[TVP2/TVP Info] Panorama

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

[TVP2] Panorama

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Dokładnie. Za to teraz programy informacyjne w TVP są porządnie uporządkowane. Teleexpress o 17:00, Wiadomości o 19:30, a Panorama o 22:45. Mimo późnej pory nie żałuje. Miejmy nadzieję jednak, że ta pora utrzyma się na długo, bo człowiek chyba musi znać porę programu informacyjnego. Jednak nie powiem, że przydał by się mały flesz popołudniu (mała konkurencja dla Wydarzeń o 15-stej). Co to za problem zmontować minutowy materiał z narratorem :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

[TVP2] Panorama

Post autor: Trzeciak »

TiM pisze:...Wiadomości o 18:30...
Chyba chodziło ci o 19:30.
Jednak nie powiem, że przydał by się mały flesz popołudniu (mała konkurencja dla Wydarzeń o 15-stej). Co to za problem zmontować minutowy materiał z narratorem
Raczej nici z tego - ponoć teraz w TVP są ogromne oszczędności, skoro sytuacja finansowa jest tragiczna, więc nawet najmniejszy wydatek w TVP jest już i tak zbyt uciążliwy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
lukin
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: lukin »

Wczorajszą ''Panoramę' poprowadziła Marta Kielczyk :) Na koniec po infromowała że w sobotę ''Panoramę'' ogladał co trzeci widz mający w tym czasie włączony telewizor.Lepsze były tylko wiadomości.I podziękowała widzom.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: wojt.20 »

Trudno mi w to uwierzyc, program którego widownia regularnie kurczy się 3 lata z rzędu nagle ma taki skok. Ostanio oglądalnosc w granicach 1,2-1,4mln i 3-4 miejsce pośród W4, a tu taka nowina 1/3 oglądała Panoramę, wow.
lukwro
Użytkownik

[TVP2] Panorama

Post autor: lukwro »

W ostatnią Sobotę (25.07.2009) Panoramę oglądało 2 445 760 osób.Wynik ten dał 3 miejsce Panoramie w oglądalnosci TVP2 w dniach 20-26.07
Panorama wyprzedziła też Wydarzenia które oglądało średnio w tym czasie 200 tyś osób mniej
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 169
x 170
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: Ama18 »

1/3 widzów oglądało "Panoramę", ale szkoda, że nikt nie dopisał powodu takiej oglądalności - był to "kabareton" w Koszalinie, a że pomiędzy jego części "wciśnięto" ten program informacyjny - to wyniki musiały być znacząco powyżej średniej ;) .
Awatar użytkownika
lukin
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: lukin »

Ja to właśnie chciałem napisać ;d Normalnie to panorama ma o 22.45 (1,3mln-1,9mln)-też nie mało jak na porę i częste zmienianie pory nadawania itp.Ja oglądam codziennie i mam nadzieję żer oglądalność będzie jeszcze choć trochę 2,0mln :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

[TVP2] Panorama

Post autor: Trzeciak »

Ama18 pisze:1/3 widzów oglądało "Panoramę", ale szkoda, że nikt nie dopisał powodu takiej oglądalności - był to "kabareton" w Koszalinie, a że pomiędzy jego części "wciśnięto" ten program informacyjny - to wyniki musiały być znacząco powyżej średniej ;)
A sam kabareton wg. danych AGB Nielsen Media Research śledziło średnio 3,43 mln dająć TVP2 33,92 % udziałów - podał serwis wirtualnemedia.pl - ten news daje jako uzupełnienie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Ogrodnik99

[TVP2] Panorama

Post autor: Ogrodnik99 »

lukin pisze:Wczorajszą ''Panoramę' poprowadziła Marta Kielczyk :) Na koniec po infromowała że w sobotę ''Panoramę'' ogladał co trzeci widz mający w tym czasie włączony telewizor.Lepsze były tylko wiadomości.I podziękowała widzom.
Matra chyba na stałe została przydzielona do "Panoramy", gdyż ostatnio poprawdziła kilka wydań tego serwisu informacyjnego pod rząd.
Canton
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: Canton »

W środę widziałem na TVP INFO jak Iwona Kutyna rozmawiała z jakimś gościem na temat osiemnastolecia panoramy. Była o tym osiemnastoleciu mowa w środowym wydaniu o 22:45?
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
dlukasz
Użytkownik
x 6
x 3

[TVP2] Panorama

Post autor: dlukasz »

Chyba nie było. Jak oglądałem wydanie z 2.09.2009 na http://www.tvp.info/panorama/wideo/02092009-2245 nie było mowy o osiemnastoleciu Panoramy a powinna być o tym chociaż wzmianka. Czyżby ekipa Panoramy sama o tym zapomnieła?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3195

[TVP2] Panorama

Post autor: Karol »

Równie dobrze można powiedzieć, że jest to swoista kontynuacja "Panoramy dnia", zmieniła się tylko nazwa. Więc sam serwis jest dużo starszy.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

[TVP2] Panorama

Szkoda, że nie było o tym w Panoramie ani słowa. Przy okazji: ostatnio ''Panorama'' ma problemy z ekranem(?). Wczoraj i 29 sierpnia pod koniec na ''newsroomie'' pojawił się komunikat z błędem. Czy ktoś kto ''zna się na rzeczy'' mógłby opisać tą scenografię? Co to jest? Ekran, ścianka z monitorami, bluebox czy coś innego? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 169
x 170
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: Ama18 »

Ściana za prezenterem składa się z czterech (albo pięciu) dużych ekranów (na których wyświetlana jest grafika przypominająca newsroom), ułożonych wzdłuż "łuku". Dzięki "newsroomowi" miejsca zetknięcia się poszczególnych ekranów są mniej widoczne - wystarczy spojrzeć na 2005 i 2006 rok ;) .
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

[TVP2] Panorama

Czyli to tak naprawdę nieśmiertelne ekrany z 2005 roku? Tak, wiem. Tylko nie podoba mi się marnowanie tych ekranów tylkoprojekcyjnych. Zamiast wykorzystać je w pogodzie czy przy ważnych ''wykresach'' (tak jak w Wiadomościach, tyle że na LCD). Najlepsze, że jeszcze do niedawna myślałem że tło w Panoramie 2005-2006 to statyczne ''tapety''. Animacja była tak powolna, że tylko przy przyspieszeniu albo live'ach można było to zauważyć.Tylko tego dynamizmu brakuje mi w Panoramie (TVN czy Polsat lepiej potrafią wykorzystać videowall).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”