[TVP1] Wiadomości (1989-2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Koniec odwilży w "Wiadomościach". Dzisiaj mówili krytycznie o senatorach KO, Stanisławie Gawłowskim i o sędziach.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Wytrzymali całe 10 dni. Szacun :lol:
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Co w tym złego,że krytycznie mówili o Gawłowskim ? Chyba @Frontowiec masz wypaczone wyobrażenie o tym i uważasz,że "Wiadomości:" nie mają prawa krytykować osób związanych z opozycją. .
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Nie mam żadnego wypaczonego wyobrażenia.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

No bo nie wiem co ma na celu twój poprzedni post? Czy TVN nie krytykuje np. Banasia? Krytykuje, to niby dlaczego "Wiadomości" nie mogą krytykować człowieka z zarzutami ? To nie jest dla mnie w żaden sposób kontrowersyjne.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@wislok a czy to wątek o TVN? Czy Ty jesteś jakimś dzieckiem, że łapiesz niepotrzebny bulwers? Czemu za każdym razem, gdy ktoś na forum skrytykuje coś (pro)rządowego, Ty od razu się pieklisz?

"a bo w TVN"
"a bo opozycja"
"przez 8 lat rządów Platformy"

Nie wszystko to cytaty z Ciebie, ale całkiem bliskie twoim wypowiedziom.

Bla bla bla. Retoryka poziomu dna.
[ Spoiler ]
Pawel

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ale taka prawda. @Frontowiec pisze o końcu jakiejś odwilży jakby nie wiem co to było. Wiadomości mają prawo krytykować opozycję, tak jak np. Fakty rząd. I tyle. Nie widzę w tym nic dziwnego że Wiadomości skrytykowały senatorów KO, a @Frontowiec robi z tego wydarzenie na forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Masz rację. 🙂 Ale ja piszę o czymś innym.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Bo forum służy dyskusji i serwisy informacyjne można porównywać i szkoda,że administrator tego nie rozumie. No cóż, taki klimat. Zwróciłem uwagę,że jakbym stosował tutaj standardy @Frontowiec musiałbym codziennie robić alert w wątku "Faktów TVN",że kogoś skrytykowali .
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Jest to smutne, że polityka dzieli ludzi. Ja bardzo rzadko oglądam teraz ''Wiadomości'' (tak samo jak bardzo rzadko oglądam teraz ''Fakty'' TVN, które również uważam za stronnicze). Dobrze że ''Wydarzenia'' Polsatu nie są stronnicze.

Szkoda tylko, że doczekaliśmy się takiego programu informacyjnego, w którym to nawala się głównie politykom opozycji niż po równo. No ale Michał Karnowski i tak powie, że to jest ''pluralizm''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 26 paź 2019, 8:26 Bo forum służy dyskusji i serwisy informacyjne można porównywać i szkoda,że administrator tego nie rozumie. No cóż, taki klimat. Zwróciłem uwagę,że jakbym stosował tutaj standardy @Frontowiec musiałbym codziennie robić alert w wątku "Faktów TVN",że kogoś skrytykowali .
Tylko pisaniem o tym, że ktoś ma wypaczone wyobrażenie chyba się zagalopowałeś.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Program informacyjny ma nie nawalać po równo,a informować. Rozumiem,że aby zachować parytet jak pojawia się afera z politykiem partii X to na siłę trzeba szukać afery Y bo musi być po równo? Nie, nie musi być po równo, musi być rzetelnie, uczciwie . Problemem nie jest,że się mówi o S. Gawłowskim- pytanie czy przedstawiono fakty, sprawę opisano uczciwie i rzetelnie. Gdybyś w swoim poście wykazał nieprawidłowości w materiale "W" o Gawłowskim to ok, sam fakt,że zrobiono materiał o Gawłowskim nie jest czymś co budzi moje kontrowersje. Był ku temu powód by o nim mówić to wiem z Polsatu .
@Trzeciak możliwe, z @Frontowiec mamy bardzo dobre relacje i myślę,że tak pozostanie. Przepraszam jeśli go to uraziło. Co nie znaczy,że nie możemy się różnić i dyskutować. Pozdrawiam @Frontowiec
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

@wislok wybaczam Ci.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

wislok pisze: 26 paź 2019, 10:13Program informacyjny ma nie nawalać po równo,a informować.


To prawda, dlatego miło, że się zgadzamy, że Wiadomości programem informacyjnym nie są.
wislok pisze: 26 paź 2019, 10:13Rozumiem,że aby zachować parytet jak pojawia się afera z politykiem partii X to na siłę trzeba szukać afery Y bo musi być po równo? Nie, nie musi być po równo, musi być rzetelnie, uczciwie . Problemem nie jest,że się mówi o S. Gawłowskim- pytanie czy przedstawiono fakty, sprawę opisano uczciwie i rzetelnie. Gdybyś w swoim poście wykazał nieprawidłowości w materiale "W" o Gawłowskim to ok, sam fakt,że zrobiono materiał o Gawłowskim nie jest czymś co budzi moje kontrowersje. Był ku temu powód by o nim mówić to wiem z Polsatu .
Ale jakiż to powód? Pojawiło się coś nowego w sprawie Gawłowskiego (która notabene jest mocno bulwersująca, zarzuty są dęte, jakichkolwiek dowodów brak - ale o tym z TVP też się nie dowiemy)? Nie, jedynie partia rządząca nie może się pogodzić z wynikiem wyborów do Senatu, gdzie Gawłowskiemu zaufali wyborcy, którzy z pewnością o zarzutach wiedzą a mimo to kolejny raz go wybrali. Czy sprawa Gawłowskiego jest ważniejsza od kolejnych afer w rządzie, które są przez Wiadomości przemilczane, a o których widz tego programu dowiaduje się w momencie, gdy partia zmusi swojego człowieka do dymisji "w imię wyższych standardów"?

Opisany przez ciebie mechanizm "szukania na siłę haków na drugą stronę" to jest właśnie mechanizm działania TVP Info i Wiadomości od 2016 roku. Gdy tylko wypływała kolejna afera rządu PiS, Pereira i jego koledzy "przypadkiem" znajdowali kolejne "taśmy prawdy", z których nic nie wynika, ale można było walić w PO.
dość
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVP1] Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Pytanie do tych, którzy oglądali wczorajsze "Wiadomości" o 19:30 - czy było coś o nowych doniesieniach "Rz" o nowej aferze związanej z VAT? Pytam, bo ja nie miałem okazji obejrzeć wczorajszego wydania, a na stronie widnieje wydanie z 15:00.
Poza tym bardzo mnie to ciekawi, bo wcześniej "W" bardzo często o wyłudzeniach VAT mówiły.
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości