[TVP2/TVP Info] Panorama

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 107
x 227
Kontakt:

[TVP2] Panorama

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Mateusz, co to za argumenty...
Pawel

[TVP2] Panorama

Post autor: Pawel »

Ale co on nagle się obudził i stwierdził ze zdziwieniem że ma 70 lat? Chyba dobrze wiedział jaki jest jego stan zdrowia i czy daje sobie jeszcze rade z prowadzeniem serwisu informacyjnego.

Dobrze zauważył @janekpogwad. Nawet jeśli informacje są nieprawdziwe i twórcy tego portalu próbują sie w ten sposób wypromować to jednak sam sposób odejścia Turskiego z Panoramy pozostawia znaki zapytania.
Awatar użytkownika
jack
Junior

[TVP2] Panorama

Post autor: jack »

Ciekawe czemu w niedzielę nie poprowadził Panoramy, którą w niedzielę prowadził? Bo on i w sobotę i w niedzielę był zawsze! I na dodatek w sobotnim wydaniu powiedział DO JUTRA.
Tymczasem to sobotnie wydanie nie miało być jego ostatnim skoro ani się nie pożegnał i na dodatek powiedział do jutra. A nie było ani w Panoramie w niedzielę ani w TVP Info.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 253
x 119
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: mateusz_71 »

Sam przed chwilą napisałeś:
Ale co on nagle się obudził i stwierdził ze zdziwieniem że ma 70 lat? Chyba dobrze wiedział jaki jest jego stan zdrowia i czy daje sobie jeszcze rade z prowadzeniem serwisu informacyjnego.
Zdecydował, że odejdzie z Panoramy i to jest fakt. Mnie szczerze mówiąc nie obchodzi z jakiego powodu, mam szacunek do czyjejś prywatności.
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 107
x 227
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: janekpogwad »

Gruba krecha i jest ok, bawmy się dalej! :)
Pawel

[TVP2] Panorama

mateusz_71 pisze:Sam przed chwilą napisałeś:
Zdecydował, że odejdzie z Panoramy i to jest fakt. Mnie szczerze mówiąc nie obchodzi z jakiego powodu, mam szacunek do czyjejś prywatności.
Tak, odchodzi, ale chodzi o okoliczności tego odejścia, przez które faktycznie można się doszukiwać drugiego dna.
mrc5
Obserwator
x 2
x 5

[TVP2] Panorama

Post autor: mrc5 »

Redaktor Turski wcale nie wygląda na pijanego - wygląda na to, że nie mógł odczytać tekstu z promptera/z kartki (albo awaria techniczna), lub się pokłócił z wydawcą i tekst mówi z pamięci/improwizuje.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

[TVP2] Panorama

Post autor: woj29 »

Zapewne nie dowiemy się, jak były prawdziwe okoliczności odejścia pana Turskiego z Panoramy, nie mniej myślę, że w sobotę to była po prostu jakaś jednorazowa niedyspozycja wynikająca z wieku czy stanu zdrowia. Mogło być tak, że poprowadził on wydanie sobotnie normalnie zgodnie z grafikiem, a potem on sam lub ktoś wyżej nad nim stojący stwierdził to co my od razu zauważyliśmy, czyli że chyba jednak nie tak to powinno wyglądać i zaprzestano współpracy. Nie ma co się doszukiwać jakichś podtekstów - po prostu dziennikarz prowadzący Panoramę czy jakikolwiek inny dziennik musi być w pełni sprawny. Skoro panu Turskiemu zdarzyło się raz tak fatalne poprowadzenie Panoramy, to bardzo prawdopodobne, że może to się zdarzyć częściej w przyszłości, a tego jednak należałoby uniknąć. Dlatego moim zdaniem zrezygnował po prostu w wyniku tej kryzysowej sytuacji, gdyż stwierdził że jednak zdrowie mu nie pozwala na tyle obowiązków.

Wiem, że to tylko moje domysły - w rzeczywistości mogło być zupełnie inaczej. Ale chodzi mi o to, że nie ma co się doszukiwać od razu jakichś skandali z alkoholem itp.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 160
x 192
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: SNOL »

Rany boskie, co to za wynalazek? Nie mogę tam znaleźć choćby stopki redakcyjnej. Błagam, nie powołujmy się na jakieś podejrzane teksty, które równie dobrze mogłyby zostać napisane przez gimnazjalistę. @Pawel, ośmieszasz się doborem źródeł "informacji". Spójrz na ten "artykuł" chłodnym okiem, dla mnie niewiele różni się od tych z Pudelka czy innego "Faktu"...
Tymczasem Wirtualnemedia.pl kolejny raz pokazał klasę - portal twierdzi, że p. Andrzej poprowadzi najbliższe niedzielne wydanie.
mrc5 pisze:Redaktor Turski (...) tekst mówi z pamięci/improwizuje.
Cały czas miałem identyczne wrażenie.

Możecie rozwinąć wątek ostatniego "7 dni świat" (może w wątku o Info)? Kto zastępował pana Andrzeja, jak zostało to wytłumaczone? Na tvp.info brak zapisu programów od 10 listopada.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 13 lat.
Awatar użytkownika
jack
Junior

[TVP2] Panorama

Post autor: jack »

Czubówna powinna go zastąpić! To byłby powrót. Skoro szukają to niech jej zaproponują.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
michal
VIP Expert
x 6
x 18

[TVP2] Panorama

Post autor: michal »

@jack: Kilka lat temu Andrzej Urbański prowadził z Krystyną Czubówną rozmowy ws. powrotu do "Panoramy". Ostatecznie nic z tych rozmów nie wyszło z opisanych poniżej powodów:
http://wiadomosci.onet.pl/krystyna-czub ... ramy/t49j3
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVP2] Panorama

Post autor: Trzeciak »

SNOL pisze:Rany boskie, co to za wynalazek? Nie mogę tam znaleźć choćby stopki redakcyjnej. Błagam, nie powołujmy się na jakieś podejrzane teksty, które równie dobrze mogłyby zostać napisane przez gimnazjalistę. @Pawel, ośmieszasz się doborem źródeł "informacji". Spójrz na ten "artykuł" chłodnym okiem, dla mnie niewiele różni się od tych z Pudelka czy innego "Faktu"...
Dla mnie ten artykuł po prostu nie ma rzeczowych dowodów. Szczególnie wiele do myślenia dał mi "fakt", że portal ma tam swojego informatora. Został napisany aby "odegrać się" bardzo brzydko na Andrzeju Turskim, bo przeszłość miał, jaką miał. A ostatni akapit - w ogóle nie powinien mieć nawet racji bytu o czym pisałem.
michal pisze:@jack: Kilka lat temu Andrzej Urbański prowadził z Krystyną Czubówną rozmowy ws. powrotu do "Panoramy". Ostatecznie nic z tych rozmów nie wyszło z opisanych poniżej powodów:
http://wiadomosci.onet.pl/krystyna-czub ... ramy/t49j3
Czubówna chyba podkreślała, że dla niej "Panorama" to rozdział zamknięty w jej życiu. Poza tym - nadal ma umowę z Fundację Polsat, gdzie użycza głosów w spotach reklamowych.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Pawel

[TVP2] Panorama

SNOL pisze:@Pawel, ośmieszasz się doborem źródeł "informacji". Spójrz na ten "artykuł" chłodnym okiem, dla mnie niewiele różni się od tych z Pudelka czy innego "Faktu"...
Źródło jak źródło, pisałem że jak powiedzieli A to liczę że powiedzą i B. A to że ktoś jest ciekawy i drąży ten temat to raczej nie jest ośmieszanie się. No chyba że dla ciebie są tylko pewne "jedynie właściwe" źródła a wszystko inne to śmieci.
krowenia22
Użytkownik

[TVP2] Panorama

Post autor: krowenia22 »

Jeżeli kogoś szukają to może bardzo dawna prowadząca wiadomości Małgorzata Szelewicka do panoramy?
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 160
x 192
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: SNOL »

Pawel pisze:No chyba że dla ciebie są tylko pewne "jedynie właściwe" źródła a wszystko inne to śmieci.
Akurat zdziwiłbyś się, gdybyś zobaczył, gdzie zaglądam... Tylko trzeba wypracować w sobie zmysł segregacji na informacyjne śmieci i skarby.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 13 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”