam że ten wyniki wczorajszy nie jest fair dla TVN, ale to widzowie decydują
Przecież po 10 minutach oglądania tej "imprezy" chce się spać...
Takie są skutki organizowania koncertu moim zdaniem "na ostatnią chwilę" i żenująca promocja, mają dotkliwą nauczkę.
Tak poza tym TVN jest powszechnie w moim odczuciu znienawidzony, sami sobie zapracowali na taki wizerunek i mam wrażenie że każda produkcja stacji "nie wiadomo jak dobra by nie była" przegrywa od razu właśnie dlatego że leci na TVN. :P
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Huerco » 02 sty 2016, 14:36

tomalapt pisze:Tak poza tym TVN jest powszechnie w moim odczuciu znienawidzony, sami sobie zapracowali na taki wizerunek i mam wrażenie że każda produkcja stacji "nie wiadomo jak dobra by nie była" przegrywa od razu właśnie dlatego że leci na TVN. :P
Polsat też kochany nie jest, a jednak wygrali.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt » 02 sty 2016, 14:49

Mimo wszystko opinia publiczna o tysiąckroć bardziej jest nieprzychylna TVN'owi co można uzasadnić ogromną nagonką w mediach społecznościowych i komentarzach w internecie.
Stronniczość stacji jest zauważana przez Polaków, którzy jak widać po wyborach budzą się i mają zupełnie inny światopogląd aniżeli ten przedstawiany przez TVN.

Władze tej TV się z księżyca urwali? Przecież jasne było że tak się to wszystko skończy, wydaje mi się że ktoś dobrze przemyślał sprzedania upadającej marki z znienawidzeniem społecznym i takim zadłużeniem.

Oglądalność o 800 000 za wysoka...
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Huerco » 02 sty 2016, 14:50

Skoro wszyscy nienawidzą TVNu i nikt go nie ogląda to wytłumacz mi sukcesy takich programów jak Mali Giganci, Aplauz Aplauz, Mam Talent, Szkoła, Ukryta Prawda czy Kuchenne Rewolucje?
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 02 sty 2016, 14:56

"Serdecznie" pozdrawiam osoby nie oglądające programów stacji nie poruszających spraw politycznych tylko dlatego, że nie zgadzają się z tym co głoszą w ich serwisach informacyjnych - co ma piernik do wiatraka, że tak to ujmę :-\
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

Post autor: tomalapt » 02 sty 2016, 14:59

WSI24 czyli jak powstało TVN? Polecam: http://pokazywarka.pl/wsi/ Nie chce mi się już negatywnie wypowiadać o tej stacji, sami poczytajcie.

Jest zapotrzebowanie na program z dziećmi a dobra realizacja i świetnie przystosowany format do naszej społeczności się broni, mimo że wygrywają w czasie emisji z konkurencją, oglądalność jak na takie show jest słaba.

a o spadającej ogólnej oglądalności ich kanału już nawet nie wspominam ;p
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Huerco » 02 sty 2016, 15:04

Ale mnie nie interesuje "WSI24" bo go nie oglądam. Ale programy TVN jak Top Model czy MasterChef są moimi absolutnymi faworytami i nie obchodzi mnie, że lecą na stronniczym politycznie kanale.
Oglądalność MG czy AA lub MT jest SŁABA? Proszę, nie pogrążaj się...
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Post autor: Jacko09 » 02 sty 2016, 16:20

A tak poza tym scenę to mieli najlepszą-- nie ma się co kłócić. A z występów tuż przed północą moim mzdaniem bezapelacyjnie wygrywa Edyta Górniak w porównaniu do Bajmu i Maryli wypadła genialnie!!!!
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Huerco » 02 sty 2016, 16:25

Mieli najlepszą scene na przestrzeni ostatnich lat biorąc pod uwagę wszystkie stacje. Ostatnią sceną, która tak mnie zachwyciła była scenografia z żyrandolem nad rynkiem we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Post autor: Jacko09 » 02 sty 2016, 16:38

Dla mnie tamta scena z 2008 roku była zamknięta przez co nie było tego efektu. Ja pamiętam najbardziej scenę Polsatu z 2009/2010. Wielka, rozbudowana na boki nowoczesna scena z normalnym prostym wybiegiem. Ps Właśnie w środku tej sceny do dziury wpadła Alicja Węgorzewska o północy :) Ta scena TVN-u druga w historii!!!
Pozdrawiam Jacko09
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”