[TVP1/TVN] Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie/Festiwal Interwizji/Sopot Festival (1961-2009)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
ARTUR B.
x 232

Sopot Festival 2006

Post autor: ARTUR B. » 01 wrz 2006, 23:25

Konferansjer niestety też się liczy na festiwalach, a Mołek dla mnie jest beznadziejna. moimi faworytami byly Jets Set, ale się okazali porażką, Brainstorm i Andreas Johnson. Do Eurowizji tego konkursu nie porównuje, bo organizacja w tym roku tez spadła bardzo nisko. Zaś ze zwycięzcy w tym wypadku jestem zadowolony ;)
0 x
ARTUR B.
x 232

Sopot Festival 2006

Post autor: ARTUR B. » 01 wrz 2006, 23:28

Bartek TVP od 2005 roku poprawia swój festiwal i na pewno nie pozwolił by spieprzyć tego poziomu. sopot Festival 2004 był dla mnie fajny (Kate Ryan, In Grid, Krzysztof Krawczyk), tylko faktycznie brakowało jakiegoś konkursu.

EDIT: Kurde zamiast Edytuj, to kliknąłem odpowiedz. Czy mozna to jakoś scalić? Jesli tak, to prosze by to admin zrobil
0 x
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Sopot Festival 2006

Post autor: Mario98 » 01 wrz 2006, 23:28

BZYK pisze:TVN spieprzył ten festiwal co trwa od kilkudziesięciu lat. mówię Wam, że on wróci z powrotem do TVP i tak będzie najlepiej!!! Pozdro dla wszystkich co się ze mna zgadzają i dla tych co nie i mnie za chwile skrytykują jak Szczuka Wojewódzkiego :)
Oby wrócił do TVP :)

Nie wiem po co to nazwali FESTIWAL.... bardziej pasuje tu nazwa: "Maraton reklamy"

@Karol - podałeś jakieś tam godziny..... podoliczaj sobie do tego po 15-20 minut i wyjdzie że bloki reklamowe były co 15 minut :P
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Matiq
VIP Expert
Kontakt:

Sopot Festival 2006

Post autor: Matiq » 01 wrz 2006, 23:31

festiwal reklam z zesżłoroczną sceną, drugorzędnymi gwiazdkami, gadającymi głowami i kiepską realizacją :) ogólnie gorzej niż źle ;)
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 294
x 1528

Sopot Festival 2006

Post autor: Karol » 02 wrz 2006, 0:03

Mnie dziwi sposób realizacji tego festiwalu. W "Festiwalu Jedynki" starano się filmować scenę tak, aby podkreślić jej kształt, wielkość oraz całe przyozdobienie. Kamery były zainstalowane na wysokościach i nie robiono dużych zbliżeń na osoby występujące.

W TVN robiono zbliżenie na Magdę Mołek, a poza nią nie widzieliśmy nic. Kamery mogłyby być zainstalowane tak, aby prócz prowadzącej móc zobaczyć także to, co dzieje się z tyłu....Nie lubię TVP, ale koncerty tam są dużo bardziej dynamiczne. "Sopot Festival" w TVN był jakiś ociężały. Pozostały tylko chęci...
0 x
ARTUR B.
x 232

Sopot Festival 2006

Post autor: ARTUR B. » 02 wrz 2006, 11:13

W zeszłym roku ten festiwal byl lepszy i mniej reklam. nie było też napięcia. Organizacja fatalna. Nie podobalo mi się. chyba pierwszy raz się zawiodłem na TVN-ie
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 294
x 1528

Sopot Festival 2006

Post autor: Karol » 02 wrz 2006, 11:15

W tamtym roku pomoc w organizacji SF zaoferowała telewizja MTV Polska, a jego część poprowadziła prezenterka Paulina Jaskólska wraz z Szymonem Majewskim. Chyba wtedy wręczano nagrodę MTV PL.
0 x
ARTUR B.
x 232

Sopot Festival 2006

Post autor: ARTUR B. » 02 wrz 2006, 11:49

szkoda, ze zabraklo tego koncertu MTV. Mnbie sie w zeszlym roku podobal
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 68
x 174

Sopot Festival 2006

Post autor: Pawel » 02 wrz 2006, 15:44

Dla mnie festiwal jak festiwal, ważne że była muzyka i tyle :D.

Nie będę się wypowiadał na temat tego kto powinien wygrać bo ani temat zapewne po to nie powstał, ani ja obiektywny nie będę bo bardzo lubię zespół Vanilla Ninja. Dobrze że chociaż Stachursky wygrał w głosowaniu SMS bo też lubie gościa :D.

O reklamach się też nie wypowiadam bo to przecież normalne w stacji komercyjnej. Cieszcie się że jeszcze u nas nie jest tak jak w USA gdzie przy takich imprezach reklamy są co 10 minut. Tu trochę wiecej czasu upływało pomiędzy reklamami :D.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
ARTUR B.
x 232

Sopot Festival 2006

Post autor: ARTUR B. » 02 wrz 2006, 22:30

też nie oglądam tego badziewia. Na chwile luknąłem na tego Eltona na Johna i nie widzę w nim nic ciekawewgo. Może publika tam dobrze się bawi, ale przed TVN można usnąć. nie wiem jak będzie dalej, bo koncert wciąż trwa, ale jakoś mnie nie obchodzi
0 x
Bartek
Użytkownik

Sopot Festival 2006

Post autor: Bartek » 02 wrz 2006, 23:36

Dzisiejsze koncerty były dla mnie genialne --> Katie Melua wyglądała CUDNIE, mimo, że ma w swoim repertuarze wiele smętow to koncert był wyśmienity. Jeszcze lepiej z Eltonem, mam 17 lat, ale z chęcią wysłuchalem 2 h jego koncertu. Dzisiejszy dzień to wielki sukces, czekam na Dzień Wspomnień z duzo większą nadzieją!
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Sopot Festival 2006

Post autor: Leszek1979 » 03 wrz 2006, 0:44

Bartek pisze:Jeszcze lepiej z Eltonem, mam 17 lat, ale z chęcią wysłuchalem 2 h jego koncertu. Dzisiejszy dzień to wielki sukces, czekam na Dzień Wspomnień z duzo większą nadzieją!
Masz 17 lat to pewnie nie wiesz że Elton John od 30 lat śpiewa to samo - niby wydaje nowe płyty, niby piosenki mają nowe tytuły - ale wg. mnie on śpiewa cały czas to samo - to tak jakby jakiś reżyser przez 30 lat kręcił coraz to 'nowe' filmy na podstawie jednego jedynego scenariusza i z tymi samymi aktorami :lol:. Ale wracając do tematu to ja też czekam na Dzień Wspomnień, co prawda gwiazdy nie będą światowego formatu, chociaż w latach 70. próbowano to wmówić festiwalowej publiczności i telewidzom, ale będzie się z czego pośmiać, szkoda tylko że zabraknie Ałły Pugaczowej ;).
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 68
x 174

Sopot Festival 2006

Post autor: Pawel » 03 wrz 2006, 10:28

Koncert Eltona Johna bardzo dobry. W porównaniu z tym wczorajszy dzień wyglądał jak eliminacje do Idola ;).
Dzisiaj czekam tylko na występ Budki Suflera.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 44
x 215
Kontakt:

Sopot Festival 2006

Post autor: Tomek » 03 wrz 2006, 11:28

Leszek1979 pisze:Masz 17 lat to pewnie nie wiesz że Elton John od 30 lat śpiewa to samo - niby wydaje nowe płyty, niby piosenki mają nowe tytuły - ale wg. mnie on śpiewa cały czas to samo
Dobrze, że dopisałeś "wg. mnie". Trzeba sobie wymyć uszy, a nie pisać takie głupoty. Nie mogłeś napisać po prostu, że nie lubisz jego muzyki (lub jego), zamiast dawać wymijający komentarz?
festiwal reklam z zesżłoroczną sceną, drugorzędnymi gwiazdkami, gadającymi głowami i kiepską realizacją smile ogólnie gorzej niż źle wink
Moim zdaniem dobrze, że nie zmienili sceny. Problem, że tak beznadziejnie wyglądała rok temu to światło. W tym roku bardziej postawiono na barwny wygląd i było ok :).

Co do "drugorzędnymi" gwiazd no to kogo ty chciałbyś widzieć wśród nich? Może nie wiesz, ale Mattafix czy Arash to najlepsi artyści młodego pokolenia w Europie. Konkurs w Sopocie ma na celu promować takie osoby.

Co do gadających głów to od niektórych czuć było tak wazeliną, że miałem ochote to wyłączyć. Na szczęście Metz i Kozyra zmienili to, stawiając na prawdziwą krytykę, a nie piękne pochwałki.
Mnie dziwi sposób realizacji tego festiwalu. W "Festiwalu Jedynki" starano się filmować scenę tak, aby podkreślić jej kształt, wielkość oraz całe przyozdobienie. Kamery były zainstalowane na wysokościach i nie robiono dużych zbliżeń na osoby występujące.
Myśle, że ludzie z TVN-u chcieli podkreślić wielkość obiektu, co akurat nie jest łatwe, bo to malutka opera w rzeczywistości ;).
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Sopot Festival 2006

Post autor: RaPi » 03 wrz 2006, 11:33

Z wczorajszego dnia najbardziej podobał mi się występ Katie Melua. Występ Eltona Johna mi się nie podobał było tk jakoś strasznie nudno. Faktem jest że nie lubie jego muzyki ale czasami nawet na koncertach gwiazd za którymi sie nie przepada można się świetnie bawić...
Dzisiaj czekam na występ Heleny ;)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”