Strona 1 z 97

[POLSAT/POLSAT NEWS] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 11:39
autor: stevie
Dyskusja na temat jednego z czołowych dzienników w Polsce.
Prowadzi je(Wydarzenia)m.in.Hanna Smoktunowicz.

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 16:29
Jest to jedyny serwis informacyjny ktory zdarza mi sie ogladac....

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 16:31
autor: Karol
Dla mnie to jedyny serwis informacyjny z różowo-granatową grafiką. Ogólnie nie mam nic przeciwko jego istnieniu, jednak wcale go nie oglądam :)

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 17:01
autor: marcelek
a ja go oglądam i uważam, że to najlepszy program Polsatu. Jest to także jeden z moich ulubionych serwisów informacyjnych. Ale mam jeden argument przeciw, otóż w "wydarzeniach" wogóle nie ma dobrych prezenterów. Tylko Hanna jest w Polsacie profesionalistką, a reszta to tacy przeciętniacy, którzy niby dobrze prowadzą program, ale jednak nie są w tym najlepsi. maja tylko 3 prezenterów (n o może sporadycznie jeszcze Kwiatkowski wystepuje) Hanna Smoktunowicz, Jarosław Gugała ( nie mam nic do niego, ale troszkę zbyt nudno prowadzi brogram) i poczatkująca Beata Grabarczyk, która nie ma odpowiedniego głosu na serwis informacyjny ( ta chrypa, okropność!) TVN ma justyne Pochanke, Durczoka, Redo, i kogoś na "k" ale nie pamietam. Pytanie jeszcze jedno, czy Anita Werner prowadzi jeszcze "FAkty". A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 17:19
autor: Karol
marcelek pisze:czy Anita Werner prowadzi jeszcze "FAkty"
Prowadzi "Fakty" o godz. 16.00
marcelek pisze:A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?
Może znalazł pracę gdzie indziej, nie koniecznie jako prezenter informacyjny.

Poza tym nie wiem co masz do Jarosława Gugały. Założe się, że nie jeden Polak chciałby mieć tak bogatą biografię jak on. Dla streszczenia powiem Ci, że Gugała był Dyrektorem TVP1, reporterem, wydawcą a także prowadzącym "Wiadomości", a nawet ambasadorem RP.

Co do jego stylu prowadzenia. Program nie jest nudny. Gugała po prostu nie jest taki "uczuciowy" jak Hanna Smoktunowicz i inne prezenterki "Wydarzeń". Program prowadzi na poziomie, bez żadnych odchyłów psychicznych.

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 17:22
autor: marcelek
ja do gugały nic nie mam, tylko nie ma on takiego tempa, nie ma gestykulacji, ale go lubię. Może być jako prezenter, ale osobiście wolę jak program prowadzi jakas urokliwa i ładna pani.

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 17:26
autor: Karol
marcelek pisze:ja do gugały nic nie mam, tylko nie ma on takiego tempa, nie ma gestykulacji, ale go lubię. Może być jako prezenter, ale osobiście wolę jak program prowadzi jakas urokliwa i ładna pani.
Typowy facet ;)

Też wolę, jak w TVN24 serwisy prowadzi moja ukochana Anna Kalczyńska :D:D

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 17:49
autor: Axel
marcelek pisze:A co się stalo z tym takim prezenterem co pracował w Dzienniku Ty4 i Wydarzeniach TV4, taki w okularach?
Pewnie masz na myśli Artura Tamborskiego. Nadal pracuje w Wydarzeniach ale jest tylko lektorem i czyta materiały do których nie nagrali własnych komentarzy inni dziennikarze. Usłyszeć go można bardzo często w Wydarzeniach o 15:45 a wcześniej także w Wydarzeniach TV4 wieczorem. Zawsze gdy był lektorem to na końcu wydarzeń obok nazwiska prowadzącego był też wymieniony on.

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 20:09
autor: marcelek
nie nie chodzi mi o Tamborskiego, tylko takiego innego tylko jak on się nazywał to nie wiem, bo nie ogladałem "Wydarzeń TV4" muszę poszukać w necie.


edit: już chyba wiem, to jest chyba Artur Kaczmarski

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 20:37
autor: Matiq
dzisiaj bardzo fajnie przeprowadzone Wydarzenia z Krakowa, czołówka z papieżem, trochę zmienione w niej logo i hanka na tle rynku :) i same najważniejsze rzeczy, bez lania wody i analizowania jakie papież nosi buty i kto produkuje jego papier toaletowy :)

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 20:41
autor: marcelek
No wydarzenia dzisiaj były spoko, ale TVN to był po prostu świetny z tymi nie wiem jak to nazwać "filmikami" z momentami wizyty papieża w wybranych miejscach i jego głosem znajciekawszymi słowami.! to było świetne, TVN pokazał klase, ale Durczok to jest beznadziejny. Jak on prowadzi "Fakty TVN" to ja się załamuję! nie podoba mi się jego prowadzenie! beznadzieja!

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 20:46
autor: Axel
No prawda Wydarzenia z Krakowa wyszły ciekawie. Grafika też była niezła. W ogóle jak dla mnie to Wydarzenia prezentowały najlepiej wszystko o papieżu spośród innych stacji. Nie chcę się już kłócić ale TVN i Fakty to kompletnie niewypał - niezbyt dobrze im to wychodziło w ciągu tych ostatnich dni.

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 20:52
autor: Pingwin
Od kiedy Tomasz Lis przeszedl do Polsatu Wydarzenia duzo zyskały co widac doskonale po oglądalnosci,przynajmniej tak mi sie wydaje :)

[POLSAT] Wydarzenia

: 28 maja 2006, 21:46
autor: marcelek
wydarzenia to swietny serwis informacyjny, który ma w sobie to "coś". Ma fajną grafikę i muzykę. Tylko, że TVN fakty mają ciekawsze pomysly na realizację programu, ale nie znaczy to, że są dobre, bo tak według mnie nie jest. Jesdynie co w Faktch mi się podobało w ciągu tych dni to te "filmiki" i tyle, bo prowadzenie to dno! Durczok jest beznadfziejny naprawdę!

[POLSAT] Wydarzenia

: 06 cze 2006, 0:51
autor: Tomek
Osobiście wolę Fakty, ale Wydarzenia nie są złe (szczególnie jak pomyśli się o "Informacjach"). Serwis inforformacyjny na dobrym poziomie. Tomasz Lis wzorował sie na Faktach.