[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 946
x 1110

[TVN] Milionerzy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W ostatnich odcinkach bida z tymi wygranymi, wygląda to tak, jakby zakręcili kurek. Zupełnie co innego, niż w poprzednim sezonie, kiedy było nawet kilka pytań za milion złotych. No i koniec sezonu na początku maja, czyli mniej odcinków niż na jesieni, czy na wiosnę 2019.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
TheLuckySeven
Użytkownik
x 5
x 21

[TVN] Milionerzy

Post autor: TheLuckySeven »

Chyba dobrze, że odpuściłem oglądanie tego sezonu po pierwszym odcinku. Jeżeli na jesień nie ogarną się z castingiem, nie wprowadzą żadnych zmian, to w 2022 Milionerów w TVN już nie ujrzymy
Fan premier
Użytkownik
x 4

[TVN] Milionerzy

Post autor: Fan premier »

Wczorajszy odcinek był bardzo słaby, ale Milionerzy będą emitowani jeszcze przez kolejne sezony. Co by mieli dać innego, kolejne paradoku?
Szegi
Użytkownik
x 1
x 7

[TVN] Milionerzy

Post autor: Szegi »

Mam przeciek, że będą nagrania pod koniec czerwca. Oznacza to, że emisja będzie po wakacjach... czyli kolejny sezon ...
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Post autor: kacper3100 »

Bardzo dobra informacja. :)

21:28:

Dzisiejszy odcinek w końcu jest dobry, w porównaniu do kilkunastu poprzednich. Co prawda zaczął się kiepsko, bo uczestnik wywalił się na pytaniu za 500 zł, ale kolejna uczestniczka doszła do pytania za 125 tysięcy i będzie grać dalej w kolejnym odcinku.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2021, 21:29 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 946
x 1110

[TVN] Milionerzy

A dziś dla odmiany starsza pani dotarła daleko i w następnym odcinku usłyszy pytanie za ćwierć miliona. Jak dla mnie, to całkiem łatwy zestaw pytań dostała na początku :) Ktoś inny czasem za tysiąc, albo dwa tysiące mógłby dostać coś megatrudnego :P
#MEDIABEZWYBORU

Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Poza tym był błąd w dzisiejszym odcinku, którego początkowo nie zauważyłem. Przed zadaniem pytania za 40 tysięcy grafika z drzewkiem pokazywała, że zostały wykorzystane dwa koła pół na pół i zamiana pytania, a tak naprawdę te koła wykorzystano dopiero po zadaniu pytania.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Pani ze wczoraj wygrała 40 tysięcy złotych, bo źle odpowiedziała na pytanie za 250 tys. Kolejna uczestniczka jest już chyba siódmą (o ile się nie mylę) osobą, która odpadła przed pierwszym progiem gwarantowanym w tym sezonie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 946
x 1110

[TVN] Milionerzy

No w końcu jakaś większa wygrana - uczestnik z czwartku wygrał ćwierć miliona złotych, wycofując się przy pytaniu za pół miliona. Gdyby zdecydował się zaznaczyć, miałby gwarantowane 40 tysięcy.
#MEDIABEZWYBORU

Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Ale tempo dzisiejszego odcinka słabe. Ile padło pytań, chyba 6.
gosiula74
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Post autor: gosiula74 »

Dzień dobry .Czy jest tu moze ktoś ,kto zgłaszał sie na casting w ostatnim czasie? . Miałam rozmowę on-line w marcu i narazie cisza. pewnie tak pozostanie ,bo do konca kwietnia mieli się odezwac do wybranych osób .
Historyk125
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Post autor: Historyk125 »

gosiula74 pisze: 27 kwie 2021, 12:52 Dzień dobry .Czy jest tu moze ktoś ,kto zgłaszał sie na casting w ostatnim czasie? . Miałam rozmowę on-line w marcu i narazie cisza. pewnie tak pozostanie ,bo do konca kwietnia mieli się odezwac do wybranych osób .
Dużo było pytań na castingu? Proszę podać kilka przykładowo.
gosiula74
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Post autor: gosiula74 »

Nie jestem w stanie określic ile było pytan .Panie , które prowadziły rozmowę zakończyły ją po sygnale oznaczającym upływ czasu( nie wiem -moze 15- 20 minut) . Po wszystkim żałowałam ,ze nie nagrałam rozmowy. Pytania były otwarte , nie na zasadzie wyboru . Z wielu dziedzin . Nie były trudne. typu co jest stolicą Australii , kim był Bucefał, dynastia Kim , kiedy załozono Solidarnosc , wybuch w Czarnobylu, ostatni król polski, kto napisał W poszukwianiu straconego czasu . i cała masa innych
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

W dzisiejszym odcinku zmieniły się niektóre animacje w studiu.
SaulGreen
Użytkownik
x 1
x 1

[TVN] Milionerzy

Post autor: SaulGreen »

Historyk125 pisze: 27 kwie 2021, 13:16
gosiula74 pisze: 27 kwie 2021, 12:52 Dzień dobry .Czy jest tu moze ktoś ,kto zgłaszał sie na casting w ostatnim czasie? . Miałam rozmowę on-line w marcu i narazie cisza. pewnie tak pozostanie ,bo do konca kwietnia mieli się odezwac do wybranych osób .
Dużo było pytań na castingu? Proszę podać kilka przykładowo.

Możecie powiedzieć coś więcej? Jak długo czekaliście na kontakt po wypełnieniu formularza na stronie programu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”