[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Kamil » 11 gru 2009, 16:26

No co ty?
Myślisz, że to on wszystko wymyśla ?
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Direct » 11 gru 2009, 16:38

Może nie sam, ale nie jest to takie "odtwarzanie" wcześniej przygotowanych przez redakcję gagów, jak u Szymona.
Program Kuby jest taki bardziej naturalny, w większości improwizowany. Byłem kiedyś na nagraniu, to widziałem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: michalek84 » 15 gru 2009, 13:17

Naturalny? A mi się wydaje, że z każdym programem Wojewódzki stara się coraz bardziej rozśmieszać na siłę. Po za tym ostatni goście średnio mu wyszli. Polecam powtórki na TVN7 starszych odcinków, jakoś koło to jest.
kamil2505
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: kamil2505 » 15 gru 2009, 13:50

Coraz częściej Wojewódzki zaprasza te same osoby, które były w programie z jakieś trzy sezony wcześniej. A zapomina o tych, którzy jeszcze od czasów programu w POLSACIE go nie odwiedzili. Moim zdaniem więcej urozmaicenia. A co do jego wypalenia.... Wydaje mi się, że wciąż trzyma poziom. Przynajmniej nie "wypalił się" na pewno tak bardzo jak Szymon Majewski.
Od dzisiaj powtórki programu. Tym razem zobaczymy odcinek z Karolakiem (którego ostatnio pełno wszędzie) i Rynkowskim.
Mimo zapowiedzi Kuby o powrocie w lutym lub marcu, bardziej prawdopodobne okazywało się to drugie, i tak też się stanie (w drugiej połowie lutego Kuba rozpoczął sezon tylko raz - podczas 2 sezonu w TVN, był to odcinek z Chylińską). Kuba z premierowymi odcinkami wróci prawdopodobnie dopiero 2 marca, chociaż mówi się o powrocie jego programu w pasmo zaraz po niedzielnym "Tańcu z gwiazdami".Ale o tym dokładnie sie przekonamy zapewne pod koniec lutego.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Direct » 15 gru 2009, 16:11

Wydaję mi się to zbędne. Wszyscy już się przyzwyczaili do wtorku, więc nie wiem po co to znowu zmieniać - widzów raczej nie przybędzie.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
wislok
Junior

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: wislok » 08 sty 2010, 21:06

Kuba teraz bardziej mi odpowiada niż kilka lat temu,kiedy jedynym tematem programu był seks.Jednak nie oglądam tego programu za często,raczej nigdy.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: shipus » 02 lut 2010, 14:28

Bo teraz nie ma po co oglądać skoro są powtórki. :)
WACq
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: WACq » 07 mar 2010, 10:01

Już nie ma powtórek, są nowe odcinki. Ale ten pierwszy odcinek po przerwie nie był zbyt fajny:( może część z panem Zamachowskim była ciekawe, ale druga nie zbyt.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Direct » 07 mar 2010, 15:02

Mi się podobał. Wrócił stary, dobry Kuba i prawdopodobnie najlepszy program w polskiej TV. Czekam z niecierpliwością na następny wtorek :).

Co do Zamachowskiego, to w tym programie prawie zawsze pierwszy gość jest znany i rozmowa z nim jest dłuższa, a drugi jest mniej znany i Kuba rozmawia z nim krócej. Rzecz jasna są od tego wyjątki. Poza tym Wojewódzki od jakiegoś czasu pozwala swoim gościom coraz więcej mówić i już ich tak nie zagłusza, jak dawniej, więc sam przebieg programu też jest trochę inny, niż na początku w TVN albo jeszcze wcześniej, w Polsacie.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
lostintime
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: lostintime » 08 mar 2010, 14:52

Kto byl drugim gosciem bo nei widzialem tego odcinka
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Direct » 08 mar 2010, 15:16

Anna Wendzikowska, aktorka.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
lukin
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: lukin » 08 mar 2010, 16:28

Ja "Kubę Wojewódzkiego" jakoś nigdy specjalnie nie oglądałem. Choć ostatnio lubię obejrzeć, ale powtórkę w piątek.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: CamilloIpla » 29 kwie 2010, 21:45

On jest genialny! Szanuję go za jurora w "Mam Talent". A jeśli chodzi o jego własny program to cieszę się, że nadal jest. Ma fajnych gości i mądrze prowadzi ten program. On jest bardzo inteligentny, nawet jak tego nie widać.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: shipus » 04 maja 2010, 14:36

Inteligencji mu nie brakuje ale jego programu to już nie trawię. A widzieliście odcinek z "Rysiem z Klanu" - klawy gość, nie dał sobie w kasze dmuchać.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Direct » 04 maja 2010, 17:22

shipus pisze:widzieliście odcinek z "Rysiem z Klanu" - klawy gość, nie dał sobie w kasze dmuchać.
I tak powinien wyglądać każdy odcinek - Kuba dogaduje, a gość się odgryza. Wtedy jest ciekawa rozmowa.
A było trochę gości, którzy sprawiali wrażenie, jakby nie wiedzieli, gdzie przyszli i tylko przytakiwali, w głębi duszy się obrażając i nie dodając prawie nic od siebie.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”