[TVN] Fakty

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
ARTUR B.

[TVN] Fakty

Post autor: ARTUR B. » 08 paź 2012, 9:45

matik pisze:Szkoda, że wam zapowiedź lektora nie kojarzy się programami informacyjnymi na świecie, gdzie w niektórych to jest standard.
I co z tego, że na świecie to standard? To mnie ma zachęcić do chwalenia tego pomysłu? Takie zapowiedzi są dobre do programów rozrywkowych, a nie informacyjnych. Jak będę chciał światowe standardy zobaczyć włączę sobie CNN czy BBC World News, a nie polski serwis informacyjny.
matik pisze:
odziom91 pisze:Tak się zastanawiam, czy czasami stół po remoncie nie jest "upier******"... :D

:)
Te żarty są już nudne. Ileż można o jednym stole?
Wiele razy i długo. I za każdym razem jak będzie się pojawiał nowy stół prezenterski w Faktach. To już jest rzecz kultowa.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] Fakty

Post autor: matik » 08 paź 2012, 13:47

ARTUR B. pisze:
matik pisze:Szkoda, że wam zapowiedź lektora nie kojarzy się programami informacyjnymi na świecie, gdzie w niektórych to jest standard.
I co z tego, że na świecie to standard? To mnie ma zachęcić do chwalenia tego pomysłu?
Nie. To ma Tobie i innym pokazać, że lektor niekoniecznie musi kojarzyć się z rozrywką.
ARTUR B. pisze:
matik pisze:
odziom91 pisze:Tak się zastanawiam, czy czasami stół po remoncie nie jest "upier******"... :D

:)
Te żarty są już nudne. Ileż można o jednym stole?
Wiele razy i długo. I za każdym razem jak będzie się pojawiał nowy stół prezenterski w Faktach. To już jest rzecz kultowa.
Kultowe? :lol: Sorry, dla mnie to jest żałosne, no ale nie wszyscy muszą śmiać się parę lat z jednej i tej samej rzeczy. Niektórym proponuję dojrzeć.
Spooky
VIP Expert

[TVN] Fakty

Post autor: Spooky » 08 paź 2012, 13:55

Ty się nie śmiejesz, Durczok też się nie śmieje, ale np. taki Piotr "Wolan" Wolański sam nawet w materiale o nowym studiu faktów powiedział z żartem: "Jest dużo jaśniej i czyściej i stół też jest czysty"

http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,80/n ... 79965.html
ARTUR B.

[TVN] Fakty

Post autor: ARTUR B. » 08 paź 2012, 14:14

matik pisze:Nie. To ma Tobie i innym pokazać, że lektor niekoniecznie musi kojarzyć się z rozrywką.
Czy kojarzy się z rozrywką czy nie, to ja wolę jak prezenter serwisu informacyjnego sam się przedstawia. Dla mnie ten początek Faktów jest zbyt kiczowaty.
matik pisze:Kultowe? :lol: Sorry, dla mnie to jest żałosne, no ale nie wszyscy muszą śmiać się parę lat z jednej i tej samej rzeczy. Niektórym proponuję dojrzeć.
Śmiejemy się wiele lat z tych samych tekstów polskich jak i zagranicznych komedii, więc dlaczego nie możemy się nabijać z Durczoka? No tak dla ciebie przecież dojrzałość oznacza zero krytyki i żartów wobec grupy TVN. Przecież to taka perfekcyjna stacja. "Przepraszam", że Cię uraziłem.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] Fakty

Post autor: matik » 08 paź 2012, 14:21

ARTUR B. pisze:No tak dla ciebie przecież dojrzałość oznacza zero krytyki i żartów wobec grupy TVN. Przecież to taka perfekcyjna stacja. "Przepraszam", że Cię uraziłem.
Nie dopowiadał czegoś czego nigdy nie napisałem.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Fakty

Post autor: Direct » 08 paź 2012, 15:10

Sprawa brudnego stołu będzie jeszcze wiele lat wracać. Przy każdym nowym stole, przy każdym nowym studiu "Faktów".

Pamiętacie nagranie z kulisów "Faktów", jak Tomasz Lis klnie coś o jakiejś mapie czy tam wykresie? Pewnie tak, ale trudno je powiązać z czymś, co dzieje się teraz, więc się do tego nie wraca. A nowe studio z nowym stołem to idealna okazja do przypomnienia akcji z brudnym stołem z początku 2009 roku.

Zrozumiałbym Cię, matik, gdyby ni stąd ni zowąd ktoś wyjechał z tą sprawą sprzed przeszło 3 lat, ale jest ku temu okazja, więc to wraca i nie ma się co bulwersować. Dla Ciebie to jest żałosne, OK, ale nie wyznaczaj innym, co mają za takie uznawać i kto jest dojrzały, a kto nie.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert

[TVN] Fakty

Post autor: Lord_info » 08 paź 2012, 15:30

Na http://www.facebook.com/Fakty.TVN rozpoczęto nowy cykl "Faktopeida"- różne ciekawostki z newsroomu:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
N4020
Użytkownik

[TVN] Fakty

Post autor: N4020 » 08 paź 2012, 21:48

TVN od upierd**nego stołu się tak samo nie odetnie jak Polsat od disco-polo

Takie moje zdanie
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

[TVN] Fakty

Post autor: adekpabianice » 08 paź 2012, 22:22

A dziś znów lekko zmodyfikowano podkład muzyczny przy starcie.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

[TVN] Fakty

Post autor: Peter Parker » 09 paź 2012, 22:18

Obrazek

Takie tam małe podobieństwo... ;)
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

[TVN] Fakty

Post autor: adekpabianice » 10 paź 2012, 8:50

Czepiacie się tego jakby to było tandetne i nie dało by się tego oglądać :/
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert

[TVN] Fakty

Post autor: Lord_info » 10 paź 2012, 13:05

http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,80/t ... 81710.html - lubiany czy nielubiany lektor Faktów TVN ujawniony to Piotr Zworski

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Fakty

Post autor: Direct » 10 paź 2012, 13:30

I on te parę powtarzających się co wydanie słów zawsze będzie czytał na żywo? Czy nagrają wersję dla każdego prowadzącego i głos będzie leciał z "taśmy"? ;)
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

[TVN] Fakty

Post autor: Peter Parker » 10 paź 2012, 14:06

A oglądałeś materiał? Wszystko jest w nim wyjaśnione.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Fakty

Post autor: Poland » 10 paź 2012, 15:26

Dla niewiedzących mogę jeszcze dodać że Piotr Zworski to dziennikarz który w Radiu Plus prowadzi audycje ''Rodzice plus Dzieci'' we wtorkowe wieczory.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”