[POLSAT] Wydarzenia

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Dyskusja na temat jednego z czołowych dzienników w Polsce.
Prowadzi je(Wydarzenia)m.in.Hanna Smoktunowicz.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Jest to jedyny serwis informacyjny ktory zdarza mi sie ogladac....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dla mnie to jedyny serwis informacyjny z różowo-granatową grafiką. Ogólnie nie mam nic przeciwko jego istnieniu, jednak wcale go nie oglądam :)
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

a ja go oglądam i uważam, że to najlepszy program Polsatu. Jest to także jeden z moich ulubionych serwisów informacyjnych. Ale mam jeden argument przeciw, otóż w "wydarzeniach" wogóle nie ma dobrych prezenterów. Tylko Hanna jest w Polsacie profesionalistką, a reszta to tacy przeciętniacy, którzy niby dobrze prowadzą program, ale jednak nie są w tym najlepsi. maja tylko 3 prezenterów (n o może sporadycznie jeszcze Kwiatkowski wystepuje) Hanna Smoktunowicz, Jarosław Gugała ( nie mam nic do niego, ale troszkę zbyt nudno prowadzi brogram) i poczatkująca Beata Grabarczyk, która nie ma odpowiedniego głosu na serwis informacyjny ( ta chrypa, okropność!) TVN ma justyne Pochanke, Durczoka, Redo, i kogoś na "k" ale nie pamietam. Pytanie jeszcze jedno, czy Anita Werner prowadzi jeszcze "FAkty". A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

marcelek pisze:czy Anita Werner prowadzi jeszcze "FAkty"
Prowadzi "Fakty" o godz. 16.00
marcelek pisze:A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?
Może znalazł pracę gdzie indziej, nie koniecznie jako prezenter informacyjny.

Poza tym nie wiem co masz do Jarosława Gugały. Założe się, że nie jeden Polak chciałby mieć tak bogatą biografię jak on. Dla streszczenia powiem Ci, że Gugała był Dyrektorem TVP1, reporterem, wydawcą a także prowadzącym "Wiadomości", a nawet ambasadorem RP.

Co do jego stylu prowadzenia. Program nie jest nudny. Gugała po prostu nie jest taki "uczuciowy" jak Hanna Smoktunowicz i inne prezenterki "Wydarzeń". Program prowadzi na poziomie, bez żadnych odchyłów psychicznych.
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

ja do gugały nic nie mam, tylko nie ma on takiego tempa, nie ma gestykulacji, ale go lubię. Może być jako prezenter, ale osobiście wolę jak program prowadzi jakas urokliwa i ładna pani.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

marcelek pisze:ja do gugały nic nie mam, tylko nie ma on takiego tempa, nie ma gestykulacji, ale go lubię. Może być jako prezenter, ale osobiście wolę jak program prowadzi jakas urokliwa i ładna pani.
Typowy facet ;)

Też wolę, jak w TVN24 serwisy prowadzi moja ukochana Anna Kalczyńska :D:D
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

marcelek pisze:A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?
Pewnie masz na myśli Artura Tamborskiego. Nadal pracuje w Wydarzeniach ale jest tylko lektorem i czyta materiały do których nie nagrali własnych komentarzy inni dziennikarze. Usłyszeć go można bardzo często w Wydarzeniach o 15:45 a wcześniej także w Wydarzeniach TV4 wieczorem. Zawsze gdy był lektorem to na końcu wydarzeń obok nazwiska prowadzącego był też wymieniony on.
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

nie nie chodzi mi o Tamborskiego, tylko takiego innego tylko jak on się nazywał to nie wiem, bo nie ogladałem "Wydarzeń TV4" muszę poszukać w necie.


edit: już chyba wiem, to jest chyba Artur Kaczmarski
Matiq
VIP Expert
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matiq »

dzisiaj bardzo fajnie przeprowadzone Wydarzenia z Krakowa, czołówka z papieżem, trochę zmienione w niej logo i hanka na tle rynku :) i same najważniejsze rzeczy, bez lania wody i analizowania jakie papież nosi buty i kto produkuje jego papier toaletowy :)
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

No wydarzenia dzisiaj były spoko, ale TVN to był po prostu świetny z tymi nie wiem jak to nazwać "filmikami" z momentami wizyty papieża w wybranych miejscach i jego głosem znajciekawszymi słowami.! to było świetne, TVN pokazał klase, ale Durczok to jest beznadziejny. Jak on prowadzi "Fakty TVN" to ja się załamuję! nie podoba mi się jego prowadzenie! beznadzieja!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No prawda Wydarzenia z Krakowa wyszły ciekawie. Grafika też była niezła. W ogóle jak dla mnie to Wydarzenia prezentowały najlepiej wszystko o papieżu spośród innych stacji. Nie chcę się już kłócić ale TVN i Fakty to kompletnie niewypał - niezbyt dobrze im to wychodziło w ciągu tych ostatnich dni.
Awatar użytkownika
Pingwin
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:20

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pingwin »

Od kiedy Tomasz Lis przeszedl do Polsatu Wydarzenia duzo zyskały co widac doskonale po oglądalnosci,przynajmniej tak mi sie wydaje :)
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

wydarzenia to swietny serwis informacyjny, który ma w sobie to "coś". Ma fajną grafikę i muzykę. Tylko, że TVN fakty mają ciekawsze pomysly na realizację programu, ale nie znaczy to, że są dobre, bo tak według mnie nie jest. Jesdynie co w Faktch mi się podobało w ciągu tych dni to te "filmiki" i tyle, bo prowadzenie to dno! Durczok jest beznadfziejny naprawdę!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Osobiście wolę Fakty, ale Wydarzenia nie są złe (szczególnie jak pomyśli się o "Informacjach"). Serwis inforformacyjny na dobrym poziomie. Tomasz Lis wzorował sie na Faktach.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości