[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 180
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Niby masz racje ale zauważ że w newsie Wirtualnychmediów pisze:
Z naszych informacji wynika, że z nowego studia „Wiadomości” zaczną być nadawane za około miesiąc.
Jest zatem jakaś furtka do startu studia wcześniej - niekoniecznie w grudniu zwłaszcza że teraz są już testy prowadzone.
Poland - Aktywnie najlepszy!
mati90
Obserwator
x 17

[TVP1] Wiadomości

Post autor: mati90 »

Poland trochę cierpliwości trzeba spokojnie poczekać a nie wszędzie się pytać gdzie popadnie.
Zobaczysz, że jak nie będziesz się tak tym nakręcał to szybciej czas zleci.
Dkdomjk
Obserwator
x 269
x 38

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Dkdomjk »

Może zrobią start wyremontowanego studia i nowej oprawy na początku 2019, jak to było podczas ostatniej zmiany oprawy graficznej w 2015.
Memorex_94
Poster
x 4
x 96

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Memorex_94 »

Może tak być. Odchodząc już od tego co reklamuje to studio, i jaka tam jest warstwa materiałowa, to lepiej by wyszło coś dopracowane od a do z. Nic rzucać terminami jak najszybciej a potem wyjdzie, że to kolejny niedopracowany gniot. Szczerze to ja już nawet zapomniałem o tym nowym studiu i żyje mi się z tym lepiej, jakie będą efekty. Wiele wskazuje, że dowiemy się za miesiąc. Nie sądzę by TVP puściło to szybciej, ostatnie dwa takie terminy z pompą to 11.11 i rocznica obecnej oprawy, jeżeli w tych terminach nie zdążą to nie spodziewam się urywania głowy by puścić to jak najprędzej.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 180
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Jeszcze są urodziny programu które to wypadają 18 listopada :)
Ostatnio zmieniony 03 lis 2018, 18:46 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kossa »

Chyba 18 listopada drogi @Poland-zie...
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Dkdomjk pisze:Może zrobią start wyremontowanego studia i nowej oprawy na początku 2019, jak to było podczas ostatniej zmiany oprawy graficznej w 2015.
To wtedy w Sylwestrowy Wieczór o 19:30 zobaczylibyśmy Holecką lub Ziemca, którzy powiedzą, że za chwilę po raz ostatni zobaczymy czołowkę z Zamkiem Królewskim, a później po niej forszpan i łączenie z Adamczykiem w Zakopanem. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 180
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

kossa pisze:Chyba 18 listopada drogi @Poland-zie...
Poprawione - z rozpędu mi się ten październik wstrzelił.
polajt2
Użytkownik
x 20

[TVP1] Wiadomości

Post autor: polajt2 »

Oglądaliście dzisiaj "Wiadomości"? Chodzi mi o fragment mniej więcej od 19:45 poświęcony niemal w całości TVP. Trzeba przyznać, że to wszystko robi wrażenie: wzrost oglądalności, nowe i w tym momencie najnowocześniejsze studio newsowe w Polsce, którego żadna poprzednia ekipa nie potrafiła (nie chciała?) zrobić, genialne produkcje w świetnej jakości, jak chociażby omawiany spektakl Teatru Telewizji. Wiem, że to nie ten wątek, ale Teatr Telewizji robi wrażenie i przyciąga - sam go oglądałem w tym roku. Nie dziwi więc wzrost widzów TVP w grupie komercyjnej, aż o... KILKANAŚCIE procent - taki przyrost podano w "Wiadomościach". Ludzie łakną czegoś więcej niż skrytych prawd, ciężkich spraw i tak dalej.

Czekam na wtorek i na nowe studio TVP Info. To jeszcze bardziej wzmocni pozycję tego kanału i mam nadzieję, że przyciągnie nowych widzów.

Nowych "Wiadomości" również nie mogę się doczekać. Z zapowiedzi wynika, że to będzie prawdziwy sztos.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

[TVP1] Wiadomości

Kilkanaście procent, a nie punktów procentowych. To bardzo istotna różnica. ;)

A co do autopromocji TVP - trudno się dziwić. Cisza wyborcza, więc "wojna" polityczna schodzi na drugi plan. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 180
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

To jeszcze nie wszystko - w TVP Info pojawił się materiał na temat samego Prezesa TVP Jacka Kurskiego. Chodzi rzecz jasna o prasowe dywagacje na temat porzucenia przez niego fuchy w telewizji publicznej na rzecz europarlamentu :)

PS: Wiadomości wróciły na Facebooka. Panorama i Teleexpress mają z tym jeszcze problemy. Przy okazji mogliby utworzyć profil Dziennikowi Regionów a nie zawalać profil TVP3 polityką.
Esia
Użytkownik

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Esia »

polajt2 pisze:Oglądaliście dzisiaj "Wiadomości"? Chodzi mi o fragment mniej więcej od 19:45 poświęcony niemal w całości TVP. Trzeba przyznać, że to wszystko robi wrażenie: wzrost oglądalności, nowe i w tym momencie najnowocześniejsze studio newsowe w Polsce, którego żadna poprzednia ekipa nie potrafiła (nie chciała?) zrobić, genialne produkcje w świetnej jakości, jak chociażby omawiany spektakl Teatru Telewizji. Wiem, że to nie ten wątek, ale Teatr Telewizji robi wrażenie i przyciąga - sam go oglądałem w tym roku. Nie dziwi więc wzrost widzów TVP w grupie komercyjnej, aż o... KILKANAŚCIE procent - taki przyrost podano w "Wiadomościach". Ludzie łakną czegoś więcej niż skrytych prawd, ciężkich spraw i tak dalej.

Czekam na wtorek i na nowe studio TVP Info. To jeszcze bardziej wzmocni pozycję tego kanału i mam nadzieję, że przyciągnie nowych widzów.

Nowych "Wiadomości" również nie mogę się doczekać. Z zapowiedzi wynika, że to będzie prawdziwy sztos.

Omg, to Ty tak serio? A co do rzetelności, to czemu dzisiaj w wiadomościach o19.30 wspomnieli, że Rysia Petru w sejmie poniosło i dostal karę,a nie wspomniano; że Pan posel z PiS Dominik Tarczynski wyzywal od idiotow innego posla i sam tez dostal kare? Pozdrawiam, bezstronna.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

[TVP1] Wiadomości

Wczoraj w setce jednego z materiałów wystąpił Ryszard Gromadzki - prezenter głównego programu informacyjnego TV Republika "Dzisiaj".

A na początek wczorajszego "Gościa Wiadomości" Ziemiec dodał, że czekają aż przeniosą się do nowego studia "Wiadomości". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 337
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: AtoMan »

Zaraz, Wiadomości z rekordowymi spadkami chwalą się WZROSTEM oglądalności? Niezłe jajcowanie xD
dość
polajt2
Użytkownik
x 20

[TVP1] Wiadomości

Post autor: polajt2 »

Powyżej typowy widz TVN. Nie wiem, ale się wypowiem. Nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale skomentuję.

Otóż w "Wiadomościach" mowa była o wzroście oglądalności TVP 1 i TVP 2, a nie "Wiadomości", w oparciu o dane Nielsena.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”