[Zoom TV] Magia nagości - Polska (2021-2022)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Recenzja na główny minus wskazuje to, co i większość oglądających na forum. Beznadziejnie dobranych uczestników, którzy patrzyli tylko na "względnie idealny" wygląd, a znając wersję zagraniczne nie do końca o to chodzi.

Choć uważam, że kobita była bardziej chamska od młodego z tymi tekstami, że mały penis, że brzuszek, że za chudy, że taki i owaki. Zresztą jak zostało ich trzech to nagle przestała być taka bezczelna, chyba produkcja coś jej powiedziała ;)

No nic oby w drugim epie było lepiej :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Tu chodzi bardziej o to, że sami nie byli wzorem naturalnego piękna. Babka miała fajną figurę ale zaleciało chirurgią plastyczną. Natomiast chłopak mówił coś o proporcjach a ciało, które nie dźwignęło kilograma zakupów.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Eduardo pisze: 05 wrz 2021, 14:25 Koleś był chyba jeszcze gorszy. Cały czas mu coś nie pasowało. A to piersi nie symetryczne, a to kolana nie takie, a to owłosienie łonowe. Zamiast szukać pozytywów to tylko negatywne cechy. Dobrze że panna którą wybral to go olała.
Ten koleś to był dla mnie odlot. Myślałem, że skoro tyle gada o proporcji to sam ma wysportowane, wyrzeźbione ciało, a tutaj... no cóż.... Jak można wymagać czegoś od kogoś, jeżeli samemu się tych "zasad" nie przestrzega?
Dziewczyna, która odpadła w finale - świetnie go podsumowała.
Co do wybranej przez niego kandydatki - no cóż.... sama nie błysnęła delikatnie mówiąc. Tekst o tym, że szuka biznesmena z apartamentowcem.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :lol:
bustram pisze: 05 wrz 2021, 15:08 @semperadastra
Może użyłem złego słowa - nie chodziło mi o nieatrakcyjność, bo to kwestia gustu i wielu innych wypadkowych, m.in. osobowości. W programie jednak wszystkie inne kwestie schodzą na dalszy plan a na pierwszym miejscu oceniane jest ciało. A ciało jak wiadomo podlega pod ogólnie obowiązujący kanon piękna i zwykle "zwycięży" takie ciało, które będzie temu kanonowi najbliższe. Tak jest, było i zawsze będzie - nie przeskoczymy tego i dobrze, bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. Jaka jest jednak idea tego programu ? Jak rozumiem program ma pokazać akceptację dla każdego rodzaju ciała, a tymczasem zwycięża te najładniejsze, a odrzuceni (z nadwagą, rozstępami, asymetrią) dostają wiadomość zwrotną: coś z twoim ciałem jest nie tak. Więc gdzie tu akceptacja ?
Nie zgadzam się z Tobą. Znam dziewczyny, którym podobają się, np, typ "łysego miśka" albo facetów, którzy lubią kobiety mające kilka kilogramów za dużo. Dla każdego ideał piękna jest inny. Dlatego też uważam, ze nie każdy wybierze tą/tego wysportowaną/wysportowanego.
Reality pisze: 05 wrz 2021, 15:39 Nie ma jednak co się dziwić z uwagi na mentalność i wstydliwość naszego narodu, biorą tych co się zgłosili (raczej bez większej selekcji).
Już sam fakt, że w polskiej edycji jest pięć kabin, a w niektórych zagranicznych sześć - mówi, że chętnych chyba wielu nie było.
Z drugiej strony - wcale mnie to jednak nie dziwi. :)
2008-2023
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

A może chodzi po prostu o show z nagusami i doszukiwanie się w tym jakiejś misji czy dążenia do akceptacji różnorodnego ciała spowoduje pomieszanie z poplątaniem i "mindfuck" ??? Teraz ludzie będą jeszcze bardziej obsesyjni na punkcie swojego ciała i tym bardziej będą dążyć do postulowanej perfekcji na podstawie chęci udoskonalania tego, co zostało w programie odrzucone. W ten sposób tym bardziej kształtuje się przekonanie o jedynym, słusznym modelu ciała. A może właśnie o to chodzi ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Oczywiście, że chodzi o show z nagusami ;)
Obejrzałam trochę zagranicznych edycji i bardzo podobało mi się zgrabne "owijanie w bawełnę" niedoskonałości randkowych kandydatów.
Facet odrzuca kobietę "wieloryba", ale mówi, że nie lubi niepomalowanych paznokci, a "wieloryb" takie właśnie ma na bardzo zgrabnych stopach ;) Kobieta odrzuca pana, który nie widzi swojego "wacka" jak siusia, ale mówi mu, że co prawda ma fantastyczną czuprynę, ale kręcą ją bruneci, a on niestety jest blondynem.
Potem odrzuceni bardzo często mówią, że usłyszeli dużo miłych słów pod swoim adresem i czują się dowartościowani, gdyby u nas poszło to bardziej w taką stronę, to zrekompensowałoby trochę uczestnikom wstyd uczestnictwa i swoich niedoskonałości :redface:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kamil2505 pisze: 05 wrz 2021, 10:20 Moim zdaniem - trafna recenzja pierwszego odcinka tego programu:
https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/ma ... v,3796b4dc
Trafna recenzja, ale zacznijmy od tego na jak słabym poziomie w Polsce stoi edukacja seksualna, a właściwie jaki w naszym kraju jest opór wobec niej. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Nina pisze: 05 wrz 2021, 21:15 Oczywiście, że chodzi o show z nagusami ;)
Obejrzałam trochę zagranicznych edycji i bardzo podobało mi się zgrabne "owijanie w bawełnę" niedoskonałości randkowych kandydatów.
Facet odrzuca kobietę "wieloryba", ale mówi, że nie lubi niepomalowanych paznokci, a "wieloryb" takie właśnie ma na bardzo zgrabnych stopach ;) Kobieta odrzuca pana, który nie widzi swojego "wacka" jak siusia, ale mówi mu, że co prawda ma fantastyczną czuprynę, ale kręcą ją bruneci, a on niestety jest blondynem.
Potem odrzuceni bardzo często mówią, że usłyszeli dużo miłych słów pod swoim adresem i czują się dowartościowani, gdyby u nas poszło to bardziej w taką stronę, to zrekompensowałoby trochę uczestnikom wstyd uczestnictwa i swoich niedoskonałości :redface:
Świetnie napisane. Właśnie mi tego brakuje. Takich miłych słów w kierunku osób, które nie są w typie osoby wybierającej. Ja na przykład rozumiem kogoś kto lubi szczupłe laski no to nie wybierze grubszej. Ale nie trzeba od razu mówić ze ktoś jest gruby i należy schudnąć. Bo co taka osoba poczuje. Jedynie wstyd i upokorzenie. Można docenić coś innego i pochwalić. A jak nie ma czego chwalić to przynajmniej nie wytykać masy błędów i niedoskonałości. I przy tym wyjść z twarzą. W Angielskiej wersji świetnie obchodzą się z tym. Tutaj niestety ta obrzydliwa starucha z wymaganiami nastolatki i harry potter zachowali się nie elegancko. Zresztą ja jakbym był wybierającym na pewno nie miałbym odwagi powiedzieć czegoś nie miłego kobiecie. Nawet takiej która w mojej opinii byłaby 1/10.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Ja to najbardziej jestem ciekawy oglądalności.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

256.000 widzów podał @STARS.TV . Wynik dobry jak na ZOOM TV.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Dzięki. Liczyłem na jakieś 350-400tys., bo promocja była sroga.
Ciekawe jak to się procentowo w rynku przedstawia.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W 16-49 to było ponad 3%.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 132
x 75

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Mam nadzieje, że Zoom TV zdecyduje się na powtórkę, niestety przegapiłem pierwszy odcinek :(
dumar
Obserwator
Posty: 257
Rejestracja: 05 sty 2019, 14:24
x 7
x 49

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dumar »

Dzisiaj o 23:00 powtórka.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 132
x 75

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Dzięki za info wczoraj nadrobiłem pierwszy odcinek i będę jednym z niewielu osób, które obroni uczestników pierwszego odcinka, uważam, że nie był to hejt w ocenianiu kandydatów a takie też opinie czytałem. Oboje uczestniczy, natomiast mieli własne wymagania, ale też potrafili powiedzieć miło słowo na temat ciał.

Natomiast nietaktownych zachowaniem zaprezentowała się podczas randki z artystą jego wybranka, rozumiem, że mógł okazać się w nie jej typie, wtedy jednak powinna podziękować za randkę i wyjść, a nie w ostentacyjny sposób pokazać swoje niezainteresowanie drugą osobą poprzez zabawę telefonem :rolleyes: .
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[Zoom TV] Magia nagości - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Tak, ta pani z licznymi tatuażami też była zdecydowanie na nie i zirytowała mnie najbardziej ze wszystkich tam. A jej teksty, o tym jakie ma wymagania i wyobrażenia o facecie - porażka na całej linii... :rolleyes:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości