[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oni się po prostu boją 🙂
Awatar użytkownika
Desovsky
Użytkownik
x 665
x 26

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Desovsky »

Dobra, czyli chcecie powiedzieć że ten film nie jest jakąś przeróbką z YouTube? To naprawdę pojawiło się w telewizji? W takiej dokładnie formie? Brak słów...

EDIT: Sprawdziłem na stronie i rzeczywiście pojawił się dokładnie ten materiał. Miałem szczerą nadzieję że ktoś postanowił sobie zażartować. Nie mogę uwierzyć, że aż tak nisko upadła Polska...
Pozdrawiam! :DD 🏳️‍🌈
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 246
x 111

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamol »

Kurczę, trochę nie rozumiem waszego zdziwienia. Przecież ten program tak wygląda od czterech lat, to nie jest nic nowego, że „Wiadomości” nie są programem informacyjnym, tylko tubą PiS-u. Tutaj od kilku lat wskazuje się wrogów i tych dobrych z nadzieją, że „ciemny lud to kupi”, a sam program nie ma nic wspólnego z realną rzeczywistością. Nic nowego, kochani. :(
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 237
x 854

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Manieq »

Tylko że tą propagandową laurką dla Dudy a'la Pjongjang wczoraj przebili wszystko, co dokonali przez ostatnie 4,5 roku. Nawet jazda po "sędziowskich kastach", złej Unii, LGBT, uchodźcach, opozycji itd. ma mniejszą siłę rażenia, aniżeli to coś, czego wypuszczenie w normalnych okolicznościach byłoby pożywką dla opinii publicznej na wiele tygodni. W obecnej sytuacji szum niestety szybko ustanie, i to bynajmniej nie z powodu ciszy wyborczej i samych wyborów.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2020, 12:48 przez Manieq, łącznie zmieniany 1 raz.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 56
x 58
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Iluzjonista »

Desovsky pisze:
25 cze 2020, 11:42
Dobra, czyli chcecie powiedzieć że ten film nie jest jakąś przeróbką z YouTube? To naprawdę pojawiło się w telewizji? W takiej dokładnie formie? Brak słów...

EDIT: Sprawdziłem na stronie i rzeczywiście pojawił się dokładnie ten materiał. Miałem szczerą nadzieję że ktoś postanowił sobie zażartować. Nie mogę uwierzyć, że aż tak nisko upadła Polska...
Ci co za wojny zginęli przewracają się w grobie zapewne
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

[TVP1] Wiadomości

Post autor: waldus_5 »

@kamol
Skąd to poruszenie?
Jak widzimy pędzący samochód też jego kierunek jest oczywisty, a jednak robi wrażenie jak uderza w ścianę - Wieści już mają na koncie przebijanie ścian i faktycznie mogło to się już znudzić - ale jak przebili Chiński mur - to zwróciło uwagę.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 82
x 202
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: janekpogwad »

Ciekawe, że na takie materiały jest pozwolenie. Na dłuższą metę one chyba bardziej szkodzą wizerunkowi prezydenta niż go poprawiają. Ale może ja się nie znam na polityce. ;)

Oczywiście z dziennikarstwem, a co dopiero newsowym, ten materiał nie miał nic wspólnego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVP1] Wiadomości

Obejrzałem dzisiejsze "Wiadomości". Absolutnie każdy materiał związany był z Andrzejem Dudą lub gdzieś go tam wplątano... Chociażby w materiał o wypadku warszawskiego autobusu... 😡

Aż się z teściem pokłóciłem.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 63

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Mateusz44 »

Dla własnego zdrowia psychicznego radziłbym tego nie oglądać. :)
Oni już dawno temu przekraczali poziom komedii i standardów, ale widać że nadal są przekonani, że to oni rozdają karty w tej grze. :)
Moim zdaniem, bardziej szkodzą Dudzie niż mu pomagają.
A tak dla przypomnienia...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 79
x 119
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ama18 »

janekpogwad pisze:
25 cze 2020, 13:36
Ciekawe, że na takie materiały jest pozwolenie. Na dłuższą metę one chyba bardziej szkodzą wizerunkowi prezydenta niż go poprawiają. Ale może ja się nie znam na polityce. ;)
A może po prostu tak miało być? Jeżeli pracownicy TVP mają wspierać Dudę, to lutują po całości. Materiał Sawickiego faktycznie się wyróżnia na tle reszty produkcji Wiadomości, ale pałka się tam przegina niemalże dzień w dzień.
Awatar użytkownika
Desovsky
Użytkownik
x 665
x 26

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Desovsky »

Karol pisze:
25 cze 2020, 20:34
[...]Absolutnie każdy materiał związany był z Andrzejem Dudą lub gdzieś go tam wplątano... Chociażby w materiał o wypadku warszawskiego autobusu.[...]
Dokładnie. Jak w Panoramie zobaczyłem, że Trzaskowski dostał jedynie sekundę czy dwie (był to bodajże fragment wypowiedzi o tym, że autobus był całkiem nowy), natomiast Duda dostał lektora do byle wpisu na Twitterze który nic nie wnosi nowego do materiału. No ale trzeba promować "jedynego najjaśniejszego" kandydata.
Pozdrawiam! :DD 🏳️‍🌈
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2759

[TVP1] Wiadomości

Do KRRiT wpłynęło 21 skarg na środowy materiał "Wiadomości". Skargi z udawaną mocą oddziaływania skierowane do udawanego organu kontrolnego, w który udając, że przeprowadzi w tym temacie postępowanie uda, że nic się nie stało stwierdzając, że udawany program informacyjny dobrze udaje, że swoje materiały prezentuje w sposób rzetelny, obiektywny, etc.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/s ... propaganda
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 79
x 119
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ama18 »

Powspominajmy, jak straszną propagandę tłoczyły Wiadomości przed wyborami w 2011 roku:
Polecam wywiad z Dorotą Gawryluk m.in. o Wiadomościach:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... -telewizja
Według Doroty Gawryluk obecna sytuacja w pionie informacyjno-publicystycznym Telewizji Polskiej jest kontynuacją podporządkowania TVP politykom trwającego od 30 lat. - Jakoś nikt wtedy tak nie ujadał, że propaganda, że stronnicze media, że skandal… - zauważyła dziennikarka.
Komu ona próbuje wciskać kit...
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 883
x 2440

[TVP1] Wiadomości

Post autor: pulkownik »

Gawryluk może niech zajmie się swoimi paskami, gdzie króluje 5G ;)
m1992
Obserwator
x 1
x 30

[TVP1] Wiadomości

Post autor: m1992 »

Ciekawe, jak będzie traktowany przez TVP Trzaskowski, gdyby wygrał wybory. I czy będzie się "odgryzał", korzystając z prawa do orędziów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”