[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4473
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Nowa TV będzie emitować nowy program "Kabaretowa Dynastia". We wrześniu oraz w październiku odbędą się 3 nagrania programu, w którym udział wezmą mi.in Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy.B, Mariusz Kałamaga, Kabaret Ciach i Kabaret Paranienormalni,
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Nowa TV już po raz drugi chce się bawić w kabarety, w dodatku z tego samego teatru w którym realizowali ''Nową Rewię Kabaretową'' ;)
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Przed nami kolejny kabaretowy program tym razem w NOWA TV. Program startuje 5 października o 20:05 i w każdy piątek będą 2 premierowe odcinki.

Opis programu: Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Na scenie goszczą młode formacje, jak również te z dużym dorobkiem. W cyklu pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy. B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Goroń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Mariusz Kałamaga, Fifa Rafa, Ewa Błachnio, Para nr2, Szymon Łątkowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. W roli prowadzącego Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru.



Marcin Wójcik ma w tym sezonie sporo pracy. Przypomnę tylko, że w TV Puls prowadzi teleturniej "Następny proszę!"
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2018, 22:19 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem wątki.
Syllwia
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2018, 12:50

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syllwia »

PPM pisze:Przed nami kolejny kabaretowy program tym razem w NOWA TV. Program startuje 5 października o 20:05 i w każdy piątek będą 2 premierowe odcinki.
[/i]

Marcin Wójcik ma w tym sezonie sporo pracy. Przypomnę tylko, że w TV Puls prowadzi teleturniej "Następny proszę!"
O tej nowości NOWA TV nie słyszałam, ale Marcina lubię i Tv Puls w niedziele zamierzam oglądać, bo właśnie o 19 będzie premierowy odcinek tego nowego show następny proszę
Mireczka
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2018, 14:14

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mireczka »

no, ten teleturniej też mnie zaciekawił, jak zwiastun leciał w tv puls, na dynastie też czekam, bo lubię kabarety
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości