[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 91
x 217
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Po dłużej przerwie, wczoraj, obejrzałem sobie Wiadomości i Fakty. Halo, ziemia, co tu się dzieje?! :D Naprawdę, ja miałem dobry odlot po tym. A Danusia Holecka w tej krawatce to klasa, prosta sprawa. Budowana jest nowa klasa średnia, nowa telewizja, nowa narracja, to czemu nie nowa moda? :D

Kosmos. ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2825

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Karol »

wislok pisze: 09 wrz 2019, 19:24 Jakoś nie przeszkadzają Wam przebrani faceci w damskie ciuchy na paradzie równości lub odwrotnie. Więcej tolerancji , noie należy o niej krzyczeć, a stosować w praktyce. Niech Pani Danuta ubiera się w co chce,a Wam nic do tego.
Zestawiasz "Wiadomości" z paradą równości? To czemu Danuta nie była własnie na niej? :) Usiłujesz bronić dziwactwa, ale coś Ci nie idzie.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 166

[TVP1] Wiadomości

Post autor: wislok »

A dlaczego niby miałaby na nią iść? Dość dziwne,że dziwne, nieestetyczny ubiór uczestników parady równości nie przeszkadza,a tu hejt na dziennikarkę nielubianej stacji. Gdyby tak się ubrała Pochanke to by tu(na forum) nawet wzmianki nie było.Nieważny ubiór,a ważne kto się ubrał i żadne zaklęcia Wasze tego nie zmienią.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Pawel

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Pawel »

Oczywiście że wtedy byłaby cisza. Jak pisałem wcześniej TVP sobie takimi krzykaczami zrobiło darmową reklamę. Pewnie teraz mają niezłą bekę z tych co czepiają się ubioru dziennikarki TVP, a później będą bronić przebieranców na ich objazdowych turnee zwanych przemarszami.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1428

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Tylko chyba nie zauważyliście tego, że te parady to są happeningi, a my rozmawiamy wciąż o programie informacyjnym, który z reguły jest znacznie bardziej poważniejszą formą.
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

[TVP1] Wiadomości

No właśnie i dlatego że to poważniejsza forma to miała na sobie garnitur a nie np. lateksowy kostium ;).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1428

[TVP1] Wiadomości

Tylko problem w tym, że totalnie do niego nie pasowała. To jednak jest telewizja. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 326

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamil2505 »

Ja myślałem na początku, że strój Holeckiej to jakiś fotomontaż.

Co do samych "W" to już nawet prawicowi publicyści nie szczędzą słów krytyki dla tego programu.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Pawel

[TVP1] Wiadomości

Trzeciak pisze: 10 wrz 2019, 12:19 Tylko problem w tym, że totalnie do niego nie pasowała. To jednak jest telewizja. ;)
I w tej telewizji jest wiele innych rzeczy totalnie do niej nie pasujących a jednak takie właśnie pierdoły przyciągają ludzi. Dlatego ja z linearnej tv zrezygnowałem już kilka lat temu.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2019, 12:35 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1428

[TVP1] Wiadomości

Gusta mój Drogi. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 326

[TVP1] Wiadomości

Przyciąga ubiór prezenterki? A to ciekawe. Myślałem, że liczy się zawartość merytoryczna programu.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
Pawel

[TVP1] Wiadomości

Tak, ubiór prezenterki też. Zrobił darmową reklamę bo różni hejterzy z lewej strony powstawiali już zdjęcia na twittery, wykopy, nawet tutaj na forum niezłe poruszenie. Dzięki temu część osób postanowiła na drugi dzień włączyć TVP1 i zobaczyć czy tam tak codziennie czy nie.
Normalna sytuacja, że też takie rzeczy trzeba tutaj tłumaczyć.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1428

[TVP1] Wiadomości

Na trzeci dzień jednak nie włączą. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

[TVP1] Wiadomości

Jedni włączą inni nie. Zawsze jest szansa że ktoś zostanie.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 326

[TVP1] Wiadomości

Pawel pisze: 10 wrz 2019, 13:29Dzięki temu część osób postanowiła na drugi dzień włączyć TVP1 i zobaczyć czy tam tak codziennie czy nie.
Normalna sytuacja, że też takie rzeczy trzeba tutaj tłumaczyć.
Tak, jasne. Równie dobrze mogli włączyć i po 15 sekundach zmienić kanał zauważając, że jest inaczej niż dnia poprzedniego, a trzeciego dnia nawet na te 15 sekund nie włączyć. :lol: Efekt dla programu żaden.
PLATFORMA CANAL+:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”