[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
michal
VIP Expert
x 6
x 18

[POLSAT] Wydarzenia

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Oto mój ranking prowadzących.
1.Magdalena Kaliniak
2.Jarosław Gugała
3.Joanna Wrześniewska-Zygier
4.Beata Grabarczyk
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: Kamil »

Podoba mi się twój ranking więc przygotowałem swój.
1. Magdalena Kaliniak
2. Jarosław Gugała
3. Beata Grabarczyk
4. Joanna Wrześniewska-Zygier
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: tzatik »

To i ja dodam ranking od siebie:
1. Magdalena Kaliniak
2. Beata Grabarczyk
3. Joanna Wrześniewska-Zygier
4. Jarosław Gugała
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

[POLSAT] Wydarzenia

sorry za post pod postem

Dziś część Wydarzeń-o wojnie, Gugała też prowadził z videowall'a zapy ode mnie: (sorry za jakość) ;)
Obrazek
Obrazek
wykorzystują możliwości nowego studia i dobrze bo fajnie to wygląda :)
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: embi »

Super to wygląda bo w starych "Wydarzeniach" rzadko kiedy wykorzystywano videowall (jedynie w tle za prezenterem).
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: Tomala »

Ostatnio w programach informacyjnych panuje taka moda, żeby je prowadzić na stojaka...;) z obrazem za plecami...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: Ice »

tomala_k pisze:Ostatnio w programach informacyjnych panuje taka moda, żeby je prowadzić na stojaka...;) z obrazem za plecami...
Wydarzenia nie są w całości prowadzone na ''stojaka'' - na ''stojaka'' jak Ty to nazwałeś są prezentowane rozmowy z reporterami itp. Tak samo jest w Faktach. Tylko Wiadomości w całości prowadzone są w ten sposób.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: Tomala »

No zgadza się, że nie w całości... ale jak np Smoktunowicz prowadziła wydarzenia to cały czas siedziała...
Chciałem tylko zauważyć, że ostatnio w programach informacyjnych prezenterzy ruszają tyłki z za blatu...
To ma niby podkreślać dynamizm programu, czy coś...;P
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

Gugała od dwóch dni jest jakiś zamulony...Gdy na początku programu (po otwarciu wrot) mówił zawsze datę w miarę szybko, a teraz mówi dopiero wtedy jak już leci muzyka "Wydarzeń". Moim zdaniem gorzej to wygląda.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

[POLSAT] Wydarzenia

No dokładnie, też to zauważyłem :/ Ale ogólnie nadrabia relacjami przy viedowall'u co mnie się podoba. Zauważyłem dziś, podczas pogody, że fronty atmosferyczne w końcu nie są pokazywane klatkami-jak to było do tej pory od czerwca, ale są animowane-tak samo jak chmurki (tzn deszcz i pioruny jak było dziś) są już animowane ;) Całkiem inaczej i lepiej oczywiście to wygląda :)

EDIT: post 99 :)
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

A dzisiaj w "Wydarzeniach" znowu problemy. Nie dość że Gugała był "wyśrodkowany" to brakowało belek przy wypowiadających się osobach.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

Sorry za post pod postem ale dzisiaj "Wydarzenia" rozpoczęły się bez otwarcia wrot. Moim zdaniem lepiej to wyglądało.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: majkel »

nie tylko dziś ..wczoraj też nie było wrot i całkiem dobrze to wyglądało ...
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

tvpolsat.info pisze:(...)Dorota Gawryluk, której program publicystyczny Konfrontacje zostanie zawieszony i nie wiadomo, czy wróci do wiosennej ramówki, od lutego będzie gospodynią Wydarzeń.

Gawryluk ma prowadzić serwis na zmianę z Jarosławem Gugałą. Dziennik informuje, że po poprowadzeniu głównego wydania Wydarzeń dziennikarka przeniesie się na antenę kanału Polsat News i tam będzie gospodynią półgodzinnego programu, który ma stanowić przedłużenie serwisu. – Chcemy, żeby Dorota Gawryluk stała się wyrazistą twarzą Polsatu, stąd ten transfer – powiedział Dziennikowi Mirosław Błaszczyk, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.(...)
Co o tym sądzicie ? Moim zdaniem Gawryluk nie powinna prowadzić "Wydarzeń", ponieważ gdzieś czytałem, że jest powiązana z PiSem. Jeszcze na dodatek Polsat News tnie koszty i usuwa programy z ramówki. Link do pełnego artykułu: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1649
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[POLSAT] Wydarzenia

Post autor: Ice »

Jeszcze na dodatek Polsat News tnie koszty i usuwa programy z ramówki.
Tylko, że nie wszystkie, tylko te najmniej opłacalne. A o cięciu kosztów tyle się nagadałem, że nie chce mi się każdemu z osobna tego tłumaczyć. A może jednak skopiuję posta z innego forum bo doskonale odzwierciedla to co mam do przekazania.

Produkcje, które nie opłaca się produkować usuwa się, modyfikuje się dyżury prezenterskie i wszystko to o czym zadecydował zarząd. Chociaż w pewnym sensie zastanawiałem się po co zatrudniali tą magiczną dwudziestu osób. Przez następne dwa lata będzie im trochę ciężko bo na jakiekolwiek zyski i szersze inwestycje trzeba będzie czekać. Dlatego to wszystko się upraszcza.
Zresztą Markiewicz zaraz po starcie Polsat News przyznał, że po kilku miesiącach takie zmiany będą nieuniknione. Ale dla widzów nie będą chyba odgrywały tak wielkiego znaczenia. No może trochę, bo Ci którzy oglądali ''Bumerang'' czy ''ShowBiz'' będą lekko zaskoczeni, chociaż co do usunięcia tego pierwszego mam lekkie wątpliwości. Takie cięcia były i przypominam - są - również wprowadzane w innych kanałach, zwolnienia również, także to dla mnie - normalne. Takie zmiany nie oznaczają, że stacja upada. Po prostu gdy w coś nie opłaca się na początku inwestować to się tego nie robi. A po dogłębnych analizach widać doskonale jakie to produkcje są. A 20 głów, które polecą to osoby tworzące właśnie te programy.
Moim zdaniem Gawryluk nie powinna prowadzić "Wydarzeń", ponieważ gdzieś czytałem, że jest powiązana z PiSem.
Nie jestem zwolennikiem PISu, ale jakby była powiązana z PO to rozumiem, że byś pretensji nie miał? Lepiej nie mieszajmy w to polityki bo wywołasz kolejną, beznadziejną kłótnie. Poza tym nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Formuła ''Wydarzeń'' będzie ta sama a Gawryluk w dużej mierze widzowi będzie podawać informacje, bo reszta go nie interesuje. I tyle.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”