[TVP1/TVP INFO] Teleexpress/Teleexpress Extra/Teleexpress na deser

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
sziraczek17
Junior
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: sziraczek17 » 22 lut 2010, 15:51

Oczywiście, że zdążą. Tylko jak się na siłe szuka problemu w programie TVP, to zawsze się coś znajdzie. Mimo iż jako jedyny nadawca myśli o niepełnosprwnych...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Teleexpress

Post autor: Trzeciak » 01 mar 2010, 16:31

Jak poinformował dziś serwis wirtualnemedia.pl "Pogoda" po "Teleexpressie" ukaże się w takiej samej oprawie, jak po "Wiadomościach", a prowadzić będą te same osoby, co prognozę pogody po "Wiadomościach". "Pogoda" będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 17:14, a w weekendy o 17:10.

Edit z 17:01 : Nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o przedstawianie pogody na początku "Tex-u", prowadzący jednak na końcu użył formułki "więcej informacji po Teleexpressie".
Pozdrawiam, Trzeciak
marekkopala
Użytkownik

[TVP1] Teleexpress

Post autor: marekkopala » 12 kwie 2010, 14:41

W sobote rozbil sie polski samolot z Prezydentem. W poniedzialek rosjanie rzadowi twierdza ze nie z winy samolotu, tylko pilota. I robia z nas glupkow, pokazujac swoja wyzszosc nad podleglymi im kiedys panstwami. Jak to mozliwe zeby pilot doswiadczony nie wyprowadzil samolotu z nawrotu. Czyzby zostaly zablokowane stery? Samolot byl remontowany w Rosji ponad rok temu i teraz oni zwalaja wine na pilota a nie pracownikow remontujacych samolot. Abysmy unikneli zaleznosci od Rosji uruchomilem strone http://www.polacypobudka.pl ktora czytajac bedziecie wiedzieli jak patrzacego na Nasza Ojczyzne i polski Narod mozecie wybrac Prezydenta. Przeciez lepiej wybrac kandydata piszacego, ktorego bardzo szybko mozecie rozliczyc z pracy i dbalosci o Kraj i Narod, na bazie jego ksiazki. Wybranego kandydata wiszacego na plakatach mozecie tylko rozliczyc z wygladu. Przeczytanie tej ksiazki wraz z wlasnymi przemysleniami zajmie Wam okolo 3godz. Reszta Waszego,
shark
Użytkownik
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: shark » 14 kwie 2010, 14:26

marekkopala, jeszcze się żałoba nie skończyła, a Ty już o wyborach myślisz.
Przeczytanie tej ksiazki wraz z wlasnymi przemysleniami zajmie Wam okolo 3godz
Część przeczytałem i nie sądzę abym oddał głos na kogoś kto nie wniósł do życia nic znaczącego. Sam dobry tekst, wygląd czy marketing to za mało aby mnie przekonać.
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
sziraczek17
Junior
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: sziraczek17 » 14 kwie 2010, 15:42

Po pierwszę nie widzę aby to miało coś związanego z tematem "Teleexpress". Po drugie sądzenie, kto jest winien tragedii bez jakiejkolwiek opini ekspertów i osądzanie narodu rosyjskiego w chwili, kiedy jest do nas wyjątkowo przyjaźnie nastawiony, jest głupotą, która może urazić osoby remontujące samolot. Wogóle tworzenie jakiejś agitacji wyborczej osoby która nie jest znana i pisanie tego typu tekstów jest nieodpowiednie w tej chwili, i nie związane zupelnie z tematem mediów. A jak Pan Panie Marku chce zostać prezydentem proszę najpierw czymś zasłynąć dla narodu, i przedstawiać czyny istotnie a nie jedynie plany.

Bardzo proszę o usunięcie powyższego postu oraz mojego. Przepraszam za off topic.
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: projektor.ols » 14 kwie 2010, 16:10

W ogóle to powinno się usunąć jego wszystkie posty. Raportowałem już o tym przy jednym z jego postów, ale widocznie ktoś do końca nie przeczytał.
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
sziraczek17
Junior
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: sziraczek17 » 14 kwie 2010, 18:52

Szkoda, że ktoś na takiej wielkiej tragedii stara się wylansować i pokazać. Kononowicz był jeden i starczy.

Wracając do tematu teleexpresu to warto odnotować, że na czas żałoby zmieniła się czołówka. Jedynie wyświetlana jest czarnobiała plansza z charakterystycznym logo "Teleexpresu" na tle smug.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: SNOL » 26 kwie 2010, 20:52

"TEX" ma od dzisiaj nowe belki. Są fantastyczne: bardzo estetyczne, zgrabne (nareszcie!) i nie są już - za przeproszeniem - oczojebne. Animacja wejścia wygląda tak, jak wejścia belek "Panoramy" TVP2 oraz "TKW" i innych serwisów info TVP Warszawa. Sami zobaczcie:
http://www.tvp.info/teleexpress/reporta ... de/1708764
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVP1] Teleexpress

Post autor: TiM » 26 kwie 2010, 23:51

Ale jaja :D Tego się od TVP nie spodziewałem. Nowoczesne i ładne. Teraz powinni poprawić belki i ozdobnik ''Panoramy'' bo są trochę tandetne.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[TVP1] Teleexpress

Post autor: CamilloIpla » 29 kwie 2010, 21:39

W tym programie najbardziej podoba mi się wątek z humorem. Zawsze coś ciekawego pokażą xD
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Teleexpress

Post autor: Trzeciak » 08 maja 2010, 16:03

Warto dodać, że od ponad 2 tygodni od poniedziałku do piątku ok. 16:40 (przed programem "Z refleksem") ukazują się "flesze" "Teleexpressu" w której są przedstawione tematy, jakie będą omawiane podczas wydania o 17:00.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jaromir
Użytkownik
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: jaromir » 17 sie 2010, 12:22

Trochę czasu już minęło od pierwszego wpisu na temat Teleexpressu, kiedyś jeszcze jak byłem dzieckiem to wszyscy cała rodzina czekała na ten skrót wiadomości oczywiście żartobliwy wątek na zakończenie musi być. Obecnie na Teleex... nikt już nikt nie czeka razem ze mną, obecnie jest TVN24 i tym podobne dobre serwisy. Moim zdaniem Teleex.. dużo stracił brak tam świeżości czegoś nowego, co z tego że zmienili wejście ale to za mało.
1 władza w Polsce - Telewizyjne Serwisy Informacyjne
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

[TVP1] Teleexpress

Post autor: Mocny FULL » 17 sie 2010, 14:33

Dla mnie teleexpress nadal jest na wysokim poziomie, chociaż wolałem tą starą ciuchcię co jeździła.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
zielarz155
Użytkownik

[TVP1] Teleexpress

Post autor: zielarz155 » 17 sie 2010, 16:13

Mnie się nie podoba obecna scenografia - już lepszy byłby bluebox z widokiem na reżyserkę np. TVP Info. A co do czołówki, nie podoba mi się motyw muzyczny - najlepszy był w latach 1986-2001, ten późniejszy też był całkiem niezły, natomiast dwa ostatnie - totalna porażka. A od strony graficznej czołówka całkiem niezła ;) Natomiast od strony merytorycznej Teleexpress stoi nadal na tak samo wysokim poziomie od lat, w przeciwieństwie do np. Wiadomości.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

[TVP1] Teleexpress

Post autor: Kpc21 » 17 sie 2010, 19:30

Obecna scenografia jest po prostu tradycyjna. Teleexpress zawsze w tle miał monitory z podglądem na inne kanały itp. Nawet gdy studio było modernizowane, program nie był nadawany z newsroomu, a z blueboksa za pomocą którego podłożone było studio z monitorami. I nie byłoby dobrym rozwiązaniem to zmieniać.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”