[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel » 04 paź 2006, 18:21

No właśnie też odniosłem takie wrażenie że publika jakaś taka bardziej drętwa. Interakcji z publicznością też teraz praktycznie nie ma i to są chyba dwa główne minusy tego programu w nowej stacji. Ale może z biegiem czasu będzie lepiej w tym aspekcie.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Golbi » 04 paź 2006, 18:52

Przeciez tam nie ma publiki
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Kryterium0 » 04 paź 2006, 19:07

Golbi pisze:Przeciez tam nie ma publiki
Człowieku, już kilka osób Ci napisało, że publiczność w tym studiu jest... A że Ty zakodowałeś sobie jakąś brednie posłyszaną od kogoś, że publiczności nie ma i ciągle przy tym się upierasz to już nie musisz tego pisać...
Otóż - dobra rada: zamiast domniemywać obejrzyj choć jeden odcinek a dopiero potem się wypowiadaj...
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Golbi » 04 paź 2006, 19:10

Kryterium0 pisze:
Golbi pisze:Przeciez tam nie ma publiki
Człowieku, już kilka osób Ci napisało, że publiczność w tym studiu jest... A że Ty zakodowałeś sobie jakąś brednie posłyszaną od kogoś, że publiczności nie ma i ciągle przy tym się upierasz to już nie musisz tego pisać...
Otóż - dobra rada: zamiast domniemywać obejrzyj choć jeden odcinek a dopiero potem się wypowiadaj...
A niby gdzie ogladałem poczatek i nie widac zadnej publicznosci
zastaniwa mnie tylko czy prezenty sa czy tez nie

Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Kryterium0 » 04 paź 2006, 19:16

Golbi pisze:A niby gdzie ogladałem poczatek i nie widac zadnej publicznosci
Coś chyba słabo oglądałeś, skoro twierdzisz, że tam nie ma widowni... A goście niby wychodzą z kosmosu, a nie pomiędzy dwoma sektorami publiczności ?? Hhehe
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: ARTUR B. » 04 paź 2006, 19:21

Golbi chyba musisz sprawić sobie okulary :)
Jak powiedział przedmówca i pare osób publiczność znajduje się w tym studio. Widać ich jak Wojewódzki zapowiada gości.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Golbi » 04 paź 2006, 19:27

ARTUR B. pisze:Golbi chyba musisz sprawić sobie okulary :)
Jak powiedział przedmówca i pare osób publiczność znajduje się w tym studio. Widać ich jak Wojewódzki zapowiada gości.
Jqa tam publiczosci nie widziałem goscie wychodza z czegos w rodzaju tunelu a okulary mam

ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: ARTUR B. » 04 paź 2006, 19:42

no właśnie, a po prawej i lewej stronie tunelu jest publika, która oklaskuje gości. Weź się nie upieraj przy swoim, bo nie tylko ja to widzę. No to proponuje sprawić sobie nowe okulary (bez urazy oczywiście ;) )
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Golbi » 04 paź 2006, 19:49

ARTUR B. pisze:no właśnie, a po prawej i lewej stronie tunelu jest publika, która oklaskuje gości. Weź się nie upieraj przy swoim, bo nie tylko ja to widzę. No to proponuje sprawić sobie nowe okulary (bez urazy oczywiście ;) )
Chyba rzeczywiscie jest publicznosc teraz sobie przypominam tylko co prezentami bo Polsacie czasem im dawał prezenty znaczy sie publice i goscia daje dalej. I studio mnie troche denerwuje te ruszajace sie postacie jego z tyłu a i jeszcze jedno w Polsacie zapraszał mało znanych muzyków czy robi to nadal?

ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: ARTUR B. » 04 paź 2006, 20:07

Gościom daje dalej prezenty i zaprasza artystów, którzy debiutują na naszej rodzimej scenie muzycznej
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Karol » 10 paź 2006, 19:49

Nie macie wrażenia, że to forum jest czytane przez ludzi tworzących telewizję? Zarzucaliśmy TVN, że nie widać i nie słychać publiczności, a tu w ostatnim odcinku nawet często ją pokazywali :D
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Golbi » 11 paź 2006, 0:02

Z 3,7 mln widzów w pierwszym tygodniu do 2,4 mln w trzecim spadło zainteresowanie talk-show 'Kuba Wojewódzki
www.wirtualnemedia.pl

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy studio tego programu jest strasznie wielkie. I ta pora emisji co tydzien o innej porze co prawda nie znacznie i wczesniej niż w Polsacie ale tam przynajmniej miał stała pore emisji a teraz raz o 21:55 innym razem 21:45 a ostatnio był o 21:40 i pierwszy raz obejrzyłem go do konca bo nie było magazyn OE na TVN 24 zreszta wogole nie było bo nie grali.

Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: [email protected] » 11 paź 2006, 8:50

Program nie jest zly ale to ze pierwszy odcinek mial tak wysoka ogladalnosc moim zdaniem mozna wytlumaczyc w jeden sposob.A mianowicie bylo glosno o tym ze Kuba przeszedl do TVN-u i ludzie z ciekawosci chcieli zobaczyc jak ten program bedzie sie prezentowal w konkurencyjnej stacji...
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel » 11 paź 2006, 9:37

No niby oglądalność spadła ale... wcześniej podawano na tamtej stronie dane AGBNielsen a teraz TNSOBOP i od razu to widać. Np. Zagubieni wcześniej miało nawet 4,5 mln a w notowaniu Obopu nawet 4 mln nie ma. Także należy to wziąć pod uwagę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”