[POLSAT/TVN] Kuba Wojewódzki

Dyskusje o programach rozrywkowych w polskiej telewizji.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

RaPi pisze:Ja mogę opisać wczorajszy program jednym słowem "Błazenada".
Program miał taki sam poziom jak w Polsacie. Koleś juz się wypalił i mógłby dać sobie spokój z tym wszystkim.
Moją irytacje Kubą wzmaga fakt że zastąpił on serial Detektyw Monk w połowie serii :mad:
No ! W pełni się z tobą zgadzam. Cieszę się, że już nie ma tego programu na Polsacie bo według mnie szpecił on całą markę Polsatu (zaraz będziecie się mnie czepiać za to). Wczoraj oglądałem końcówkę tego programu, format oczywiście bardzo podobny co na Polsacie. Zaprosił do studia dwie głupie panienki i gadali bez ładu i składu o pierdołach. Dobry był tylko ten materiał co ten typ chodził po hotelu dla gwiazd i pokazywał jak żyją takie gwiazdy.
ARTUR B.

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: ARTUR B. »

Fajny był odcinek, tylko Mucha się wydurniała za bardzo. Cieszę się, że jest po Tańcu z Gwiazdami, bo w Polsacie nigdy nie chcialo mi się na niego czekać, a chyba był jeszcze później
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Axel »

A ta Mucha to żonka jego była tak ?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: RaPi »

Żona nie. Dziewczyna.....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Karol »

Axel pisze:Cieszę się, że już nie ma tego programu na Polsacie bo według mnie szpecił on całą markę Polsatu (zaraz będziecie się mnie czepiać za to). Wczoraj oglądałem końcówkę tego programu, format oczywiście bardzo podobny co na Polsacie. Zaprosił do studia dwie głupie panienki i gadali bez ładu i składu o pierdołach. Dobry był tylko ten materiał co ten typ chodził po hotelu dla gwiazd i pokazywał jak żyją takie gwiazdy.
Zastanawiam się nad tym, co uważasz za 'szpecenie marki Polsatu'. Marka tego kanału już została oszczecona "Barami", "Amazonkami", "Let's Dance", "Oko na miasto" itd., itd. Czekać tylko aż Lis przejdzie do TVN i Polsat po prostu upadnie na ryj.
gosc
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: gosc »

RaPi pisze:Żona nie. Dziewczyna.....
Ponoć "prasa" donosi że już nie :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: RaPi »

Myślałem że awansowali już do narzeczeństwa. Nie słyszałem że wzięli ślub. Nawet wczoraj w programie jakoś się specjalnie nie zdradzali z tym. Może to tylko ściema...
gosc
VIP Expert

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: gosc »

Ponoć prasa donosi że już nie są parą....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN] Kuba Wojewódzki

gosc pisze:Ponoć prasa donosi że już nie są parą....
Prasa lubi plotkować, a za osobami z pierwszych stron gazet i tak nie nadążysz. Widać to po tym, co Super Express pisał o Michale Wiśniewskim, a Fakt o Mandarynie.
MYSZA32
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: MYSZA32 »

A ja Wojewódzkiego nie oglądam. Mam już dość hamstwa w tv.
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel »

MYSZA32 pisze:A ja Wojewódzkiego nie oglądam. Mam już dość hamstwa w tv.
W takim razie proponuje transmisje z obrad sejmu.

Co do oglądalności to jednak myślę że trochę spadnie. To był pierwszy odcinek w nowej stacji więc zapewne stąd taki wysoki wynik (ciekawość ludzi).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

[TVN] Kuba Wojewódzki

Pawel pisze:
Kolega napisał, że ma dość chamstwa w telewizji, a obrady czasem są nim przepełnione :) Ja proponuję Mango24, bo w większości polskich stacji dominuje taka cecha.
MYSZA32
Użytkownik

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: MYSZA32 »

Wojewódzki przekracza wszelkie granice kultrury i dobrego smaku . Poza tym te ciągłe gadki o dupach i sexie są już oklepane.Nuuuda!
Pawel

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Pawel »

Karol pisze:
Pawel pisze:
Kolega napisał, że ma dość chamstwa w telewizji, a obrady czasem są nim przepełnione :) Ja proponuję Mango24, bo w większości polskich stacji dominuje taka cecha.
Dlatego napisałem żeby sobie pooglądał (albo pooglądała) obrady sejmu. Tam dopiero zobaczy chamstwo :D.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: stevie »

Kubo, wróć do Polsatu!

Jeszcze kilka dni temu większa część społeczeństwa nazywała go chamem, teraz ludzie wychodzą na ulicę i proszą by Wojewódzki wrócił do Polsatu.

Przejście Kuby Wojewódzkiego z telewizji Polsat do TVN nazwano transferem roku. Nic dziwnego, telewizja Polsat straciła kurę znoszącą złote jaja. Korzysta na tym teraz TVN, która tydzień temu nadała pierwszy odcinek programu prowadzonego przez Kubę, który przed ekrany przyciągnął ponad 4 mln widzów.

Jak widać niektórzy nie mogą pogodzić się z tym, że Wojewódzki opuścił Polsat. Jak informuje "Super Express", przed warszawską siedzibą Antyradia, gdzie Wojewódzki wraz z Figurskim prowadzą poranny program, miała miejsce niezwykła demonstracja. Kilkadziesiąt osób - przeważnie kobiet w średnim wieku - stało na ulicy z transparentami. Zebrani krzyczeli m.in.: "Kuba wróć!", "Kuba kochamy cię". Na razie do akcji nie przyznała się żadna z organizacji.

A my przypominamy, że Kubę Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN zaraz po niedzielnym "Tańcu z gwiazdami". Gośćmi Kuby Wojewódzkiego Wojewódzkiego w drugim programie (1 października 2006 roku) mają być aktorka Kasia Cichopek, mistrz tańca Marcin Hakiel oraz posłanka SLD Joanna Senyszyn, która kilka dni temu, komentując na antenie Antyradia transfer Wojewódzkiego z Polsatu do TVN-u, przyznała, że chciałaby się z nim zmierzyć w programie.
Żródło: Media2.pl

Może te osoby,które protestują nie maja dostęu do TVN-u,i nie mogą oglądać teraz jego programu.
Pozdrawiam.

Stevie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy rozrywkowe”