[TVP1/TVP2] Czar par (1993-1996, 2019)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Trzeba oczyścić TVP z Antków Królikowskich, Maćków Musiałów i tym podobnych beztalenci, które opanowały anteny publiczne. Do książek smarkacze i uczciwie pracować a nie korzystać z układów rodzinnych ! :rolleyes:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie przesadziłeś przypadkiem z nazywaniem kogoś smarkaczem?

Rozumiem, że możesz nie przepadać za Musiałem, ale nazywanie osoby, która studiuje pilnie w Akademii Sztuk Teatralnych beztalenciem to już przynajmniej przesada.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W epitety bym tutaj oczywiście nie szedł, ale dla mnie A. Królikowski i M. Musiał to aktorzy marni. Pierwszy to typowy rzemieślnik, a drugi nic wielkiego dotąd nie pokazał. Nie mówię "nie" na przyszłość, bo wszystko przed nimi, wszak są na początku karier, ale dziś zachwycać się nie ma czym. Dziwią mnie "ochy" i "achy" w sieci na temat Musiała. To tyle jeśli chodzi o OT z mojej strony.
2009-2021
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Trzeciak pisze: 09 lip 2019, 22:31 Rozumiem, że możesz nie przepadać za Musiałem, ale nazywanie osoby, która studiuje pilnie w Akademii Sztuk Teatralnych beztalenciem to już przynajmniej przesada.
Też uważam to za przesadę, ale z tym, że póki co w ogóle nie pokazuje talentu to niestety się zgadzam.

Rodzinka byle jak mu idzie, 1983 to tragedia momentami. Jeszcze dostał rolę w Wiedźminie specjalnie wymyśloną dla niego :o

To że studiuje gratuluję, ale niech to czego się uczy przekłada na planach, bo na razie nic nie widać...




Co do prowadzących to już przed Baśką i jej bezprawnym, bezczelnym totalnie zwolnieniem (bo odejściem tego nazwać nie można) był problem z dobrymi osobami, a teraz to już jest kompletna pustka pomijając Kammela... Powinni moim zdaniem zrobić casting i to porządny i spróbować z kimś nowym.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 09 lip 2019, 22:31 Nie przesadziłeś przypadkiem z nazywaniem kogoś smarkaczem?

Rozumiem, że możesz nie przepadać za Musiałem, ale nazywanie osoby, która studiuje pilnie w Akademii Sztuk Teatralnych beztalenciem to już przynajmniej przesada.
To,że studiuje ie oznacza,że ma talent. Szczerze to już tyle tych programów TVP przywraca,że powoli brakuje miejsca w ramówce.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko na taką uczelnie nie można się dostać ot tak. Poza tym podobno zbiera tam dobre opinie.

Zresztą nie przesadzałbym z przesytem Musiała. Gra w kilku serialach (i to ledwie jednym, którego można zaliczyć do masowych), prowadzi tylko jedne show i okazjonalnie koncerty. To już krytyka Szymkowiaka dla mnie pod tym względem jest bardziej uzasadniona.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

@Trzeciak, tak jak Cię lubię, tak niestety w kwestii Musiała nie mogę się z Tobą zgodzić
Trzeciak pisze: 09 lip 2019, 22:31 nazywanie osoby, która studiuje pilnie w Akademii Sztuk Teatralnych beztalenciem to już przynajmniej przesada.
Czy studiuje pilnie tego nie wiemy. Ja od chwili, gdy ogłosił, że dostał się do Krakowa czyli już od pierwszego roku widuję Go w reklamach, kiedyś, a może i dziś, w przypadku "zwykłego" studenta, nie do pomyślenia i na pewno do skreślenia z listy studentów, czyli można sądzić, że pan M. jest na specjalnych prawach, pytanie retoryczne - dlaczego..... Osobiście znam historię osoby (specjalnie pomijam płeć), która pod koniec 1 roku dostała propozycję dużej serialowej roli i tak "przeserialowała" dwa lata, będąc w szkole rzadkim gościem (miejsce studiów i kręcenia serialu oddalone o kilkaset km), również dziecko człowieka z branży filmowej. Po drodze ktoś znajomy dał rolę w teatrze, żeby można było pozaliczać kilka tematów i generalnie pilnego studiowania na pewno nie było. Wikipedia podaje, że ta osoba ukończyła wydział aktorski znaczącej państwowej placówki, czyli można bez "pilnego studiowania"? Jak się okazuje można. Filmowej urody raczej nikt Musiałowi nie odmówi, ale, żeby od razu talent :-\
Kiedyś rozmawiałam z doświadczoną reżyserką castingową, powiedziała, że na 100 absolwentów "filmówek" tak na prawdę 1 osoba ma talent robiący wrażenie, reszta to produkcyjna taśma, nawet jeśli przesadziła to coś w tym na pewno jest. Ja wiem, że zrobił się OT, ale też chciałam się odnieść, poza tym kto wie, może to Musiał poprowadzi Czar Par, w końcu nauki pobierał od samego "guru" telewizyjnej konferansjerki ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tak poza wszystkim, to obsadzanie Antka, który jest bawidamkiem, żeby nie powiedzieć fircykiem ;) [a przynajmniej ma taki wizerunek] w roli gospodarza show dla małżeństw, to tak, jakby program talent show dla rzeźników prowadziła zadeklarowana weganka ;)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Maciek skończył studia i zdał egzamin więc gdyby talentu nie miał to by nie zdał.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie ujmując nic Maćkowi, ale patrząc na grę niektórych aktorów po szkołach, to dyplom szkoły teatralnej, naprawdę często nie jest tożsamy z talentem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nina pisze: 10 lip 2019, 20:27 @Trzeciak, tak jak Cię lubię, tak niestety w kwestii Musiała nie mogę się z Tobą zgodzić
Cieszę się, że się różnimy, bo nie oczekuję, że każdy będzie fanem aktorstwa Musiała. :) Natomiast jest różnica pomiędzy konstruktywną - niekiedy ostrą - krytyką, a bezsensownym hejtem, jak w przypadku wypowiedzi @bustrama, który użył obraźliwych określeń, a post tym bardziej niezrozumiały, szczególnie, że po podjęciu studiów aktorskich Musiał ograniczył obecność w TV, stąd porównanie go do Królikowskiego jest nietrafione.

A swój wcześniejszy wpis oparłem jednej z wypowiedzi Doroty Segdy - rektorki uczelni Musiała.

Wracając do prowadzącego "Czar Par" - podejrzewam, że program poprowadzi nie Królikowski, a inna twarz, która często bywa w TVP i nawet z Musiałem wystąpiła w jednej reklamie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Królikowski ponoć zdementował plotki o ewentualnym prowadzeniu tego programu. Zresztą TVP w ogóle chyba nie potwierdziła,że reaktywuje program.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie potwierdziła, ale złożyła wniosek do Urzędu Patentowego RP o zastrzeżenie nazwy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

W sieci pojawił się regulamin nowej edycji i co ciekawe na stronie TVP2 - http://www.tvp.pl/tvp2/aktualnosci/czar-par/43519720
Czyżby właśnie tam miała wylądować nowa edycja?

Co wynika z regulaminu?
- 12 odcinków
- 14 par
- uczestnicy będą oceniani przez znane pary małżeńskie
- trzy pary w odcinku finałowym
- zwycięzca zostanie wybrany głosami widzów (SMS)
- 300 tys. zł wynosi nagroda główna.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Czar par

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Współproducentem programu będzie ATM Grupa. Widać, że TVP liczy na równie duży sukces, co przy reaktywacji "Koła Fortuny".
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości