[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Według spekulacji Media2.pl do Wiadomości TVP miała by przejść Kasia Trzaskalska w roli prezenterki :D. Najprawdopodobniej zastąpiła by Dorotę Wysocką Schnepf która lada dzień odchodzi z telewizji publicznej...
michal
VIP Expert
x 5
x 18

[TVP1] Wiadomości

Post autor: michal »

Ale Katarzyna Trzaskalska prowadziła już flesze Wiadomości w przerwie Kawy czy herbaty
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

Kiedy je prowadziła, po odejściu z Pulsu czy przed?
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamil2505 »

Kolejna zmiana... W "Wiadomościach" nie ma czołowej gwiazdy tak jak, np. w "Faktach" (Kamil Durczok).
Ciagle ktoś się zmienia... Według mnie to nie jest dobre dla takich programów... Myślałem, że pani Dorota dłużej zagrzeje miejsca....
Poza tym zarówno mi, jak i moim znajomym nie podobają sie "Wiadomości" "na stojąco" :/
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

Ale bzdury pleciesz? Dorota Wysocka odchodzi bo jest w ciąży! A przecież wydanie główne prezentują Hanka Lis i Piotrek Kraśko więc jeśli oni nie są gwiazdami dziennikarstwa w Polsce to ja nic nie rozumiem?!
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVP1] Wiadomości

Co chwila zmieniają "głównych" prowadzących... :/ Bez sensu...
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
michal
VIP Expert
x 5
x 18

[TVP1] Wiadomości

Post autor: michal »

cmabb93 pisze:Kiedy je prowadziła, po odejściu z Pulsu czy przed?
Jeszcze przed przejściem do Pulsu.Prowadziła flesze bardzo krótko pewnie kogoś zastępowała.Łączyła to z prowadzeniem Pogody.A z tego co pamiętam to prowadziła w 2005 może 2006 roku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

kamil2505 pisze:Co chwila zmieniają "głównych" prowadzących... :/ Bez sensu...
A co ma w ciąży program prowadzić? Zastanów się co piszesz... Zresztą niektórzy prowadzący przechodzą do konkurencji. A ja zauważyłem że w wydaniu głównym DODANO prowadzących i nikt nie zniknął z anteny. JEŻELI Wysocka odchodzi na macierzyńskie to ktoś MUSI ją zastąpić - nie będzie chyba prowadzić Wiadomości On Line z domu.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVP1] Wiadomości

To Ty mnie nie zrozumiałeś... po prostu... ale taka jest prawda, ze TVP i Wiadomości są kierowane "odgórnie"... A to, ze pani Dorota jest w ciąży to oczywiście zmienia mój tok myślenia na temat jej "odejścia tymczasowego"... Wybaczcie, nie czytam prasy kolorowej... "Wiadomości" oglądam rzadko... Wole "Fakty" szczerze mówiąc... Więc sami rozumiecie... Ostatnio chyba widziałem Kulczyckiego (nie wiem czy dobrze napisałem jego nazwisko), jeszcze nie tak dawno prowadził "Panoramę" w Dwójce...
PLATFORMA CANAL+:
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

Kulczycki sam przeszedł do Wiadomości. A o ciąży Wysockiej pisano kilka postów wyżej na tym forum.
A myślisz że kto decyduje kto prowadzi Fakty i Wydarzenia? Również góra (czyt. zarząd stacji).
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVP1] Wiadomości

Polska rzeczywistość... :/ Chociaż może i w innych krajach jest inaczej... Ale nie wiem, więc nie wypowiadam się na ten temat.. :/
PLATFORMA CANAL+:
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

[TVP1] Wiadomości

Wizytówkami stacji zazwyczaj są ich programy informacyjne. Na całym świecie o tym kto je prowadzi decydują różni prezesi, dyrektorzy itp. Bo niby kto miałby to robić?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Warto zuważyć, że od kilku dni "Wiadomości" są trochę inaczej kadrowane - np. podczas, gdy prezenter zapowiada materiał, kamera przesuwa się wokół studia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Dziś pod koniec "Wiadomośći" Hanna Lis pożegnała widzów z nieco innego ujęcia niż zwykle oraz lot kamerowy był nieco inny. Olimpiada się zakończyła, a "Sport" jest nadal nadawany z newsroomu - to daję tylko jako ciekawostkę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamilasty
Użytkownik

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamilasty »

Wiadomości Pogodowe zyskały prawdopodobnie nową prowadzącą. Czy ktoś wie coś na ten temat??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”