Strona 1 z 1

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

: 31 sie 2018, 22:05
autor: Parowka09
Nowa TV będzie emitować nowy program "Kabaretowa Dynastia". We wrześniu oraz w październiku odbędą się 3 nagrania programu, w którym udział wezmą mi.in Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy.B, Mariusz Kałamaga, Kabaret Ciach i Kabaret Paranienormalni,

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

: 01 wrz 2018, 0:49
autor: Frontowiec
Nowa TV już po raz drugi chce się bawić w kabarety, w dodatku z tego samego teatru w którym realizowali ''Nową Rewię Kabaretową'' ;)

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

: 25 wrz 2018, 22:12
autor: PPM
Przed nami kolejny kabaretowy program tym razem w NOWA TV. Program startuje 5 października o 20:05 i w każdy piątek będą 2 premierowe odcinki.

Opis programu: Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Na scenie goszczą młode formacje, jak również te z dużym dorobkiem. W cyklu pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy. B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Goroń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Mariusz Kałamaga, Fifa Rafa, Ewa Błachnio, Para nr2, Szymon Łątkowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. W roli prowadzącego Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru.Marcin Wójcik ma w tym sezonie sporo pracy. Przypomnę tylko, że w TV Puls prowadzi teleturniej "Następny proszę!"

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

: 26 wrz 2018, 13:27
autor: Syllwia
PPM pisze:Przed nami kolejny kabaretowy program tym razem w NOWA TV. Program startuje 5 października o 20:05 i w każdy piątek będą 2 premierowe odcinki.
[/i]

Marcin Wójcik ma w tym sezonie sporo pracy. Przypomnę tylko, że w TV Puls prowadzi teleturniej "Następny proszę!"
O tej nowości NOWA TV nie słyszałam, ale Marcina lubię i Tv Puls w niedziele zamierzam oglądać, bo właśnie o 19 będzie premierowy odcinek tego nowego show następny proszę

[Nowa TV] Kabaretowa Dynastia

: 26 wrz 2018, 14:18
autor: Mireczka
no, ten teleturniej też mnie zaciekawił, jak zwiastun leciał w tv puls, na dynastie też czekam, bo lubię kabarety