[POLSAT] Wydarzenia

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

TiM pisze: 04 wrz 2021, 14:45 Wydarzenia zyskają już wkrótce nową oprawę i miejsce realizacji (...)
No nareszcie. Aby zmienić oprawę głównego serwisu to musieli specjalnie robić kanał :rolleyes:
Miłego dnia :)
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

To dobrze, że zmieniają oprawę, bo akurat ta wygląda najgorzej z pozostałych serwisów informacyjnych.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3435
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Kolejny debiut w "Wydarzeniach wieczornych". Dzisiaj serwis prowadził Michał Cholewiński.
https://tvpolsat.info/news/39248/michal ... lsat-news/
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 658
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2127
x 474

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Nikt jeszcze nie pisał, ale dziś "Wydarzenia" obchodzą 17 urodziny. https://twitter.com/tvpolsat_info/status/1447515319040315399
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Ciekawe kiedy nowa oprawa "Wydarzeń" Polsatu nawiązującą do kanału Wydarzenia 24. Zapowiedzieli, ale kiedy wprowadzą nie wiadomo?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Brawo, świetna decyzja cwaniaka do głównych Wydarzeń, więcej awansów takich ludzi.


"Michał Cholewiński zadebiutuje w głównym wydaniu "Wydarzeń" Polsatu"

https://www.press.pl/tresc/67914,bialy- ... h_-o-18_50
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dziś debiut Cholewińskiego.
felek07
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 21 sie 2021, 16:34
x 118
x 25

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: felek07 »

Niestety, o ile Polsat ma wielu dobrych dziennikarzy, to jednak brakuje im "tego czegoś" w kontekście prowadzenia głównego programu informacyjnego.Nie ma tam nikogo pokroju Kajdanowicza, Marciniaka czy Werner, którzy jednak mają "ten" format. Debiut Cholewińskiego ok, ale tylko ok.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gdyby to ode mnie zależało, to bym wyrzucił z polskich dzienników 3/4 prowadzących 😉 Z biegiem lat większość z nich stało się zakładnikami prompterów, kijów na fotelach i pewnego nadęcia.

W innym wątku poruszono wątek Lisa i Durczoka. Może nikt by ich dziś nie chciał na głównych antenach, ale kto jak nie oni wprowadzał do programów autentyczności, pewien dynamizm sytuacji. Ich sznyt, sposób mówienia, komunikowania się z widzami przeszedł dziś np. do TVN24, a całkowicie zniknął z "Faktów". Duże zasługi dla świata polskiej informacji miał również Marcin Pawłowski. Ostatnią w miarę "luźną" postacią była genialna Justyna Pochanke.

Wybaczcie, to nie wątek o TVN 😉
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Karol pisze: 01 lis 2021, 22:06 Ostatnią w miarę "luźną" postacią była genialna Justyna Pochanke.

Wybaczcie, to nie wątek o TVN 😉
Ona była tak "wyluzowana", że jak zobaczyłem, że ma prowadzić "Fakty" to tego dnia zmieniałem kanał na Polsat. Bardzo dobrze, że odeszła.
2008-2023
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dla mnie Pochanke mimo wszystko jest jedną z ostatnich przedstawicielek "starej" szkoły TVN w kategorii prowadzących. Kraśko dla odmiany prezentuje swój autorski styl, wypracowany jeszcze w "Wiadomościach". A reszta nie bez powodu nigdy nie zajęła miejsca Lisa czy Durczoka, tylko muszą dzielić się stołem 😉
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Kiedyś też ją lubiłem, ale z czasem jej niektóre komentarze do materiałów "od siebie" były wręcz irytujące. Nie wspomnę już o jej rozmowach w "Faktach po faktach". To ciągle przerywanie widzom i te monologi. Czasami nie wiedziałem czy ona zadaje pytanie czy wygłasza jakiś manifest.

Ale fakt. Jak przypomnę sobie ją jak prowadziła serwisy podczas 11 września w TVN24 to spokojnie można byłoby stwierdzić, że to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Co do reszty się zgadzam. Kajdanowicz od początku związany z TVN, a w sumie jakiejś swojej "marki" nie wyrobił sobie przez te wszystkie lata. Werner też jakby się zatrzymała w miejscu. Chociaż myślałem, że może być po odejściu Durczoka z "Faktów" - główną twarzą tegonprogramu. O Rudnik i Marciniaku to nawet nie wspomnę. W sumie w "Faktach" teraz jest Kraśko i długo, dlugo nic.

Mimo wszystko uważam, że w "Wydarzeniach" jest jeszcze gorzej niż w "Faktach". W sumie jedyną prowadzącą jaką kojarzę z tym serwisem jest Gawryluk. Kiedyś chyba była Pani Smuktunowicz (ale dla mnie to też taki typ "czytaczki z promptera"). Chyba Rzepaczak, Lichocka, Wrześniewska. A z Panow Romanowski, Szeląg. Jednak trudno tu kogoś porównać do Lisa z czasów "Faktów".

Mimo wszystko uważam, że komuś spotkanemu na ulicy gdyby zapytać o prowadzących "Fakty" I "Wydarzenia" to łatwiej byłoby wymienić im prowadzących "Fakty".
2008-2023
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co do debiutu Michała Cholewińskiego to nie mam większych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
janekpogwad
VIP Expert
Posty: 1533
Rejestracja: 09 paź 2010, 17:05
Lokalizacja: Kraków
x 249
x 520
Kontakt:

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Chyba po prostu wszyscy życzymy sobie mniejszej rotacji prezenterów głównych Wydarzeń, bo obecnie jest ich zdecydowanie za dużo, a ze sztandarowego programu informacyjnego Polsatu, zrobił się "Serwis Polsatu News", w którym w sumie to bez znaczenia, kto przekazuje informacje.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Pochanke, Durczok, Lis... A Cholewiński de facto zastąpił Jędrzejka, najbardziej znanego z niekontrolowanego ataku śmiechu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości