[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Dkdomjk
Obserwator
x 302
x 38

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dkdomjk »

To już chyba wiadomo w jakim celu "Wiadomości" są emitowane 5 minut dłużej. :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Medyk24 »

Minęła 20, czas na 4 odcinek telenoweli "Zły TVN". 8)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

[TVP1] Wiadomości

Post autor: N-O-R-O-N »

5 minut więcej na ataki konkurencji, która pozostaje niewzruszona :evil:

Fajnie jakby to przyniosło skutek odwrotny od zamierzonego.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1170
x 177

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ogorek »

I jeszcze dzisiaj po ataku na TVN promowali Zenka :lol:
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Victor123
Użytkownik
x 2
x 9

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Victor123 »

Spadła oglądalność "Wiadomości" przez te ataki na TVN czy wręcz odwrotnie? 😂
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Poland »

TVP zapomniało że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta no chyba że ich odpowiedź byłaby następująca:
tvpis7ae748.jpg
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[TVP1] Wiadomości

Post autor: matik »

Dziś zapowiada się kolejny odcinek serialu Wiadomości o telewizji TVN. Już rano u Rachonia rozmawiali o Walterze i TVN a portal tvp.info bierze na lupę dzisiejszą rozmowę Agaty Adamek z marszałkiem Grodzkim którego nie pytała o premie. A zdaniem TVP powinna zapytać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Karol »

Ciekawe co to da 🙂 Widz "Wiadomości" znienawidzi TVN? Raczej i tak go nie oglądał. Co najwyżej podkręcą internetowych trolli, by pisali jeszcze więcej nienawistnych komentarzy wobec tej stacji. Normalnie straszne 😱😂😂

TVN ma swoje wady, jednak w konfronacji z TVP pokazują klasę nie odpowiadając na zaczepki. Jednak mam nadzieję, że w pewnym momencie odrzucą im granat, tylko w sposób merytoryczny, bo potrzeba im otrzeźwienia 🙂
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

[TVP1] Wiadomości

Post autor: N-O-R-O-N »

Skoro była mowa o Piotrowiczu jako o komunistycznym prokuratorze, to polecałbym ,,Faktom" wspomnienie, że Łopiński (obecny p.o. prezesa TVP) był 10 lat w PZPR :lol: Ciekawe jaka byłaby reakcja. Ale w jakąś szerszą wojenkę bym się nie wdawał, co najwyżej jakieś okazjonalne docinki ;)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: AtoMan »

Przecież Polsat jest dawno po stronie PiS, śmieszą mnie te sugestie, że są "poza sporem", bo absolutnie nie są xD
dość
Awatar użytkownika
Desovsky
Użytkownik
x 699
x 26

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Desovsky »

Skręcają mocno w prawo, więc raczej "Wiadomości" ich nie zaatakują, ale w porównaniu do TVP i TVN, to Polsat jest najbliżej do określenia "poza sporem".
Pozdrawiam! :DD 🏳️‍🌈
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamil2505 »

Karol pisze: 17 kwie 2020, 15:22
TVN ma swoje wady, jednak w konfronacji z TVP pokazują klasę nie odpowiadając na zaczepki. Jednak mam nadzieję, że w pewnym momencie odrzucą im granat, tylko w sposób merytoryczny, bo potrzeba im otrzeźwienia 🙂
Dzisiaj na facebooku już Monika Olejnik zabrała głos, więc pewnie i w "W" się to pojawi.

W sumie, gdyby ta seria materiałów zaczęła się jeszcze przed świętami to TVN mógłby im jakieś ciekawe życzenia na koniec "Faktów"złożyć. Tak sarkastycznie dla konkurencji. :)

W sumie to się zastanawiam jaki jest cel tego i nic mi nie przychodzi do głowy. Może tak bardzo im przeszkadza, że ciągle, pomimo wzrostów "W" - "Fakty" wciąż są na prowadzeniu?
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 29

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Blank »

kamil2505 pisze: 17 kwie 2020, 17:07 Dzisiaj na facebooku już Monika Olejnik zabrała głos, więc pewnie i w "W" się to pojawi.
Głos w sprawie zabrało również Towarzystwo Dziennikarskie: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... v-rzadowej
Awatar użytkownika
telewizor
Użytkownik
x 79
x 11

[TVP1] Wiadomości

Post autor: telewizor »

O to co napisała Olejnik na Facebooku
- W obronie dziennikarstwa! Odkąd pamiętam politykom w rożnym stopniu, ale zawsze przeszkadzały wolne media. Tak było za czasów rządów SLD, AWS, PO, czy teraz PiS. Po moim wywiadzie w "Kropce nad i z Aleksandrem Kwaśniewskim w czasie kampanii prezydenckiej zwolennicy lewicy rzucili się na mnie z krytyką - że jestem za bardzo prawicowa. Podobnie było po mojej rozmowie z premierem Leszkiem Milerem w TVN. Kilka lat później po tym jak byłam dociekliwa w wywiadach z Jerzym Buzkiem oraz Lechem Kaczyńskim miałam hejt ze strony prawicy. Prezydent Kaczyński miał odwagę, żeby mnie przeprosić. Kilka lat później, po wywiadzie z Donaldem Tuskiem obraziło się na mnie wiele osób. Nie wszyscy politycy chcą zrozumieć, że wolne media są istotną częścią dla odpowiedzialnego kształtowania demokracji. Mam wrażenie, że nie wszyscy rządzący pamiętają, że to z inicjatywy TVN-u rozwijał się w Polsce internet, powstawały kina i system finansowania polskich filmów. Dzisiaj to ważna cześć gospodarki. Pamiętam jak za czasów prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego powstawały specjalne programy przeciwko TVN-owi. Teraz za czasów prezesa Łopińskiego historia zatoczyła koło. TVN ponownie przeszkadza tv rządowej. Wspomnienie z kilku moich wypowiedzi w mediach: „Pamiętam jak powstawał TVN. To moje największe zawodowe wyzwanie. „Kropka nad i” zaczynała się po Faktach. Mieliśmy wtedy w sobie wielki entuzjazm, marzenia i niesamowitą pasje, która dawała nam siłę do wygrania z wówczas silniejszymi i często aroganckimi telewizjami. To fantastyczne uczucie staram się kultywować. Tworzyliśmy wolne media w wolnej Polsce(...) Pracowaliśmy, nie licząc czasu, z entuzjazmem i pasją, ale też z pokorą. Jestem pod wrażeniem dziennikarzy TVN24, Faktów TVN i Superwizjera - często ryzykują, żeby pokazać prawdę (...)” Jesteśmy dziennikarzami a nie politykami! Jeszcze w radiowej Trójce mieliśmy odwagę dawać ludziom poczucie wolności w tragicznych czasach. Apeluję o #szacunek #stopagresji !!!#dziennikarze #tvn #inspiracje #wolnemedia #demokracja #tvn24 #tvnpl #faktytvn #superwizjer #dziennikarz #journalist #vivamagazyn #pasja #zdrowie #polityka #monikaolejnik #kropkanadi @tvn.pl @tvn24.pl @tvn24newsroom @tvnfabula
TVP - Najlepsze teleturnieje i programy rozrywkowe
Polsat - Najlepsze filmy
TVN - Najlepsze serwisy
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1170
x 177

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ogorek »

Dzisiaj nie zaatakowali TVN. Jestem w szoku :o