[TVP2/TVP Info] Panorama

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVP2] Panorama

Post autor: Kamil » 06 gru 2013, 13:48

http://hannalis.natemat.pl/84471,hiena- ... arnowskich - Hanna Lis komentuje wpis o domniemanym "kacu" redaktora Turskiego.
Pawel

[TVP2] Panorama

Post autor: Pawel » 06 gru 2013, 14:05

SNOL pisze:
Pawel pisze:No chyba że dla ciebie są tylko pewne "jedynie właściwe" źródła a wszystko inne to śmieci.
Akurat zdziwiłbyś się, gdybyś zobaczył, gdzie zaglądam... Tylko trzeba wypracować w sobie zmysł segregacji na informacyjne śmieci i skarby.
Ale czy ja to podawałem jako pewnik? Nawet w samym tytule artykułu jest znak zapytania, który chyba wiesz co oznacza?

A to że jest to jakiś niszowy portal nie ma dla mnie znaczenia. Parę lat temu weszlo.com też takie było, a teraz to jeden z czołowych portali dotyczących piłki nożnej, a wybili się właśnie m.in. na kontrowersyjności. I też nie podpisują się pod wieloma tekstami.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: SNOL » 06 gru 2013, 14:20

Czy ktoś tu jest niespełna rozumu i za wszelką cenę chce wprowadzić zamęt? Jak podaje mój informator, najprawdopodobniej tak.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Pawel

[TVP2] Panorama

Post autor: Pawel » 06 gru 2013, 14:33

Spoko, od tego jest forum żeby przedyskutować różne kwestie. Jak ktoś tego nie rozumie to już jego sprawa. Ale niech nikt nie bierze tego do siebie, to tylko mój informator tak twierdzi.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: SNOL » 06 gru 2013, 14:40

Fajna zabawa, prawda? I moim zdaniem tak powinno się traktować takie portale.

Żeby była jasność: dopiero po przeczytaniu tekstu Hanny Lis dowiedziałem się, że ma on cokolwiek wspólnego z Karnowskimi, więc moja ocena jest skierowana nie przeciwko jakiejś osobie, a przeciwko warsztatowi.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVP2] Panorama

Post autor: Kamil » 06 gru 2013, 14:43

Odcinając się od tematu. Jeśli ktoś, rzuca oskarżenia i nie podpisuje się pod nimi - to nie może nazywać się w żaden sposób dziennikarzem.
Nawet blogerem nie może się nazywać, bo przyzwoitość nakazuje, żeby przynajmniej wziąć minimalną odpowiedzialność za swoje słowa.
Pawel

[TVP2] Panorama

Post autor: Pawel » 06 gru 2013, 14:48

Ja tylko oczekiwałbym przedstawienia jakichś dowodów. Jak nie mają zdjęć (pudelek zawsze ma :lol: ) to niech pokażą tego informatora, niech on powie w jakich to lokalach widział pana Tuskiego i wtedy można to ciągnąć.

Nie zmienia to faktu że nie widzę powodu aby wszystko od razu brać za pewnik albo to negować. Dlatego też wrzuciłem tamten link i zrobiłbym to jeszcze raz. Jednocześnie jak podkreślam, czekam na dalszy rozwój sytuacje ze strony tamtego portalu. Mamy już odpowiedź drugiej strony, to teraz czas na ripostę. Oczywiście jeśli takową mają. Ale dzięki temu że zrobił się o tym szum to przekonamy się.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVP2] Panorama

Post autor: TiM » 06 gru 2013, 16:19

Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: SNOL » 06 gru 2013, 16:25

Jezu...
Fakt.pl pisze:Andrzej Turski miał zawał
Ledwie Andrzej Turski (70 l.) zdążył ogłosić, że odchodzi z „Panoramy”, a stan jego zdrowia drastycznie się pogorszył. Jak dowiedział się Fakt, prezenter informacyjnego programu TVP 2 miał w czwartkowy wieczór zawał.

– Pan Andrzej Turski w czwartek po południu przeszedł zawał. Był trzykrotnie reanimowany. Teraz leży pod respiratorem, nadal jest w ciężkim stanie. Mam jednak nadzieję, że jest już lepiej, bo to informacje sprzed kilku godzin. Wszyscy w telewizji trzymamy za niego kciuki – powiedział Faktowi Jacek Rakowiecki (55 l.), rzecznik prasowy TVP.
więcej: www.fakt.pl/andrzej-turski-mial-zawal-p ... 035,1.html

PS Wiem, "Fakt". Ale jest wypowiedź rzecznika TVP.
klossser
Użytkownik

[TVP2] Panorama

Post autor: klossser » 06 gru 2013, 16:25

Pan Andrzej Turski przebywa w szpitalu. Był trzykrotnie reanimowany. Jego stan określa się jako poważny.

http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... italu.html
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert

[TVP2] Panorama

Post autor: brk » 06 gru 2013, 16:36

Oby wszystko dobrze się skończyło. A co do Karnowskich, to to są prawdziwe hieny. Powinni dostać dużą karę.
9 lat minęło jak jeden dzień... ^-^
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: janekpogwad » 06 gru 2013, 17:03

Bardzo jest mi bardzo przykro, że dałem się wciągnąć w te insynuacje. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nie wiedziałem o cukrzycy p. Andrzeja.

Przepraszam.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVP2] Panorama

Post autor: Kamil » 06 gru 2013, 17:35

Ah... I teraz wszystko jasne.
Ten portal bez stopki to braci Karnowskich... Kompletnie mnie więc nie dziwi dlaczego to tak wygląda.
Oni są bardzo obiektywni, bardzo...
Szkoda Pana Andrzeja.
Jest mi po ludzku mega przykro.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Kontakt:

[TVP2] Panorama

Post autor: Kacper » 06 gru 2013, 19:20

Pomimo, iż ja sam jestem czytelnikiem portali i gazety braci Karnowskich i zgadzam się z ich opiniami, to tym razem przesadzili i życzę najlepszego p. Turskiemu.
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”